Седмичката 19-25.06 - Скара, бири и оркестъра да свири!

  • 2 551
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 242
Петя, горе главата. Може пък проблемът да е от части в полипът и когато го отстраниш, най-после чудото да стане. Толкова дълъг път извървя... Ще видиш, че си е струвало.
И изчакай все пак лелката. Докато не се появи, има надежда..

# 31
  • Мнения: 553
Благодаря Лекси  Hug
Но лелката днес вече си идва с пълна сила, така че и този месец надеждата умря  Sad.
Освен да се надявам, че това е бил проблемът, друго не ми остава. Е, ще трябва явно и през това да премина, вече започвам да се примирявам  Confused
Лек ден на всички   bouquet

# 32
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Оркестърът наистина ми свири Laughing под формата на Дейв и компания.
Ей не знам още къде се намирам, шоуто беше върха, заредих се с положителни емоции, още една мечта ми се сбъдна, време е за следващата.
Пяхме, викахме, слушахме това беше Концертът!
pkoprinkova, съжалявам за лелката. Какво смяташ да правиш нататък?

# 33
  • Мнения: 553
pkoprinkova, съжалявам за лелката. Какво смяташ да правиш нататък?
Ами следва хистероскопия заради полипа  Sad. А после не знам дали ще имам сили за друго. Мисля поне през лятото да си почина, пък наесен ще мисля за по-нататък.

# 34
  • Мнения: 1 143
Аз също ще почивам през лятото. Преди една седмица бях в състояние да удуша някого Embarassed и бях доста отчаяна, но се надявам  през лятото да се заредим с нови сили и енергия и наесен да се поздравим взаимно.

# 35
pkoprinkova Горе главата, ще стане наесен, махни полипа, почини си и събери сили, ще стане - заслужаваш го! bouquet
Групичката за наесен расте.... дано всички успеем Praynig   Hug

Ва дано и другата ти мечта се сбъде скоро  Wink  
 

# 36
  • Мнения: 1 329
И аз се присъединявам към групичката на чакащите есента....
Но както се казва - наесен - пак с нова песен!
Няма да се превадаме, ей...Ще успеем..

Херко, то маврудец нямаше - но имаш бяло вино.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херко, то маврудец нямаше - но имаш бяло вино.
Важното е кръвта да кипи Даре Mr. Green

# 38
  • Мнения: 529
И аз се присъединявам към групичката на чакащите есента....
Май и аз така. Днес се обадих в клиниката за тая моя прословута цветна снимка и ми казаха, че 10 ден е късно.  newsm78 Така че ще чакам следващия цикъл, който сигурно ще е след два месеца, та и аз отивам на към есента.  Rolling Eyes Ама лошо няма, че и аз имам нужда от почивка. Много се сдухах напоследък. Crossing Arms
А иначе чак сега смогнах да кача още малко снимки от срещата.  Mr. Green Най-сладките са на едно шкембаче   Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 2 381
Какичка с тази силна стимулация миналия месец, може да имаш добра овулация този, така, че не го отписвай толкова лесно.

# 40
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
какичка, странно - мен ми казаха, че изследване на тръбите се прави между 8 и 11 ден ...

# 41
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Момичета имам въпросче...
Мъжкото ще прави спермограма. Казаха ни да е след от 3 до 5 дни въздържание. Доколкото разбрах като за начало е достатъчно да направим обикновена спермограма с морфология по Крюгер. Нещо друго необходимо ли е, като например микробиология на еякулат...? Той не е правил никакви изследвания досега.

# 42
  • Мнения: 529
какичка, странно - мен ми казаха, че изследване на тръбите се прави между 8 и 11 ден ...
Ами мен изрично ме питаха кога ми свършва цикъла и като казах 5 ден и те казаха че е късно вече. А аз наистина имам кратък цикъл - даже 3 дни беше тоя път.  newsm78
А иначе месеца не го отписвам откъм бебеправене  Wink само откъм ходене по доктори  Naughty
И мисля по-малко да се вглеждам, повече бири, забавления и почивка.  Sunglasses

# 43
  • Мнения: 1 029
Това е достатъчно, Жабче!Успех, стискаме палци!
Какич,  Praynig Hug

# 44
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Жабче, това е достатъчно.
Малък съвет, за да ти е по-лесно броенето на дните- брой часовете, за а не се чудиш дали са 3 дни или 3 и половина.
Нали ще я правите в специализиран център?

Общи условия

Активация на акаунт