Слънчо пак изпече време е за бебе вече 19.06-25.06

  • 16 507
  • 493
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 117
Здравейте и от мен  Simple SmileТази седмица и аз ще вляза в списъка на чакащите двете чертички Simple SmileКъм четвъртък -петък трябва да стане ясно. за сега още не съм обезумяла с тестовете, но ми се струва,че това няма да трае дълго Wink

# 31
  • Мнения: 9 104
Намейка, аз ти отговорих в темата ти в Здравния форум, за лигавицата.
Добре дошли на всички нови момичета, радвам се че има нови попълнения и дано по-бързичко се прехвърлите в мамешките форуми Hug

# 32
  • Мнения: 515
Здрасти момичета сега се връщам от работа голяма жега вън ужас нали работя в детска градина и все тичам наляво надясно май ще сваля по бързо килограмите които са ми в повечко от колкото си надявах.Успешен ден и нощ на всички ние с мъжо бебеправим през ден за да няма пет шест /това също ще ми помогне с килограмите май  Wink  / 
УСПЕХ МИЛИЧКИ Hug

# 33
  • Мнения: 2 123
Здравейте приятелчета!
Вече имам нова кухня - с цената на доста нерви покрай тъпите майстори, но поне приключих с всичко за 1 седмица. Така че ви черпя по един... коктейл! Mr. Green
Пожелавам за всички ни тази седмица да бъде много ползотворна и късметлийска!!! Много удоволствие и резултатност от секс-игрите. И разбира се положителни тестове за всички очакващи!
На мен ми предстоят 2 неща: резултатите от изследването за антитела и днес - вторият ми преглед - фетална морфология.
Ще докладвам!
ЦЕЛУФФФКИ! Crazy

# 34
  • София
  • Мнения: 932
Здравейтееее !   bouquet
Така се радвам, че новичките се престрашиха да пишат, даже като гледам повечето девойки са новички. Пожелавам ви от сърце да не се задържате тук !   bouquet
Аз заминавам на 1-ви юли за Равда, и силно се моля да е станала работата до тогава, за да не ми идва лелката да ми разваля почивката

 Peace Стискам ти палци да не я виждаш поне 9 месеца лелката Simple Smile

# 35
  • Мнения: 806
Здравейте сладурки  bouquet
Искам да ви пожелая хубава седмичка-слънчева и бебеносеща baby_neutral
Ирини,честито за кухнята мила  bouquet
МОРСКИИИИИИИ Прегръдкиииииииииии ЗА ВСИЧКИ

# 36
  • на пистата
  • Мнения: 5 857
Здравейтееее !   bouquet
Така се радвам, че новичките се престрашиха да пишат, даже като гледам повечето девойки са новички. Пожелавам ви от сърце да не се задържате тук !   bouquet
Аз заминавам на 1-ви юли за Равда, и силно се моля да е станала работата до тогава, за да не ми идва лелката да ми разваля почивката  Praynig
Успех  Peace и стискам палци на НЕчакащите
 Praynig
и ние мислим тогава да ходим, може пък да се видим Simple Smile

# 37
  • Мнения: 186
На всички чакащи по  EFP.   bouquet поздрави от мен и скора среща в отчетните.

# 38
  • Мнения: 191
Ехе доста мацки НЕ чакат лелката хайде, всички към отчетни марш Hug Heart Eyesстискам палци и на краката даже Praynig
irinii всичко ще е наред с бебчо, но все пак докладвай Simple Smile
Оф и аз се надявам на морско бебе щото с мойте истории и този месец пропускам, та дано всичко е наред та през юли здраво да бебеправим, а пък през август ако е рекъл Господ EFP smile3521
То ще си покаже...........
Добре дошли на всички попълнения и всички много скоро да са в отчетни welcome
Хайде доскоро момичета bye

# 39
  • Мнения: 2 818
Привет и от мен девойки,
Аз все още не съм посетена от лелката, но съм си навила на пръстта, че ще пратя тест чак в сряда сутринта, така че стискайте палци. И аз ще стискам за другите и ще се опитвам да не тичам през 5 минути до тоалетната



И аз съм си нарочила сряда за тест  Laughing При мен вероятността (в главата ми) се увеличава главоломно  Praynig Обикновено 10 дни след дигането на Т ми идва, а днес е 12ти ден  Praynig Но все пак допускам че може и да няма никой, въпреки че се чувствам доста отпаднала и се задъхвам като кача 10 стъпала, а преди месец можех да кача 8 етажа без никакви усилия и само леко задъхване ...

# 40
  • Мнения: 1 113
Здравейте!
Аз няма с какво да се похваля (нали ми дойде), но пък по план - график ме чакат хормонални изследвания, а мъжО - спермограма. Може би ще започнем от другия месец (не календарен, а "менструален"), така че надявам се да търпите един кибик цял месец, а аз обещавам да ви подкрепям Laughing
Хубава седмица на всички ви!
Ирини, честита кухня! Да си готвиш с кеф!
Аз пък имам ново канапе в дневната Grinning

# 41
  • Мнения: 9 990
О, не се притеснявай, не си единственият кибик тук..... FlutterМоя милост е в немилост също.Аз наблюдавам, стискам палци, но не се обаждам много, защото няма и какво да кажа засега. Laughing

# 42
  • Мнения: 1 113
Пенелопа, ти имаш едно детенце, нали? Имаше ли проблеми с първото си забременяване? Ако не ти се отговаря, няма да се обидя Heart Eyes Питам, защото при мен нещата бяха сложни и първия път, не знам защо си мислех, че сега ще е по-различно.

# 43
  • Мнения: 9 990
Ми те наборчета като ги гледам с твоята кукла Hug
Веднага стана, лесно.Сега си бях с идеята,че такъв късмет втори път няма да имаме.Кът ни е и секса, въпреки,че от един път е станала моята.Този месец, при идеални полеви условия пропуснахме, та се тръшкакх, но ми мина.Ако зачестим секса и не става-тогава ще се замисля.Миналият цикъл обаче имах 2 черти и след 2 дена-вече си беше пак една черта на теста, с цикъла ми падна и лигавицата, което ме навежда на мисълта,че е имало нещо.Както и да е,продължавам си мечтите.

# 44
  • Мнения: 2 096
Силве, ФФ ми показа овулация но с пунктирана черта.. не съм сигурна колко е достоверно, но лично аз очаквам да ми дойде тези дни. Понаболяват ме гърдите (бях забравила каква е тази болка) и си ми е гадничко. А температурата ми последните дни ме шашка нещо... Погледни я ако искаш. Хайде да пием кафе с теб в края на тази седмица или другата.

Общи условия

Активация на акаунт