Да помогнем на съфорумка

  • 10 116
  • 87
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 35 056
Мили хора,
Обръщам се към вас за помощ и подкрепа на наша съфорумка.
Това мило момиче, пребори геройски рак на гърдата и тъкмо си пое глътка въздух - ново двадесет.
Преди дни е диагностицирана с тумор в мозъка и всичко започва отначало........
Съвсем човешки се обръщам с молба за финансова и емоционална подкрепа.  Сериозно има нужда и от двете. Разчита само и единствено на себе си, и се надявам с наша помощ да получи спокойствие поне за финансовият въпрос. Предстои ѝ дълъг и труден път, иска ми се да има спокойствие поне за това.
Няма смисъл да обяснявам проста настинка колко струва.......ще ме разберете.
Тя е наистина притеснена и знам, че ще се черви от тази тема, но някой трябва да гледа от прагматичната страна на нещата. С нейно разрешение се обръщам към вас за помощ.

За въпроси оставам на разположение.
Може да дарите минимална сума и да донесете Коледа в душичката на дъщеричката ѝ.

P.S Мони е съвсем реален човек изпаднал в нужда. Много хора я познаваме и знаем през какво премина, когато на 31 се оказа с рак на гърдата. Ако има съмнение в истинността на темата и участващите лица, моля да го задържите за себе си и да подминете. На всички останали благодаря от цялото си сърце и душа.

 https://gogetfunding.com/simonas-brain-tumor-operation/?fbclid=I … 1sbuNiEZneu8FSQLs

Последна редакция: нд, 09 дек 2018, 21:37 от Ms.Gorgeous

# 1
  • София
  • Мнения: 6 219
Надявам се повече хора да се отзоват. Хора, не отлагайте!
Всеки може да бъде на нейно място и да има нужда от тази минимална помощ.

Вярвам, че тя може да се справи и да бъде с любимите си хора.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 374
Преведох. Изпращам много силна прегръдка на Симона и дъщеричката й Heart Вярвам, че ще се пребори и с тази гадост.
Мис, когато имаш време, пиши моля те как са, имат ли нужда от нещо. С тях сме, не са сами!

# 3
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Не знаех, че преминава през такива ужасни неща. Милата!
Кураж, Мони, силни прегръдки от мен!

Ms.Gorgeous, къде мога да преведа парички?



# 4
  • Мнения: X
Ох, милата:(...Хубаво е да се събере някакви пари, да се подпомогне жената поне Коледа да изкарат спокойно. Но всъщност има ли  конкретна оферта, сума, която трябва да се събере за операция, лечение? Дайте да разпространим информацията поне в социалните, а защо не и в националните медии?
Редактирам се, видях подробната информация, извинете.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 056
Момичета, безкрайно ви благодаря!
Акаша, през линка може да направите директно дарение с дебитна/кредитна карта. Може сумата да е минимална - кой с каквото разполага. Не е важно да дариш много, важно е да се съберем повече.
Christis, приятелите ѝ сме споделили в социалната мрежа. Медии твърдо не. Не сме на етап оферта за лечение. Утре влиза за изследвания за операция - буквално от вчера за днес. Въпросът е тук и сега - за последвали разходи по лечение и оцеляване на чисто битово ниво. Натам ще видим.....
Отново благодаря!

Редактирам - пластината, която трябва да се постави в мозъка е 3400лв, избор на екип 900 лв......сещайте се....

Последна редакция: нд, 09 дек 2018, 22:17 от Ms.Gorgeous

# 6
  • София
  • Мнения: 12 374
Ох, милата:(...Хубаво е да се събере някакви пари, да се подпомогне жената поне Коледа да изкарат спокойно. Но всъщност има ли  конкретна оферта, сума, която трябва да се събере за операция, лечение? Дайте да разпространим информацията поне в социалните, а защо не и в националните медии?
Редактирам се, видях подробната информация, извинете.
Christis, можеш да споделиш директно във ФБ, ако имаш профил - аз споделих, така повече хора ще видят и шансът да се набере сумата се увеличава.

# 7
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Ако може все пак банкова сметка, ще ми бъде по-лесно да преведа утре сутринта веднага от работа. Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 35 056
Ако може все пак банкова сметка, ще ми бъде по-лесно да преведа утре сутринта веднага от работа. Hug

Акашче, Мон супер много се притеснява, но пък аз не, та: BG92RZBB91551003496299  Симона Пламенова Григорова.
Райфайзен е това. Благодаря и моля, не се притеснявайте за преведените суми. И 5 лв да са - пак са много! Прегръщам те!

# 9
  • Мнения: X
Да, вече споделих. Сумата не е голяма, дано се събере бързо, обаче смятам, че много по-добре е да се даде банкова сметка!
О, вече, е дадено, чудесно!

# 10
  • Мнения: 2 998
Ms.Gorgeous, утре влиза за операция или само за изследвания? Тази година минахме през подобно нещо и обиколихме няколко неврохирурзи, ако мога да помогна с някаква информация на потребителката нека ми пише.

# 11
  • София
  • Мнения: 35 056
bubbata, утре влиза за изследвания, операцията ще е във вторник или сряда. Благодаря за възможността за разговор, ако има въпроси ще се обърне към вас.
Надявам се, всичко при вас да е наред и вече забравено!

# 12
  • Мнения: 2 998
Надявам се да мога да помогна. И да не мога пак може да ми пише. Човек в такива моменти има нужда от много подкрепа.

За щастие, при нас всичко вече е наред. Едва ли ще бъде забравено скоро, но важното е, че най-лошото мина.

# 13
  • София
  • Мнения: 35 056
Ох, това е наистина чудесно! За забравата......така е, трудно се забравя нещо подобно. Дръжте се, обичайте се и се подкрепяйте ♥

Наистина човек има нужда от подкрепа, особено в подобен момент. Хора си трябват за всичко.....
Тъкмо си върна усмивката след рака на гърдата ииииии......ох!
Благодаря много!

# 14
  • София
  • Мнения: 7 984
Много късмет и с идването на новата година всичко лошо да остане зад гърба на жената пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт