
, много ми хареса коментара ти 
предполагам, че Кадир ще продължи да й помага, все пак я чака среща и с прекрасния й мъж 



/












значи Джес те е запалил 

добре си се завърнала! Радвам се, че ти харесва сериала ни! А за интернета могат само да ни завиждат чужденците 
много хубав пост, благодаря ти!
Светле
голям си образ, обичам твоите коментари
благодаря !
Чудесно, че ще имаме още един фраг! 
много ми хареса и твоя коментар, хич не ми е дълъг даже, супер си обхванала всичко, което ни вълнува, благодаря ти! 
благодаря, чудесни новини си ни донесла! Отново сме от най-обсъжданите сериали! 
благодаря за прелестните гифчета и за споделеното! 
Ние от кога го коментирахме това за мускулите и плочките и , че не го е страх да се загрозява.
благодаря!
Много ми харесва в този сериал, че се отделя внимание не само на ГГ, а сякаш всеки от героите е в главна роля, със своята история, не по-малко интересна от тази на Кадир и Зейно 



Ооо, това много ми хареса - И всеки следващ четвъртък 




айде Джемре да го измъква.......


, мерси за превода 
, супер 





- щом толкова го препоръчвате ЗП, ви се доверявам и ще го загледам, соз
!
!
!
!
!
)Препоръчани теми