Чужди албуми в моят профил в БГ-фото

  • 1 835
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Аз съм фен на Уебшотс (вече година и близо 9 месеца го ползвам) и снимка.бг  Peace

 Peace
И сега к`во - не избирайте родното, за съжаление   Sick
То и фото.бг се е скапало от вчера  ooooh!


Чакай бре! Фото.бг, или Снимка.бг? Щото снимка.бг си бачка, поне при мен  Thinking

# 16
  • Мнения: 1 756
и на мен така а сегха ги няма

# 17
  • Мнения: 2 433
оправиха го - вече са си моите!! Thinking
засякохте ли колко бърззо реагираха???

# 18
  • Мнения: 1 756
о йе
и моите са си тук

# 19
  • Мнения: 5 255
Бубе, пийни кафенце бре  Mr. Green
Споко - става дума за foto.bg.

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
При мен все още ми липсват снимки. Албумите са тук, но не в цял размер. Вече не качвам там smile3515

# 21
  • София
  • Мнения: 2 901
И при мен до преди малко беше така, но се ядосах и няма да влизам повече днес, мисля! Албумите, които ми се показват определено са на 1 човек, макар и само по заглавията да съдя за това. На всичкото отгоре, колкото пъти натисна Албуми от това чуждо място, всеки път пред мен се разкриват чужди такива...

# 22
  • Мнения: 5 255
оправиха го - вече са си моите!! Thinking
засякохте ли колко бърззо реагираха???

Ами надушиха ни, че се надига ярост  #Cussing out и ............  Whistling

# 23
  • Мнения: 2 433
да...ама в два от моите албуми няма  снимки #Cussing out

# 24
  • Мнения: 22 909
Мдаааа и моите снимчици ги няма.Но пък имам 2 чужди от една сватба.Пускм линка,ако някой се познае ще му ги върна.Със сигурност е момиче от форума,ОТ БУРГАС с БЕБЕ СТИЛИАН.Ако не поправят грешката от БГ фото,ще дам паролата да си ги дръпнат обратно.
http://www.bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=2273335

# 25
  • Мнения: 6 155
Мдаааа и моите снимчици ги няма.Но пък имам 2 чужди от една сватба.Пускм линка,ако някой се познае ще му ги върна.Със сигурност е момиче от форума,ОТ БУРГАС с БЕБЕ СТИЛИАН.Ако не поправят грешката от БГ фото,ще дам паролата да си ги дръпнат обратно.
http://www.bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=2273335

То се е видяло, че форумската полиция ще яде понички с кафенце  Laughing Laughing Laughing
Това е снимка на mishi  Peace


# 26
  • Варна
  • Мнения: 513
Такаа, да внеса малко пояснение....
В bgphoto.net са имали проблеми с новите твърди дискове, които са купили, след като им бяха гръмнали старите дискове.
Аз имах следния проблем - качих си снимки в нов албум, всичко си беше ок и в един момент снимките изчезнаха, остана само името на албума. Говорих с админа им и той ми каза, че твърдите дискове били дефектни.
Това е инфото, което имам.
Дано съм ви била полезна.

# 27
  • Мнения: 1 425
И аз го имах днес този проблем, но вече го оправиха  Mr. Green
Иначе фото.бг е много як, но напоследък все трудно отварям страницата.

# 28
  • Мнения: 22 909
Такаа, да внеса малко пояснение....
В bgphoto.net са имали проблеми с новите твърди дискове, които са купили, след като им бяха гръмнали старите дискове.
Аз имах следния проблем - качих си снимки в нов албум, всичко си беше ок и в един момент снимките изчезнаха, остана само името на албума. Говорих с админа им и той ми каза, че твърдите дискове били дефектни.
Това е инфото, което имам.
Дано съм ви била полезна.
Ясно....ама кофти...Ако някой има 2 албума-детска стая и баня да свирка. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт