Пуснах изследвания на вит Д, Б9, Б12 и желязо. Бях при добър ендокринолог, но категарично отрече, че това което ми се случва е в следствие на проблем свързан с неговата компетенция. При условие, че нямам други оплаквания, каза че не е необходимо да изследвам нищо свързано с хормони и жлезата. Обясни ми, че ако имам някакви отклонения, то тогава няма да ми се случва от време на време, а постоянно. Всеки ден и всяка нощ.
Що се отнася до потенето, то нека да поясня, че конкретно при мен, то се случи само след като бях родила първото си дете, заедно с треската.И го написах, по повод високата температура в стаята, а не защото точно потенето е проблем. Във всички други случаи, е само силно усещане за студ. По принцип, не се оплаквам от потене, само в конкретния случай.
При изследваните ми витамини, само вит. Д е в под долната граница, но при липсата му, няма информация, да има такава симптоматика.
В случай, че реша да пусна изледвания на хормони, то ендокринорога ми обясни, че дори да имам отклонения, това което ми се случва, не би имало връзка.
Все още, нямам представа защо имам тези моментни усещания.