GoT 32 - Not today..

  • 41 357
  • 728
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Още едно тийзърче от НВО Азия.

https://www.instagram.com/p/BtZCHCUgWK3/

# 121
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Всички очакваха с нетърпение днешната вечер, в която по слухове НВО трябваше да излъчи първия трейлър на осми сезон. Пуснаха само реклама за бира Wink, която не е лоша, но аз искам спойлери!!! Crossing Arms

http://watchersonthewall.com/superbowl-bud-light-ad-game-thrones … 9LWiOQdu0b-JNrme0



Ха-ха, някой с добро чувство за хумор е дал първия спойлер:
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 04 фев 2019, 07:18 от Хексе

# 122
  • Мнения: 1 196
Аз пък днес, попаднах на една забавна статия- Кой герой от GOT си спрямо зодията ти. Grinning
Скрит текст:
Овен – Аря Старк
Прилики с героинята: Смели, готови на всичко, за да защитят по-слабите. Имат състезателен дух и благородна душа. Доверчиви са и на пръв поглед изглеждат мили и крехки, но засегнат ли достойнството им или някой от близките им бъде наранен, се превръщате в същински фурии.
Телец – Санса Старк
Прилики с героинята: Упорити и много издръжливи. Изключително привлекателни. Предпочитат да са пасивни, но когато ги предизвикат, са готови на всякакви подвизи. Изкусени са от модата.
Близнаци – Лорд Бейлиш
Прилики с героя: Не вдъхват доверие, понякога са подли и прикрити. Един път могат да са коравосърдечни, друг път – много сантиментални и чувствителни.
Рак – Церсей Ланистър
Прилики с героинята: Не забравят никога. Страстни и чувствителни натури, които биха умрели или убили за любовта. Лесно прощават. Защитават близките си до последната си капка кръв. Обичат да си попийват.
Лъв – Денерис Таргериен
Прилики с героинята: Родени лидери. Винаги се стараят да изглежда добре в очите на околните. Особени грижи полагат за косата си. Имат нужда от внимание и достойно оценяване на личността им. Имат силно развито чувство на справедливост. Защитават по-слабите и беззащитните.
Дева – Бриен от Тарт
Прилики с героя: Честни, открити и почтени. Обичат да помагат на другите, но понякога са твърде самонадеяни, което често може да им изиграе лоша шега. Реалисти и прагматични. Скрити романтици.
Везни – Джон Сноу
Прилики с героя: Борбени и не търпят критика. Понякога са нерешителни. Харизматични и приветливи. Склонни са да бъдат в опозиция на другите. С каквото и да се захванат, им се отдава с лекота.
Скорпион – Лорд Варис
Прилики с героя: Мистериозни и загадъчни. Добри психолози и анализатори на човешкото поведение. Разчитат само на себе си. Понякога са твърде вглъбени в себе си. Ако някой си позволи твърде много, стават отмъстителни.
Стрелец – Джейми Ланистър
Прилики с героя: Не понасят да стоят на едно място, винаги са в движение. Имат красива усмивка и изглеждат приятелски настроени. Лесно се сърдят и на моменти са големи егоисти. Първо действат, после мислят.
Козирог – Яра Грейджой
Прилики с героинята: Разбират цената на всичко. Материалисти са и много амбициозни. Не обичат шегите. Получават винаги това, което искат. Понякога конкурентите им прекалено много ги подценяват.
Водолей – Бран Старк
Прилики с героя: Странни птици са. Сякаш живеят на друго място. Мечтатели. Не ги интересува особено това, което останалите мислят за тях. Силно интуитивни са. Находчиви и новатори. Притежават ясновидски способности.
Риби – Тирион Ланистър
Прилики с героя: Обсебени са от вътрешния конфликт дали да са лидери и да показват на другите верния път, или да се откажат от всичко и да живеят живота си. Мъдри. Винаги разбират другия. Никога не си позволяват да съдят или говорят зад гърба на някого. Добри съветници са. Могат да са толкова саркастични, колкото и чувствителни.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Запис! Beer
Хексе, Flowers Hibiscus
харесвам новия трейлър. Силните ейлове срещу леките бири!

# 124
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Супер. Джон Сноу Simple Smile

По нво засякох две от историите на героите разказани от актьорите. Беше интересно.

# 125
  • Мнения: 25 350
Всички истории за героите са интересни. Някак си припомняш историята на всеки от самото начало. Има ги на HBO GO. Също има и филмчета за специалните ефекти за всяка серия от предния сезон. Въпреки че едно време като не виждахме как се снимат сериалите и филмите май беше по-добре. Сега се губи илюзията и магията.

# 126
# 127
  • София
  • Мнения: 3 715
На мен ми приличат на снимки на 7ми сезон, ама може и да им повярвам..
Изгледах отново всички 7 сезона и битката между Рамзи и Джон за мен е най-якия момент в сериала. Grinning Страхотно беше да изгледам всичко на едно, а не с година разлика. Доста интересни неща бях пропуснала. Сега седя и си мисля, дали някога ще има друг толкова велик сериал?

# 128
  • Мнения: 1 196
Емилия е качила вчера снимка в инстаграма си на нейната героиня, пише, че е от 8ми сезон. Горната и на мен ми изглежда като от 7ми, но може и нова да е. Нямам търпение вече, на моменти ме е яд, че не изчаках да излязат всички сезони и да си ги изгледам на куп. Не че няма да го направя, въпреки това. Grinning

# 129
  • София
  • Мнения: 2 411
Като закъснял-новоизлюпен фен ще съм благодарна за няколко разяснения и мнения (трудно ще успея да прочета всички стари тем, предвид колко се размива понякога коментарите). Изгълтах сезоните досега прекалено бързо, сега наваксвам и с книгите, но...
1. Какви са точните мотиви на Кутрето да разпали войната?
2. Как пък Церсей оцелява въпреки цялата лошотия в нея? В смисъл... Оххх нещо такива образи хич не ги разбирам... Толкова злини, лъжи, подмолни действия, толкова загуби и седем сезона не се намира, кой да е убие при хилядите възможности. А тя прави все едно и също, но на различни хора.
3. Защо Тирион гледаше така към каютата с Денерис и Джон?

# 130
  • Мнения: 47 990
Ами по точка 2, трудното е, защото е филм. И колкото и да е добра актрисата и сюжета, няма как да разбереш. В книгата има глави от нейна гледна точка и тя си се мисли за права Simple Smile и даже онеправдана и силна жена:) Това е чара и предимството на книгите, винаги има повече, отколкото във филма Wink Та като ги прочетеш, Церсей може и да ти стане по-интересна, даже любимка

# 131
# 132
  • Дивата природа
  • Мнения: 269
е аз споделих (официалния?) линк с 14-те снимки, а видимата наистина е бонус от Gotwitter.

:Дали снимките вещаят истински трейлър, най-късно до ~ седмица, по повод 2 месеца до началото на края!!

# 133
  • Мнения: 119
Да, аз стискам палци за Церсей от самото начало. В книгите тя ми беше най-интересна. Ако всички са мили и добри няма да има интрига, нормално е и част от "злодеите" да оцелеят до финала.

# 134
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Едно лирично отклонение:

Общи условия

Активация на акаунт