Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"-Шоу тв /&"Искрите на отмъщението"/- тема 78

  • 52 843
  • 738
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 503
Добър вечер, момичета! 🤗

Благодаря на всички за споделеното! 💐

Айре 😍 ,
Благодаря за озета и за всички снимки и новинки , които сподели с нас! 😘💐

Фенче 😍,
Оо, имала си много интересен ден! Радвам се! Както и за Фреди и за “Рапсодията”. Simple Smile)
И на теб благодаря за озета! 😘💐

Себи 😍 ,
Много интересни постове! Усещам чувствата ти в тях.

Ани 🤗
И твоите също!
Аз също съм от много скоро в темата, но тук, както сама разбра, момичетата са толкова гостоприемни и мили. 🤗 Най- любимата ми и уютна темичка е това.

Добре дошла и на Бени! 🤗

Определено серията отново ще е топа! Вече 3 серии няма никакъв спад , а напротив - с всеки изминал епизод става по- интересно, защото абсолютно всичко и всички са на ниво. 😊

Оооох , този колаж много ме разсмя. 😀😀😀

До после! 🤗


# 196
  • Мнения: 19 876
Ире Heart Eyes
ти не си от толкова скоро Wink
Скрит текст:
а и си ни на късмет, затова те mrstraetz

започват новата поредица любими серии в ДК
много са готини разследващите СюДжес Heart Eyes









# 197
  • Мнения: 14 654
       Айре: Hug

   И сега какво ... отново в размисъл??
Какво се е  случило  още в началото в което  Вели   кара   Кадир да се върне ?

Второ , действал ли е Кадир  на своя глава и е закъснял да спаси семейството му.
Кое е вярно и кое не, остава Кадир  да  обясни и докаже на Вели за да си върне  и двете -  Зейнеп и дъщеря и.

            

 

    БениFlowers Hibiscus
                

Последна редакция: вт, 11 дек 2018, 23:12 от sebilMM

# 198
  • AMS
  • Мнения: 7 049








 Мили, дружки, привет!!!
 Айра, Фенка, Алинна, Орси, Светле, Ирка, Кате, Кети, 
 Себи, online,  kotelina, hogarena, fay fay, Валя, Терзи, ...
 благодаря ви за споделеното, за преводите, за озета, за всичко ...!!!
 Не мога да скрия, какво голямо удоволствие ми доставя темата!!!
 Не мога да не отбележа колко много харесвам новичките дружки!!!
 За пръв път ми се случва да чета такива първи постове и много им се радвам!!!
 Поздравления за всички ви -
 Poli_Mircheva, AniMae, Mollyto,Toni Danailova, Albena Goranova,
 Nikoleta205, atanasova, cecito2,  suncho75, Poly@, ...
 Благодаря специално на Синан!!!
 Ох, до тук добре.
 Ако съм пропуснала някой, да се обади, моля!!!
 Ще го поздравя специално!!!!
 По Сблъсък, ще пиша друг път.
 Една новина от "моето кино".
 Филмът на AY "Шампион" от четвъртък е по екраните,
 но гала за сега не е обявена.

 И накрая, не мога да устискам да не се похваля!!!
 Доживях да видя нашата!!! публикация
 за Къванч от уикито в >>>




# 199
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660








 Мили, дружки, привет!!!
 Айра, Фенка, Алинна, Орси, Светле, Ирка, Кате, Кети, 
 Себи, online,  kotelina, hogarena, fay fay, Валя, Терзи, ...
 благодаря ви за споделеното, за преводите, за озета, за всичко ...!!!
 Не мога да скрия, какво голямо удоволствие ми доставя темата!!!
 Не мога да не отбележа колко много харесвам новичките дружки!!!
 За пръв път ми се случва да чета такива първи постове и много им се радвам!!!
 Поздравления за всички ви -
 Poli_Mircheva, AniMae, Mollyto,Toni Danailova, Albena Goranova,
 Nikoleta205, atanasova, cecito2,  suncho75, Poly@, ...
 Благодаря специално на Синан!!!
 Ох, до тук добре.
 Ако съм пропуснала някой, да се обади, моля!!!
 Ще го поздравя специално!!!!
 По Сблъсък, ще пиша друг път.
 Една новина от "моето кино".
 Филмът на AY "Шампион" от четвъртък е по екраните,
 но гала за сега не е обявена.

 И накрая, не мога да устискам да не се похваля!!!
 Доживях да видя нашата!!! публикация
 за Къванч от уикито в >>>





Диве,  Hug  много се радвам, че трудът ти среща отплата! Добре, че се намеси, предишният вариант "куцаше". Струвало си е, значи. Мен, покрай "Искрите", като ме питат нещо за Киво, казвам: "Има си Уикипедия, четете!". Дори се чудят на многото му проекти и занимания и възклицават: "Кога успя, толкова е млад."

Момичета, много нови попълнения, бе! Добре дошли на всички, които съм пропуснала! Пълна ни е къщата... и душите...

# 200
  • Мнения: 19 876
Скрит текст:








 Мили, дружки, привет!!!
 Айра, Фенка, Алинна, Орси, Светле, Ирка, Кате, Кети,  
 Себи, online,  kotelina, hogarena, fay fay, Валя, Терзи, ...
 благодаря ви за споделеното, за преводите, за озета, за всичко ...!!!
 Не мога да скрия, какво голямо удоволствие ми доставя темата!!!
 Не мога да не отбележа колко много харесвам новичките дружки!!!
 За пръв път ми се случва да чета такива първи постове и много им се радвам!!!
 Поздравления за всички ви -
 Poli_Mircheva, AniMae, Mollyto,Toni Danailova, Albena Goranova,
 Nikoleta205, atanasova, cecito2,  suncho75, Poly@, ...
 Благодаря специално на Синан!!!
 Ох, до тук добре.
 Ако съм пропуснала някой, да се обади, моля!!!
 Ще го поздравя специално!!!!
 По Сблъсък, ще пиша друг път.
 Една новина от "моето кино".
 Филмът на AY "Шампион" от четвъртък е по екраните,
 но гала за сега не е обявена.

 И накрая, не мога да устискам да не се похваля!!!
 Доживях да видя нашата!!! публикация
 за Къванч от уикито в >>>





ехеее браво!!! newsm10
това беше и новото, което те карах да познаеш оня ден Wink вместо биография в спойлер, сложих линк към Уикито на 1 стр. Peace

а сериалът ни провокира всички нови дружки и страхотни коментари Peace bouquet


Себии  Hug
няма връзка със Сблъсък Joy, писах ти на ЛС Wink

Кате Wink



лека Hug




Последна редакция: вт, 11 дек 2018, 22:44 от Airra

# 201
  • Мнения: 14 654
              Дива    много се радвам за теб,Браво!:hibiscus:                  
      Аз не съм свършила с Мелиса....Джереме.Никога не съм я харесвала в сериалите до сега,
Стори ми се доста по-убедителна  тук в този сериал и и давам шанс още серия две преди да си кажа категорично мнението .



    

                                Двете  момичета ,  които Кадир най- много е обичал.

                  

# 202
  • Мнения: 600
Момичета, благодаря ви за хубавите думи Simple Smile! Наистина всички сте много гостоприемни и мили Hug !!!

Фенче, гениален е Фреди, как да не ти е любим! Пускай го по-малко на децата - нищо, че са 3 годишни, трябва да свикват от малки с качествена музика Simple Smile.

Иринка, Дива, Айре, Кате Flowers Hibiscus Simple Smile

Харесах си това за нашия хамелеон: "По време на работния ден и след това Wink" !



И още нещо свежо:

https://www.instagram.com/p/BrOQii1Al4k/?utm_source=ig_web_butto … mVU9YrLc4wLmoov4]

Лека нощ!

Последна редакция: ср, 12 дек 2018, 01:51 от AniMae

# 203
  • AMS
  • Мнения: 7 049
 Кате, Айра, Себи, благодаря ви!!!

Скрит текст:
Момичета, благодаря ви за хубавите думи Simple Smile! Наистина всички сте много гостоприемни и мили Hug !!!

Фенче, гениален е Фреди, как да не ти е любим! Пускай го по-малко на децата - нищо, че са 3 годишни, трябва да свикват от малки с качествена музика Simple Smile.

Иринка, Дива, Айре, Кате Flowers Hibiscus Simple Smile

Харесах си това за нашия хамелеон: "По време на работния ден и след това Wink" !


И още нещо свежо:

https://www.instagram.com/p/BrOQii1Al4k/?utm_source=ig_web_butto … mVU9YrLc4wLmoov4]

 Благодаря, AniMae!!!
 Супер е
 и не се сдържах >>>



# 204
  • Мнения: 19 817
Добро утро, дружки!  Hug Hug Hug

Диве  Hug поздравления за признаването на труда ти!  bouquet
Ани  Hug какво говориш  Wink
Скрит текст:
Винаги ! Peace Дори едно дете беше казало на майка си, като видяло по ТВ-то Фреди " Мамо, мамо, а това е мъжът на госпожата, чуй колко хубаво пее "  Joy Joy Joy Joy Шефката се смееше, че ако на друго не съм ги научила, то поне музиката на Queen я знаят  Mr. Green   We Will Rock You им беше от любимите. Още малко и тези ще ги образовам  Laughing
Страхотно е това, което си споделила! Явно тази сцена е направила голямо впечатление  Wink Ама тя си е и впечатляваща! Peace
Диве  Hug е, майстор си! Много благодаря!  bouquet

Кате  Hug  thumbsup
Себи  Hug и аз така! За сега ми харесва Мелиса като Джемре и на мен  Peace
Хубав ден!  Hug

# 205
  • Мнения: 14 654
ФенчеHugHeart  стана ми навик ,преди да тръгна за работа да си пийна кафето, което си сервирала с много любов.Благодаря ти Flowers Hibiscus
       Това момче ме очарова от раз ,за първи път го гледам , но надявам се не и за последен.Страхотна игра .... да ти стане симпатичен героят му макар щуротиите които твори не е малко.


                                     
                                     

     Вече очаквам с нетърпение утре вечер. Ще съм на линия.

                                     

     Спокоен и успешен ден:heart:

                             

# 206
  • Мнения: 4 966
Добро утро Благодаря Ви за всичко

Добре дошли на новите пишещи момичета

#MARKA2018 Conference in Hilton Bomonti #KıvançTatlıtuğ and Cüneyt Yavuz will be today at 3:25 Turkey time

# 207
  • Мнения: 10
Добро утро, момичета !!! Кафенцето е от мен тази сутрин .


Малко промо снимки за разкош.






Ето и снимка към  пресконференцията  "Марка 2018"  с участието на Къванч и други звезди.

Последна редакция: ср, 12 дек 2018, 11:25 от Mollyto

# 208
  • Мнения: 1 084
Hug Добро утро, момичета! Grinning

Айрем,  Ири, Кате Hug

Фенче, Molly имайте жал, усещам, че се закръглям само докато гледам тези вкусотии с кафенцето!

Дива, специални, ама специални поздравления и от мен! Качествената работа не остава незабелязана, за което се радвам!
 Признавам си, че и на мен ми беше интересно да прочета за живота и кариерата на Къванч, особено предвид факта, че съм му фен - новак! Много е хубаво да има от къде човек да намери информация за любимците си на роден език и в такъв обстоен и систематизиран вид! (В този смисъл благодаря на всички, които влагат от себе си в оформления на теми, преводи, клипчета, гифчета и т.н.)! Да сте живи и здрави!

И последно исках да отбележа, че и аз като Себи симпатизирам на Керем, разсъждавайки едновременно с това колко простотии натвори това момче ей така, подведен от лоша компания и лоши обстоятелства!
Чак не мога да коментирам последния фраг.... не заслужава той да изгние в затвора, заслужава по-добър шанс, но истината е, че и той трябва да положи повече усилия...Неговата история е типичен пример за това как целият свят може да се обърне против един добър човек и да го мачка и притиска, докато не го провокира към несвойствени за него постъпки. Все пак сценаристите са оставили достатъчно видни и доброто, и стойностното у него, така че (сигурно се потретвам и почетвъртвам), но нямам търпение да видя как това момче ще се завърне към красивата си същност, а може би и да развие добрите си качества още повече при срещата с подкрепящи го хора като Кадир, а защо не и с истинската любов!

Спирам, за да не помислят шефовете, че като чаткам толкова на компютъра, съм се разработила активно и да ме "поощрят" с допълнително работа от сутринта! Grinning

Хубав и успешен ден на всички!

Последна редакция: ср, 12 дек 2018, 09:53 от Poli_Mircheva

# 209
  • Мнения: 3 768
Привет и от мен!
Не пиша често, но ви чета и се радвам на увеличаващата се хубава компания.  Hug

Това, че цитират Уикипедия, е признание за труда, настойчивостта и отдадеността на Дива. Поздравления, Дива! Винаги е приятно, когато виждаш резултата от своя труд.

Но освен че се зарадвах за Дива, осъзнах и колко отговорни трябва да сме, когато пишем и че трябва да прецизираме всяка дума. Неведнъж съм се убеждавала, че четящите форума са много повече от пишещите и тези, чиито никове знаем.

Затова се радвам, че в нашата тема има подробна и точна информация, топла атмосфера и актуални новини.

Хубав ден на всички! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт