, хубава вест ни донесе за фрагман! Нямам търпение отново!
, публиката не знае, изненада е за нас 



да! Много е готина, а ? Отново е с интересна и много красива рокля, макар, че на миналогодишните беше с още по-стилна 
Прекаления светец и богу не е драг са казали хората
/ Поли, не си сама
Друг е въпроса дали изобщо бих искала мъж, който обича друга, ама да се поставя на мястото на Аслъ, де
Ако Зейнеп беше останала, тогава да, но след като няма намерение да се връща при Кадир защо и е да дрънка и да си пропилее шанса ?
ще има разбира се и още много неща ще ни се изяснят. Ама е готино да си разсъждаваме, да 

те Създаващите чудеса са си същите, няма всяка година да им дават Пеперуди
нашия няма да има къде да си ги колекционира
нека да има, да четеш и си споделяш, че като гледам в твоята тема май не се интересуват изобщо от новия сериал на Елка 
ами те турците са си дребосъци по принцип
Такива високи, каквито подбират за актьори почти не се срещат по улиците. Поне аз не видях 
Ама пък си се забавляват
Това ми е достатъчно. 

абсолютно ЗА за всичко в последния коментар.
при мен и двата линка не работят,но е възможно причината да е при мен само.
Препоръчани теми