Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"-Шоу тв /&"Искрите на отмъщението"/- тема 78

  • 52 843
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 19 817
Светле, имах предвид най - вече моето внимание  Wink, не съм го гледала до сега никъде, освен в Малки сладки лъжкини, оказа се, че е играл там, но не ми е привлякъл вниманието, явно му е била първа роля. А този русия Шенолсун също е много добър, да ! Peace Изобщо каста ни е супер!  Peace И Мелиса се справя добре, тази роля и отива. Онази Белма и тя добре играе стерва, както казват подругите  Laughing



Ани  Hug ами ние препоръчваме, пък ти ще си прецениш. Но, ако искаш да видиш колко са добри Киво и Берен в тези роли, трябва да го гледаш  Laughing Ех, едно време си се целуваха като хората ... но, за една сцена и тях ги бяха глобили  hahaha
Не зная как успяват да накарат малки деца така убедително да играят, и аз им се чудя колко са естествени.
Ире  Heart Eyes чак психични проблеми не, ама и ние се чудехме как така Кадир ще убива заедно със себе си човек в катастрофата, пък бил и престъпник, нали ? А бе шемет си е комисаря, ама готин шемет  Laughing
Айре  Heart Eyes че що да е смешен ? Мен пък ми е сладък, играе ролята си пред истински фенове  hahaha Не вярвам да е от сета, Кадир скоро няма да се сети да отиде на мач си мисля  newsm78
О, майката на Керем се сетила, че има син  ooooh!
Някой се питаше как ще го изкара от там Джемре ? Ами просто ще промени показанията си, ще каже, че се е объркала вероятно  newsm78
И на мен ми е интересно какво мисли да прави Мерал ... тя като, че ли изпитва някакви угризения, за разлика от приятелчето на Керем  Thinking
Пусни анкета, да видим кои от нас ще познаят Laughing
По страниците на испанската преса са нашите СюДжеси Peace

Поли  Hug wavey

# 166
  • Мнения: 19 875
ню Heart Eyes


Ире Heart Eyes, и на мен психичните проблеми- ми е малко ту мъч Wink
Фенче Heart Eyes...е що???  Mr. Green ами сладко смешен ми е-как се вживява Joy
да, Джемре ще промени показанията си, все пак тя е единствения свидетел...а и е юрист Peace
Ани Hug
Поли Hug
Дива, мерси за песента  bouquet

сложих анкетата Peace

на днешния сет ги вали дъжд
https://twitter.com/KT_Fans/status/1072211745085759492



 

Последна редакция: пн, 10 дек 2018, 21:38 от Airra

# 167
  • Мнения: 600
Irinak, Queen_fenka, Airra Simple Smile

Diva, благодаря за песента. Наистина много тъжно звучи... Аз харесвам много и тази, която звучи в 3-та серия:



Ура, успях да кача видео Simple Smile! Имам ли право така или има нещо забранено за качване от youtube? Не искам да нарушавам нищо, така че, моля ви, кажете, ако трябва да го махна...

Последна редакция: пн, 10 дек 2018, 22:05 от AniMae

# 168
  • Мнения: 19 875
Irinak, Queen_fenka, Airra Simple Smile

Diva, благодаря за песента. Наистина много тъжно звучи... Аз харесвам много и тази, която звучи в 3-та серия:



Ура, успях да кача видео Simple Smile! Имам ли право така или има нещо забранено за качване от youtube? Не искам да нарушавам нищо, така че, моля ви, кажете, ако трябва да го махна...


бравус!!! Simple Smile
няма проблем, споко Peace
а снимките в новата версия се качват по различен начин-от описанието, което ти дадох
ако нещо не разбереш, ще ти обясня Peace



Ире Heart Eyes, гледаш ли СюДжесите?? Wink

..............

тъжно, силно....Disappointed Relieved





Последна редакция: пн, 10 дек 2018, 23:03 от Airra

# 169
  • Мнения: 19 817
Айре  Heart Eyes така де, сладко-смешен  Laughing Heart Eyes Ммм ... много готин, благодаря!  bouquet
Цитат
Кыванч с директором ТВ канала Албании "Clan Programming " — Альбертом Думани.
Ани  Hug ами ние от къде мислиш, че ги качваме ? Имаш право, разбира се  Peace Междувпрочем - поздравления!  bouquet И ако искаш, не се мъчи да ми изписваш целия никнейм, просто Фенка  Wink но, само ако искаш, де Peace
Един любим клип с Бихтер и Бехлюл от ЗП за теб  Hug


И един за Бехлюл  Heart Eyes


Дива  Hug  bouquet Айре  Heart Eyes да, много тъжно ... нямам търпение за серийката!  Peace
 Лекинка, дружки!  Hug

Последна редакция: пн, 10 дек 2018, 23:18 от queen_fenka

# 170
  • Мнения: 1 338
Здравейте на всички в темата !Пиша за първи път тук. Реших да сложа превода на песента от фрагм.с Керем.


ОСТАНАХ БЕЗ ПРОЗОРЕЦ МАЙКО!
 Къде  е моята радост?
Къде са мънистото и топката от кал?
Къде е ризата ми,която се разкъса на черешовото дърво?
Без да разбера, откраднаха детството ми!
Останах без прозорец ,майко!
Хвърчилото ми се закачи на телените мрежи .
Къде е моята младост?

Каквото имах като парата,изгаряща ноздрите ми.
Като хляба,като любовта.
Ах, каквото имах красиво,го делях!
Бях пораснал!
Какво е това странно противоречие,майко?
Попаднах на трапезата на вълците!
Къде е моята младост,майко ?

Къде е моята радост?
Къде е аквариумът ми,канарчето ми?
Кактуса ми над който треперех.
Взеха книгите ми, без да ме питат
Стените не говорят,майко!
Никоя врата не остава отворена!
Къде е моята младост?
Събирай дъждовните капки майко!
В огъня на тази ера аз горя!
Къде е моята младост?!

# 171
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Здравейте на всички в темата !Пиша за първи път тук. Реших да сложа превода на песента от фрагм.с Керем.


ОСТАНАХ БЕЗ ПРОЗОРЕЦ МАЙКО!
 Къде  е моята радост?
Къде са мънистото и топката от кал?
Къде е ризата ми,която се разкъса на черешовото дърво?
Без да разбера, откраднаха детството ми!
Останах без прозорец ,майко!
Хвърчилото ми се закачи на телените мрежи .
Къде е моята младост?

Каквото имах като парата,изгаряща ноздрите ми.
Като хляба,като любовта.
Ах, каквото имах красиво,го делях!
Бях пораснал!
Какво е това странно противоречие,майко?
Попаднах на трапезата на вълците!
Къде е моята младост,майко ?

Къде е моята радост?
Къде е аквариумът ми,канарчето ми?
Кактуса ми над който треперех.
Взеха книгите ми, без да ме питат
Стените не говорят,майко!
Никоя врата не остава отворена!
Къде е моята младост?
Събирай дъждовните капки майко!
В огъня на тази ера аз горя!
Къде е моята младост?!

Бени, (нали може така да те наричам) добре дошла!



Благодаря за превода на песента, много прочувствен текст!

Приятни преживявания в темата! Лека вечер!

# 172
  • Мнения: 4 642
Синан, какво означава името ти?

Името ми означава - Копие.
   

  Благодаря, Синан!

# 173
  • Мнения: 14 654


             AлбенаHug

  Много ти благодаря за този невероятен текст , така подходящ за сцената   на  срещета  на Керем с  майка  си.

 
Здравейте на всички в темата !Пиша за първи път тук. Реших да сложа превода на песента от фрагм.с Керем.


ОСТАНАХ БЕЗ ПРОЗОРЕЦ МАЙКО!
 Къде  е моята радост?
Къде са мънистото и топката от кал?
Къде е ризата ми,която се разкъса на черешовото дърво?
Без да разбера, откраднаха детството ми!
Останах без прозорец ,майко!
Хвърчилото ми се закачи на телените мрежи .
Къде е моята младост?

Каквото имах като парата,изгаряща ноздрите ми.
Като хляба,като любовта.
Ах, каквото имах красиво,го делях!
Бях пораснал!
Какво е това странно противоречие,майко?
Попаднах на трапезата на вълците!
Къде е моята младост,майко ?

Къде е моята радост?
Къде е аквариумът ми,канарчето ми?
Кактуса ми над който треперех.
Взеха книгите ми, без да ме питат
Стените не говорят,майко!
Никоя врата не остава отворена!
Къде е моята младост?
Събирай дъждовните капки майко!
В огъня на тази ера аз горя!
Къде е моята младост?!
                                                       

# 174
  • Мнения: 19 875
Албена, благодаря за превода bouquet

и все пак това е било сет днес, значи Кадир се връща на стадиона Thinking

https://twitter.com/KT_Fans/status/1072256936534519808

 Wink Wink



лека Hug

# 175
  • Мнения: 600
Айре, Фенка, благодаря - значи мога спокойно да си качвам видеота Simple Smile. А клиповете от ЗП са супер, благодаря отново за препоръките, явно ще се гледа Wink!

Албена, мерси за превода - много прочувствена песен и страхотно съчетана с думите на Керем от фрагмана...

Лека нощ!

# 176
  • Мнения: 19 817
Добро утро!  Hug Hug Hug

Албена  Hug благодаря!  bouquet Много хубав текст и подходящ за сцената  Peace
Себи  Heart Eyes къде се загуби ?  wavey
 Ехааа Party
Цитат
Закадровое фото с нашими детишками. Оказывается мальчика зовут Кыванч 😍 какое совпадение, надо же ☺

Много ме изкефи  Peace

Айре  Heart Eyes хммм ... хайде, да видим дали Кадир ще ходи на стадиона , нещо не ми се връзва  Rolling Eyes
Ани  Hug  smile3521 newsm10
Цитат
С Albert Dumani - руководителем RTV KLAN Албании ..
( слова из instagram Albert Dumani -Great actor &Great person-
Великий актер, великий человек)

Хубав ден!  Hug Днес се качваме на Алеко, да посрещаме дядо Коледа с децата  Laughing

# 177
  • Мнения: 14 654


                   Добро утро момичета HugHeart

      ФенчеHeart Eyes благодаря за кафето с любима компания и хубави сини очи Blush

 Все по- интересен  става сериала. Сцената на Керем с майка му  е покъртителна.Това момче освен красиво е и много кадърно.Играе ,така убедително ,че забравям че гледам филм .
      Да не говорим за Елчин и Киво.Иска ми се да гледам само тях двамата , ама не може:smirk:

       Миличкият Кадир още не може да се отпусне , не посяга да я прегърне с две ръце.Май първият по интимен допир беше доближаване до главата и.

                     

                     

                     
   И нещо, което ме притесни са думите на Вели -че първо трябва да се справи с това ,което е дигнало Кадир на крака.Това го знаем , че е Зейнеп.
 
                       
 

              Приятен и слънчев макар и студен ден:hugs:

                     

 


# 178
  • Мнения: 19 875
Хелоууу Hug



Фенче Heart Eyes, и на мен още не ми се вярва Whistling
браво на  Albert Dumani
ето я снимката в ИГ му.....
https://www.instagram.com/p/BrN3-_LniW2/
albertdumaniGreat actor & great person 🌟👑 @kivanctatlitug #luckyme

Себи Hug wavey
 
Цитат
И нещо, което ме притесни са думите на Вели -че първо трябва да се справи с това ,което е дигнало Кадир на крака.Това го знаем , че е Зейнеп.
мдам...... ooooh!
снимка от 4 серия



хубав ден!!! Hug

Последна редакция: вт, 11 дек 2018, 10:46 от Airra

# 179
  • Мнения: 2 503
Добро утроооо! 🤗


Благодаря за споделеното! 💐

Фенче 😍
Себи 😍

Айре😍 ,
Ох с тази снимка ми се сви сърцето. ☹
Как ли ще успее да се добере до нея- ужас!

Гледам ги ДК , но снощи имахме гости и избраха да гледат финала на Вип- а. 😀





Хубав ден! 🤗

Общи условия

Активация на акаунт