)










Хареса ми!
много ти благодаря! 




Нямам думи за вкуса и 
Уауу, каква торта са и направили 



!!! Дано не съм пропуснала някого... Много ме зарадвахте и направихте деня ми още по-хубав! Бъдете живи и здрави, усмихнати и щастливи вие и вашите семейства
!
! Открих и започнах да чета вас (защото сте най-добрите
), някои руски страници (положителните страници - само за информация) и американките (много позитивни). Наваксах с Курт Сеит и Шура, Кузей и Гюней (2 пъти, много класен сериал
), Перла. Не мога да се настроя да гледам Менекше и Халил и Забранения Плод, защото знам, че не завършват добре, а толкова много се разстроих от края на Курт Сеит и Шура, че една седмица ходих като болна (прекалено много се вживях, може би не е много нормално, но какво да се прави...). Така че вас ви чета отдавна, но чак сега посмях да се влкюча с коментари (ето, всичко си признах
)!
!
!
.
!
!
Дързък и опитомен. (И красив, де, то е ясно.
)
Ама нали Арас играе и в двете, пък и тематиката сходна.


, наистина страхотна торта за Хилял 


, добре си се завърнала
...наистина в БГ нета е и един от най-бързите 






-особено 119 




Препоръчани теми