След раждането...

  • 1 939
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 962
В края на бременноста бях със адски киселини,подута абе ужасна картинка, а и със 25 кг +
А сега 25 дена след като съм родила и помен няма от всичко това а и за 20 дни съм -15 кг  Wink 

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Родих вагинално , по стечение на обстоятелствата се наложи форцепс
През бревенността качих 13 кг. накрая се чуствах като тиква,въпреки че беше само на корем- бебо се роди 2,900.Почти през цялата бременност имах киселини- сутрин и вечер-повръщала съм едва 3 пъти и то насила сутрин да ми олекне от киселините Sick
Като родих автоматично ми изчезнаха киселините- и най хубавото през цялата бременност венците ми кървяха като реке-Край и с това- веднага на сутринта , а родих в 14,40 предния ден newsm78
Само краката ми бяха отекли още 2 дни- даваха ми да пия желязо- нисък хемогробин- но и това се опрази след 3 дни
Седнах си на дупето още на другия ден, а имах 4 външни шева заради форцепса + хемороиди от напъните
Свих се да си пипна кракатапочти веднага- а през бременноста и то накрая- просто забрави
Абе на изписването изглеждах като бременна в 3 месец- почти без корем,останаха ми 4 кг да сваля които свалих преди 3месеца-още имам малко коремче но си му се кефя,понеже не съм имала и маалсо по -широк ханш но това е нормално- още ще се събират костите му поне до втората тосина на Валето се надявам и това да стане Peace
Леко раждане- и споко

# 17
  • Мнения: 260
Хм, бях забравила за тези хемороиди ...  Sick
Надявам се, че все пак се справихте с тях - лекуват ли се или минават сами?

# 18
  • Мнения: 495
чела съм, че за колкото време тялото ти се променя /т.е. 9 месеца/, толкова ти трябват и да си възвърнеш предишната форма
ако родиш естествено - тазът се разширява и дори да си върнеш старите килограми, прилепналите стари панталони едва ли пак ще ти станат
ако родиш със секцио - остава малко коремче
също според лекарите - в доста случаи остават "екстрите" като по-трудно ходене до тоалета и други, да не споменавам
абе, всяко възстановяване е индивидуално
желая ти да станеш още по-красива след възстановяването!
във всеки случай - представата ти за собственото тяло и неговата красота се променя след раждането

# 19
  • София
  • Мнения: 39 764
Ами... при мен нямаше някакви резки промени. 1во корема леко поспадна, свалих 10кг. Отоците по краката не спадат веднага. Разбира се - огромно облекчение.
Но пък тялото ти няма да те предаде. Обикновено на 2рия ден започват да се надуват гърдите, боли доста до появата на кърмата. Не рядко може да се вдигне темп.

# 20
  • Мнения: 2 123

ако родиш естествено - тазът се разширява и дори да си върнеш старите килограми, прилепналите стари панталони едва ли пак ще ти станат
То е ясно, че тазовите ни кости няма да се приберат веднага след раждането, но наистина ли ЗАВИНАГИ ЩЕ ОСТАНЕ ПО-ШИРОК? И с всяка следваща бременност все по-широк ли става?
Моля раждалите нормално мами да споделят.
/Моите лични наблюдения върху близките ми приятелки не потвърждава тази теория/

# 21
  • Мнения: 495
ами аз съм раждала нормално, върнах си килограмите, но тазът си стои... широк Rolling Eyes
дано да си права, да не бързам тогава с реформата на гардероба? Laughing
че много радикално ги решавам тези проблеми - направо в кофата за боклук Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Това за таза поне при мен не е вярно - и преди и след раждането тазът си ми остана тесен и си влизам във всички дрехи от преди да родя. Раждах нормално, въпреки, че до последно се колебаеха за секцио, заради тесния ми таз. Е, по някое време съм се поразширила, разбира се, но нещата са обратими.

Общи условия

Активация на акаунт