Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 53

  • 73 002
  • 760
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 160
Направих една поръчка от Нотино. При поръчка на стойност 23лв с неща на Revolution, подаряват  i am pretty палитра. Поръчах червило, хайлайтър, коректор и пудра.  Ще ги снимам като дойдат.

Палитрата е страхотна аз я получих като подарък от бютибей, хубава пигментация и разнасяне. Няма разнообразие от цветове, но много си я харесвам.

# 676
  • Мнения: 1 249
Намалени ли са ружове и палитри сенки на Мейбълийн? Да сте забелязали случайно  Simple Smile

# 677
  • Мнения: 2 854
Направих една поръчка от Нотино. При поръчка на стойност 23лв с неща на Revolution, подаряват  i am pretty палитра. Поръчах червило, хайлайтър, коректор и пудра.  Ще ги снимам като дойдат.

Палитрата е страхотна аз я получих като подарък от бютибей, хубава пигментация и разнасяне. Няма разнообразие от цветове, но много си я харесвам.
Аз избрах incredible, твоята коя е? 

# 678
  • Мнения: 5 160
Направих една поръчка от Нотино. При поръчка на стойност 23лв с неща на Revolution, подаряват  i am pretty палитра. Поръчах червило, хайлайтър, коректор и пудра.  Ще ги снимам като дойдат.

Палитрата е страхотна аз я получих като подарък от бютибей, хубава пигментация и разнасяне. Няма разнообразие от цветове, но много си я харесвам.
Аз избрах incredible, твоята коя е? 

Същата е

# 679
  • Мнения: 2 183
Да, големите палитри сенки на Мейбълин бяха намалени мисля по 16лв., но не съм сигурна за цената.
За тези става въпрос
Скрит текст:
Честно казано сенките на Римел са по-пигментирани и не се прашат толкова, колкото Мейбълин (имам the Nudes).

Имаше намалени червила,контури, както и ФДТ.
Ружове не погледнах, но имаше много хубави намалени ружове на Буржоа (многократно хвалени тук).
Намалени са също фдт и ББ кремовете на Буржоа.
На Римел почти всичко е намалено - червила, фдт, сенки, моливи..

# 680
  • Мнения: 7 615
В ДМ, в който ходих, само 1 от палитрите на Мейбълин с пастелени цветове беше намалена на 16 лв. Другите бяха намалени само с лев-2.

# 681
  • Мнения: 1 249
Благодаря ви. А как избирате руж? Пробвате и което си харесате?  Simple Smile Аз съм със светла кожа и не съм ползвала досега.  Simple Smile

# 682
  • Мнения: 326
Благодаря ви. А как избирате руж? Пробвате и което си харесате?  Simple Smile Аз съм със светла кожа и не съм ползвала досега.  Simple Smile

Само с пробване иначе няма как да си оцеля цвета.

# 683
  • София
  • Мнения: 28 972
Руж според цвета на червилото основно.

# 684
  • Мнения: 1 130
Здравейте, дами! Търси си база за грим. В момента ползвам Baby Skin на Maybelline, но не прави кой знае какво. Препоръки?

# 685
  • София
  • Мнения: 28 972
А какво искаш да прави – да матира, да прикрива пори, да озарява...?

# 686
  • Мнения: 1 130
Да матира и прикрива порите най-вече. С комбинирана кожа съм.

# 687
  • Мнения: 5 652
Дами, благодаря за отзивите за Русалката! Прекрасно попадение се оказа - точно това, което търсех. bouquet

# 688
  • София
  • Мнения: 28 972
Ето тази – https://shopthebest.eu/product/7497/lumene-beauty-base-matirasht … -litse-20-ml.html
Само че я потърси и на други места, защото не съм сигурна дали това е най-добрата цена. Пробвала съм почти всички подобни бази в дрогериите, тази е по-добра. Слагам я само в т-зоната.
П.П. Няма я по дрогериите, само онлайн я намирам.

# 689
  • Мнения: 1 130
Ето тази – https://shopthebest.eu/product/7497/lumene-beauty-base-matirasht … -litse-20-ml.html
Само че я потърси и на други места, защото не съм сигурна дали това е най-добрата цена. Пробвала съм почти всички подобни бази в дрогериите, тази е по-добра. Слагам я само в т-зоната.
П.П. Няма я по дрогериите, само онлайн я намирам.

milenaka, благодаря!  Тук е най-евтина - http://parfumi-market.bg/lumene-beauty-base-matifying-and-pore-m … shta-baza-za-grim ... А дали се справя с набиване във финните линии около очите?

Общи условия

Активация на акаунт