Как да отслабнем за 14 дни, ала Майкъл Търмънд

  • 10 198
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 455
Може ли и на danisport@abv.bg ? Благодаря ти   bouquet  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 272
 : Heart EyesЗдравейте ето я книгата моля да я преведе някой

# 18
  • Мнения: 272
Здравейте ето я книгата моля да я преведе някой
http://snimka.bg/album.php?album_id=44882&photo=3

# 19
  • Мнения: 14
А може ли някой да ми каже как мога да се сдобия с гимнастиката на Синди. Преди години я правех и много ми допадаше.

# 20
  • Мнения: 597
Aboea.....ама Ти Мила ,имаш ли представа как се превежда една цяла и толкова голяма книжка?
Коя ще е тази мама ,дето ще има толкова време за да отдели,и да го направи?Това ми зву4и,все едно аз да ти кажа:"нау4и англииският ,4е в вторник ще коментираме книгата..."Нищо лично..надявам се да не съм те засегнала,ама ти направо ме смая...  bouquet

# 21
  • plovdiv
  • Мнения: 350
А може ли някой да ми каже как мога да се сдобия с гимнастиката на Синди. Преди години я правех и много ми допадаше./quote]

В друга тема мамите дадоха този линк
http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
Аз преди доста години си купих видеокасетите й.

Коя ще е тази мама ,дето ще има толкова време за да отдели,и да го направи?

 Книгата е 260 стр. - абсурд е да се отдели време. Peace

# 22
  • Мнения: 206
Aboea.....ама Ти Мила ,имаш ли представа как се превежда една цяла и толкова голяма книжка?
Коя ще е тази мама ,дето ще има толкова време за да отдели,и да го направи?Това ми зву4и,все едно аз да ти кажа:"нау4и англииският ,4е в вторник ще коментираме книгата..."Нищо лично..надявам се да не съм те засегнала,ама ти направо ме смая...  bouquet

Пинки, ти беше много въздържана в коментара си.  Mr. Green

Признавам, никак не обичам иронията и лошото отношение, и не си ги позволявам, но сериозно поех въздух и стиснах зъби, като видях искането на тази дама. Напомни ми подобна реплика на познат, преди години, след като му свърших услуга с езика, и той прецени, че мога да му преведа цяла книжка с инструкции. Колко му е, щрак и готово... Sick

Всъщност реших, че момичето се шегува на наш гръб, иначе е смешно.... Tired

Как върви отказа от тютюнопушене?... Hug

# 23
  • Мнения: 597
Сега след 2 дни и на мен ми става смешно,като се сетя..ама като го прочетох направо щях да запаля чибука.....Отказването от цигарите ми не върви.Уж по съвсем малко пуша,ама като ме хванат лудите и....но не се отказвам поне от желанието си да ги спра,а не само да ги намалявам.Беше грешка,4е точно след края на диетата реших да го направя...това ми отвори страхотен апетит,който кантара веднага безмилостно отчете..А сега пък и съм пред цикъл и просто...голям провал от всякъде.НО..Нали не се даваме лесно,пак отначало и така...Дали пък ако се отдам на преводи,няма някак си от самосебе си да ми тръгнат нещата....??? rotfImbo

# 24
  • Мнения: 272
Здравейте, направих си труда да ви предоставя книгата с цел да е по -лесно на всички е ,имах предвид накой да преведе диетата ,а написах книгата, а тя е ценна с това, че има упражнения .Извинявам се. че съм предизвикала толкова негативни реакции от ваша страна. Моля модератора да изтрие моето мнение.
Извинете ме още веднъж.

Общи условия

Активация на акаунт