)











много се радвам, че трудът ти среща отплата! Добре, че се намеси, предишният вариант "куцаше". Струвало си е, значи. Мен, покрай "Искрите", като ме питат нещо за Киво, казвам: "Има си Уикипедия, четете!". Дори се чудят на многото му проекти и занимания и възклицават: "Кога успя, толкова е млад." 





вместо биография в спойлер, сложих линк към Уикито на 1 стр. 


, писах ти на ЛС 



! Наистина всички сте много гостоприемни и мили
!!!
.

" !
! Наистина всички сте много гостоприемни и мили
!!!
.

" !



поздравления за признаването на труда ти! 
какво говориш 
Дори едно дете беше казало на майка си, като видяло по ТВ-то Фреди " Мамо, мамо, а това е мъжът на госпожата, чуй колко хубаво пее "
Шефката се смееше, че ако на друго не съм ги научила, то поне музиката на Queen я знаят
Ама тя си е и впечатляваща! 
е, майстор си! Много благодаря! 

и аз така! За сега ми харесва Мелиса като Джемре и на мен 


стана ми навик ,преди да тръгна за работа да си пийна кафето, което си сервирала с много любов.Благодаря ти 



Добро утро, момичета! 



Препоръчани теми