GoT 32 - Not today..

  • 41 360
  • 728
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Малко аналогия с първия сезон.
Аря вижда за пръв път Ланистъри. Laughing

Скрит текст:


# 166
  • Мнения: 1 469
На дракона му се радва повече Simple Smile

# 167
# 168
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Постерите с новите костюми:

https://ew.com/tv/game-of-thrones-season-8-character-photos/amp/ … gz9MYNyOyQ4q9xo1c
Скрит текст:












Скрит текст:









Скрит текст:







Скрит текст:










Скрит текст:






Последна редакция: чт, 28 фев 2019, 17:26 от Хексе

# 169
  • Мнения: 5 112
Ооо, Хексе, благодарско Heart Eyes

# 170
  • Дивата природа
  • Мнения: 269
Последният "SPOiLER" е излишен/празен Trollface ...
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 28 фев 2019, 23:29 от Gloripeace

# 171
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Мерси, Gloripeace ! Peace
Излишен е, сложила съм всичко, което са постнали.

Прави ми впечатление, че облеклото на Давос контрастира с това на останалите, твърде бедно и окъсано изглежда. Thinking

# 172
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Мелисандра не е в червено.

Джон много ми мяза на Роб, много!

# 173
  • Мнения: 8 578
Давос си ходи така от 5 сезон.
Най-много ме изненада Санса. Имам чувството, че е облякла Дрогон.Или се е търсел ефекта на драконово стъкло.
Много са ми тъмни всичките.Само Мелисандра,Денерис и Церсей се открояват с червени акценти.

# 174
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Давос си ходи така от 5 сезон.
Знам че не е "much of a fighter", но липсата на всякакви доспехи ме навежда на мисълта, че ще се подвизава само на тихия фронт.
Хрътката също не е в броня, направо не го виждам срещу Планината в такъв случай. Thinking

Санса и Бран в синьо. Синьо??? Дали това значи, че като ЗХ падне ще се преместят в Речен пад.


Джон много ми мяза на Роб, много!
Феновете по-скоро го сравняват с постера на Нед от първи сезон.

Скрит текст:


П.П. Церсей ми прилича на самурай. Тези хиксове в облеклото при нея и при Денерис ми е чудно какво означават. Thinking

# 175
  • Мнения: 8 578
Давос си ходи така от 5 сезон.
Знам че не е "much of a fighter", но липсата на всякакви доспехи ме навежда на мисълта, че ще се подвизава само на тихия фронт.
Най-вероятно.Надявам се само да оцелее.Един от любимите ми герои е и от сериала и от книгите.

Цитат
Санса и Бран в синьо. Синьо??? Дали това значи, че като ЗХ падне ще се преместят в Речен пад.

За Бран и аз се учудих, но го свързвам с НК и леда.
Санса мисля, че в чисто черно,просто материята е много лъскава.




[/quote]

# 176
  • Варна
  • Мнения: 17 967
За Бран и аз се учудих, но го свързвам с НК и леда.
Санса мисля, че в чисто черно, просто материята е много лъскава.

Приближавах го, изглежда много тъмно синьо. Освен ако е някакъв отблясък.

# 177
  • Мнения: 1 961
Абсолютно синьо си е, лспеста материя, много хубав цвят. Всички са с типично тяхното си облекло от последните сезони само тя не е. А пък на Джон единствен главата му не е на същото място като на другите, а се  наклонил на дясно.

# 178
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Някой е написал, че роклята на Санса напомня на рибени люспи и създателката на костюмите е лайкнала мнението. Wink

# 179
  • Мнения: 8 578
Като зуумнах и на мен взеха да ми приличат малко на люспи и някакъв синкав оттенък има.Софито беше казала,че Санса ще носи jet black leather armor,сигурно е роклята от постера.Предния сезон имаше 3 нови рокли, предполагам и този ще има 3-4 нови.

Общи условия

Активация на акаунт