, не съм го гледала до сега никъде, освен в Малки сладки лъжкини, оказа се, че е играл там, но не ми е привлякъл вниманието, явно му е била първа роля. А този русия Шенолсун също е много добър, да !
Изобщо каста ни е супер!
И Мелиса се справя добре, тази роля и отива. Онази Белма и тя добре играе стерва, както казват подругите 


ами ние препоръчваме, пък ти ще си прецениш. Но, ако искаш да видиш колко са добри Киво и Берен в тези роли, трябва да го гледаш 
чак психични проблеми не, ама и ние се чудехме как така Кадир ще убива заедно със себе си човек в катастрофата, пък бил и престъпник, нали ? А бе шемет си е комисаря, ама готин шемет
че що да е смешен ? Мен пък ми е сладък, играе ролята си пред истински фенове
Не вярвам да е от сета, Кадир скоро няма да се сети да отиде на мач си мисля 






, и на мен психичните проблеми- ми е малко ту мъч 
...е що??? 





! Имам ли право така или има нещо забранено за качване от youtube? Не искам да нарушавам нищо, така че, моля ви, кажете, ако трябва да го махна...
! Имам ли право така или има нещо забранено за качване от youtube? Не искам да нарушавам нищо, така че, моля ви, кажете, ако трябва да го махна...



, гледаш ли СюДжесите?? 




така де, сладко-смешен
Ммм ... много готин, благодаря! 
ами ние от къде мислиш, че ги качваме ? Имаш право, разбира се
Междувпрочем - поздравления!
И ако искаш, не се мъчи да ми изписваш целия никнейм, просто Фенка
но, само ако искаш, де 


Айре
да, много тъжно ... нямам търпение за серийката! 










благодаря!
Много хубав текст и подходящ за сцената 
къде се загуби ? 




хммм ... хайде, да видим дали Кадир ще ходи на стадиона , нещо не ми се връзва


Днес се качваме на Алеко, да посрещаме дядо Коледа с децата 

благодаря за кафето с любима компания и хубави сини очи 






, и на мен още не ми се вярва 




Препоръчани теми