Слънчо пак изпече време е за бебе вече 19.06-25.06

  • 16 377
  • 493
  •   1
Отговори
# 15
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Здравейте и от мен,момичета!
Желая ви успешна и ползотворна седмица-във всяко едно отношение! Hug
Да се радваме на лятото,въпреки досадните задължения (вкъщи или на работа),сигурна съм,че на всяка от нас ще донесе това,което си е пожелала! Grinning
Весел ден!

# 16
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Здравейте и от мен. Преди малко започнах работа, а вече си мисля за края на работната седмица.Успех на нечакащите, а аз ще потрая, защото не ни е позволено да се забавляваме luvbed. Докато се оправим и хоп, то овулацийката ще е преминала. Та аз  smile3508 за следващия месец. Дано да си направим морско бебче. Хайде - лека и успешна седмица от мен.

# 17
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
защо не редактираме заглавийцето:
СЛЪНЧО ПАК ИЗПЕЧЕ, ВРЕМЕ Е ЗА БЕБЧЕ ВЕЧЕ 19.06-25.06

какво ще кажете. Звучи ми по-добре

# 18
  • София
  • Мнения: 932
Дано да си направим морско бебче. .

iramira и аз вече за морско бебче се надявам и се успокоявам че до тогава, ще извайвам фигура за плаж  Twisted Evil

# 19
  • UK
  • Мнения: 1 351
   Е май вече е за добър ден Simple Smile... Много успешна седмица на всички и дано да не ни дойде  Hug  аз също чакам за петък но да НЕ ми дойде и ще видим  baby_neutral Rolling Eyes

# 20
Здравейте скъпи момичета!
Отскоро ви чета, но сега официално се присъединявам към отбора на искащите бебе.Аз си имам едно сладко момченце, но искам поне още едно бебенце.Таткото малко се опъва заради "преклонната" си възраст от 40 години Mr. Green, но ще го убедя все някак...

Успешна седмица на всички, изпълнена само с радостни вести  bouquet

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Добре дошла Тини,дано да не се задържиш дълго тук-да се прхвърляш бързо към отчетните. Hug

# 22
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте моми4ета Hugжелая ви приятна седми4ка с много две 4ерти4ки Praynigна тези които ги ец посетила ве4е гадната лелка кураж и не унивайте.следващия месец е вашия  bouquet

# 23
Присъединявам се към НЕ чакащите тая седмица!
Преди да прочета темата на Дара миналата седмица си мислех,че в тия теми със заглавие дата пишата само момичетата,които не чакат през дадената седмица. Simple Smile
Лека безлелина седмица!

# 24
  • Мнения: 1 169
здрати на всички  и само хубави новинички да чувам  Hug Hug

# 25
  • Мнения: 1 925
Здравейтееее !   bouquet
Така се радвам, че новичките се престрашиха да пишат, даже като гледам повечето девойки са новички. Пожелавам ви от сърце да не се задържате тук !   bouquet
Аз заминавам на 1-ви юли за Равда, и силно се моля да е станала работата до тогава, за да не ми идва лелката да ми разваля почивката  Praynig
Успех  Peace и стискам палци на НЕчакащите
 Praynig

# 26
  • Мнения: 251
Здравейте и от мен. Simple Smile
Аз съм от чакащите тази седмица. Надявам се упоритите Simple Smile ни усилия да дадат резултат. Все пак пробваме за първи месец, няма да се натъжавам. Резултат чак в края на работната седмица. Дотогава ще се опитам да изживея една приятна лятна седмица, макар и работна.
Пожелавам успех на всички, които са в този форум. Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 3 565
Привет и от мен девойки,
Аз все още не съм посетена от лелката, но съм си навила на пръстта, че ще пратя тест чак в сряда сутринта, така че стискайте палци. И аз ще стискам за другите и ще се опитвам да не тичам през 5 минути до тоалетната

# 28
  • Мнения: 883
Стискаме, и още как!!!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Стискам палци вече толкова времееее... Но знам, че ще е успешно все някой ден! Тая седмица е от ония междинни седмици, в които нищо не се случва. Само си седя в очакване на "Чудо", но и тоя месец чудо няма да се случи. А и ми предстои едно посещение при нов гинеколог. Но това е за другата седмица, сега успех на всички останали! А на новичките   bouquet и добре дошли!

# 29
  • Мнения: 200
Здравейте момичета!  wavey
След месец отсъствие, през който само лоши неща ми се случиха, отново съм сред вас  Hug  и с моето момче подновяваме опитите. Тази седмичка ми е овуто, така че доста  luvbed  ще има  Blush .
Стискам палци  Praynig  на НЕчакащите момичета да видят  EFP .
Пожелавам на всички лека седмичка изпълнена с много радост!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт