Голямата тема за малките масла - 21

  • 70 327
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 641
Има, да, аз ползвам от доста време масла, дори и на бг пазара вече се намират качествени масла терапевтичен клас на добра цена. Има ги в няколко сайта и магазинчета е София и Пловдив.
Освен скъпите масла на Дотера има ли и други качествени ,които стават?
Какви са  сайтовете? А маслата?

# 121
  • Мнения: 449
+1 за куркумата по-горе.Гел алое вера купувам  на GNC или на LILY OF THE DESERT,от аптеките или онлайн от фитнес магазините (по-евтин е).Фитокератин на прах купувам онлайн от френски магазин с безплатна доставка до адрес в България.При желание ще пиша името.

Фитокератинън от къде го закупуваш?
Това е кератина-https://www.aroma-zone.com/info/fiche-technique/actif-cosmetique … ratine-aroma-zone.Ако по някаква причина не излезе -ето  сайта-aroma-zone.com.Оттам купувам и течен кератин,който слагам в спрея за коса с масла,гел алое.....има термозащита.

# 122
  • софия
  • Мнения: 1 707
Elii2401 благодаря ти 💐

# 123
  • Мнения: 541
Всички базови масла ли са безопасни по време на кърмене ?

# 124
  • Мнения: 18 542
Да, стига да не ги ядеш Simple Smile

# 125
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 33
пазарувам от едно магазинче в София, на Екзарх Йосиф 22, има страхотно разнообразие, А и това което го няма може да си го поръчаш и ти го доставят до два-три дни.
Цитат на: Nivea Simple Smile link=topic=1080102.msg38022698#msg3802[b
[/b]2698 date=1547138882]
Има, да, аз ползвам от доста време масла, дори и на бг пазара вече се намират качествени масла терапевтичен клас на добра цена. Има ги в няколко сайта и магазинчета е София и Пловдив.
Освен скъпите масла на Дотера има ли и други качествени ,които стават?
Какви са  сайтовете? А маслата?

# 126
  • Варна
  • Мнения: 493
Привет на всички! Имам въпрос относно чистите етерични масла, които се ползват в дифузер. Купувам тези на биохерба, но местата, от които ги купувам, нямат много разнообразие. Има ли някакви други също качествени, които да поръчам или купя във физически магазин във Варна?

# 127
  • Мнения: 2 641
А професионален арома терапевт знаете ли да има в Бг?

# 128
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 33
В магазина, от който пазарувам взех визитка на такъв, пишете на лично, ще ви я препратят.
А професионален арома терапевт знаете ли да има в Бг?

# 129
  • Мнения: 2 641
В магазина, от който пазарувам взех визитка на такъв, пишете на лично, ще ви я препратят.
А професионален арома терапевт знаете ли да има в Бг?
На кого да пиша на лични?

# 130
  • Мнения: 758
    Някой ползвал ли е масла на марката sevoa? Наскоро ги открих в нета и ми изглеждат надеждни, но все пак ще се радвам да прочета и отзиви..

# 131
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Здравейте, ползвали ли сте се ЯЧРМ за лице? Притеснява ме да не се засили окосмението, нали сгъстява вежди и мигли, да не ми поникнат мустаци?

# 132
  • София
  • Мнения: 4 307
Всяка вечер си мия лицето с маслена бленда, в която има доволно количество ямайско рициново. Вярно, че го изплаквам след това, но няма никакво влияние върху лицевото ми окосмение Wink

# 133
  • Мнения: 18 542
Здравейте, ползвали ли сте се ЯЧРМ за лице? Притеснява ме да не се засили окосмението, нали сгъстява вежди и мигли, да не ми поникнат мустаци?
Сгъстява дръжки Simple Smile
Аз слагам в миксове, с които си мия лицето. Не са ми порастнали нито мустаци, нито веждите или миглите ми са мръднали. Много е гъсто и лепкаво за самостоятелна употреба обаче.

# 134
  • Мнения: 2 268
Аз си мажа миглите с арганово масло и са ми много по-дълги и гъсти сега. Има ефект.  

Общи условия

Активация на акаунт