Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 53

  • 73 065
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 29 191
Хм, база, която хем да матира наистина добре, хем да овлажнява... И на мен ми е интересно дали може да се намери такава.

# 721
  • Мнения: 1 132
Хм, база, която хем да матира наистина добре, хем да овлажнява... И на мен ми е интересно дали може да се намери такава.

Две различни на различни части от лицето не става ли? Grinning Доскоро не бях ползвала много продукти за грим.

# 722
  • София
  • Мнения: 29 191
Аз така правя, но понеже ти пишеш за една, затова се позачудих. За под очите ползвам някаква озаряваща на Есенс, но не съм във възторг от нея, така че не я препоръчвам.

# 723
  • Мнения: 1 132
Не се усетих, че не е логично да матира и хидратира едновременно. Ще си взема тази на Lumene най-вероятно, а за околоочния контур - някоя база за хидратиране. Есенс я зачерквам тогава. Grinning

# 724
  • Мнения: 5 167
За околоочния контур видях да препоръчват на nyx hydra primer в синя тубичка, хем озарявал хем хидратирал, но се води за лице,

# 725
  • Някъде там
  • Мнения: 4 908
Днес бях на косъм да си взема околоочния на биотен , но не се сещам хвален ли е тук в темата?
За този става на въпрос
Mного довлна съм от TRIACNÉAL EXPERT (нощна грижа ) ето тази
 Има ли крем на биоетен който да я замести? 

# 726
  • Мнения: 1 272
Биотен нямат такъв крем. От по- бюджетните се сещам за кремовете на Здраве от серията Акне стоп.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 4 842
Днес бях на косъм да си взема околоочния на биотен , но не се сещам хвален ли е тук в темата?
За този става на въпрос



Точно за този крем и аз днес се чудех хвален ли е, не е ли.Grinning Не посмях да попитам, че от лятото се нищят биотените, но благодаря ти че попита, ще се радвам и аз на отговори и мнения. Flowers Hibiscus

# 728
  • Мнения: 441
Здравейте! Аз днес си взех този околоочен на Биотен, защото беше много хвалена в темата Grinning. Сега ползвам мъжкия на Балеа, но нещо не е за мен, никакъв ефект не виждам, та ще го редувам с този.

# 729
  • Мнения: 36 208
синият околоочен на биотен го харесвам - попива добре и кожата не опъва
но не ме е подмладил с 15на години Joy

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 750
За момичетата от Бургас.
Излезе ми съобщение, че ДМ в МОЛ Плаза ще отвори на 29 януари и ще има -15 % на всичко.
Пригответе пачките Wink

# 731
  • Мнения: 1 173
За момичетата от Бургас.
Излезе ми съобщение, че ДМ в МОЛ Плаза ще отвори на 29 януари и ще има -15 % на всичко.
Пригответе пачките Wink
Да, и аз го видях. А вече намалените от брошурата дали и те ще са с още 15%?

# 732
  • Мнения: 5 671
Тук съм писала за синия околоочен: http://oldm.bg-mamma.com/?topic=1086443.msg38110578#msg38110578
И мен не ме е подмладил, но бива, харесвам го.

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 750
Според мен логиката е като при отстъпка Рожденик т.е. - 15% и на вече намалените от брошурата.

# 734
  • Мнения: 1 173
Да, важи и за продуктите от брошурата. Питах ги и ми отговориха 🤗👌

Общи условия

Активация на акаунт