Велислав Павлов*Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 46

  • 12 283
  • 742
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 9 563
Аз ще си го държа до първата им сцена, в която Марио вече така й е набрал, че не е издържал и я е тръшнал някъде из новата болница и я е нацелувал Joy После ще го сменя с целувката Sunglasses

Мелани, не търси логика, няма Grinning Няма да го позволя, докато ти си ме хванал здраво, ще оздравея заради теб, трябва ми търпение и любов, шааат, ти пък кой беше Joy
Хора, приемете просто, че екипът се изложи. Сцените бяха прекрасни и ясно предаваха посланието на любов и близост. Ако искаха да ни внушат друго, не трябваше да ги има. А ако са се повлияли от социалните мрежи, жалко, имах по-високо мнение за тях.

Значи много, много те моля не ги махай, поне докато има и 1% надежда.
Аз моя съм решила да го държа докато има надежда за Оскар за Вездесъщият.

Иначе съм съгласна, от екипа се изложиха и то много. Просто не го направиха както трябва. Трябваше да загатнат по категорично, особено след изнасилването. А те май наистина в последния момент са прекроявали нещата. Ама защо, мамка му по този начин, не го разбирам.

# 286
  • Мнения: 9 628
Дрийми, аз затова не се хващам на бас, за да не страдам после Grinning

Дона, и аз нещо не разбрах Grinning

# 287
  • Мнения: 12 433
Майче, Доне, обяснявам - днес се говореше в другата тема и сега Яни го спомена, че Зорница е казала, че ако избереш другия против волята ще го намразиш. И те го тълкуват така -Банков е любовта, а Марио е другия, този, който не обича.
Обяснявам, че аз го разбирам съвсемм различно и се има предвид Банков и другия, а Зорница и другия. Тоест тя казва - ако избереш партньора си против волята ти, ще го намразиш. И то е така, те щяха да се намразят.взаимно. Затова сега е болезнено но имат шанс за ново начало.

# 288
  • Мнения: X
Ами и аз така го разбрах. Като теб де.

За екипа и излагацията е ясно. Дано са се осъзнали. Макар че с тези суперлативи във фейса и пляскането в залата едва ли.

Мамка му, музиката от секса съм я чувала някъде.

# 289
  • София
  • Мнения: 9 563
Хахахааа, Значи Моски това ми напомня на един наш разговор 😂😂😂

Ехх, кога ще дойде края на Януари, че малко да повдигнат завесата на новия сезон.

# 290
  • Мнения: 9 374
Иначе съм съгласна, от екипа се изложиха и то много. Просто не го направиха както трябва. Трябваше да загатнат по категорично, особено след изнасилването. А те май наистина в последния момент са прекроявали нещата. Ама защо, мамка му по този начин, не го разбирам.
Ами то това вече им стана практика май. В четвърти сезон пак го направиха, но все си мисля, че успяха да минат метъра и да не е толкова нелогично (като изключим как Банков казваше, че е вдовец), защото според мен по-рано започнаха да ни подготвят за развръзката. Нямаше двусмислени сцени и общо взето сега като се замисля тогава всичко си беше в ред. Сега обаче ясно се вижда, че нещата не са както трябва.

Аз също от самото начало го разбрах така, както Моски го обясни, но не намирах думи, за да го формулирам по-разбираемо.

# 291
  • Мнения: 4 059
Ееее те само тези дето си мислят, че Банков е в картинката, са го разбрали по другия начин, Моски. Аз го рзбрах точно като теб и чак сега се замислям, че може да има и друг вариант.

# 292
  • Мнения: 9 628
Значи, Моски, пак не разбрах Grinning

# 293
  • Мнения: 12 433
Майче, ще пробвам пак. Някои хора тълкуват думите й така - ако избереш против волята си другия, а не този когото обичаш, ще го намразиш.
А тя казва - ако избереш партньора си против волята си, ще го намразиш. Но вместо партньор изполва думата другия и затова става объркването. Някакъв шанс да обясних по-добре? Grinning

# 294
  • Мнения: X
Абе много добра тая секс сцена.
Пак я гледам

# 295
  • Мнения: 4 059
Демек, ако избереш другия пред себе си, а не единия мъж пред другия мъж.

# 296
  • Мнения: 12 433
Демек, ако избереш другия пред себе си, а не единия мъж пред другия мъж.
Да!😘

Доне, страхотна е, бе, като големият кредит отива за Велислав, изигра я много достоверно!

# 297
  • Мнения: 9 628
Разбрах от 5-я път Grinning

Прочем се замислих дали Ди няма да е късметлийка и да видим Зорница отново чернокоса.

# 298
  • Мнения: 9 374
Сега тука стана малко "Kакво е искал да каже авторът? част 11665655465". Joy

# 299
  • Мнения: 4 059
Прочем се замислих дали Ди няма да е късметлийка и да видим Зорница отново чернокоса.
Ще бия тъпаните

Общи условия

Активация на акаунт