Има ли мераклии за Big Brother!

  • 2 479
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 569
Търсят хора с дълбока лична драма... Сигурно искат някой да се обеси... И после да пуснат питанка "Одобрявате ли постъпката на съквартиранта, който се самоуби? Пращайте смс-и с "да" и "не" на 1063.[/b]
Неее - "Трябва ли според Вас Х да се обеси?". И в зависимост от резултата от гласуването той се беси или не Party


Муахахахаха

# 16
  • Мнения: 4 734
Търсят хора с дълбока лична драма... Сигурно искат някой да се обеси... И после да пуснат питанка "Одобрявате ли постъпката на съквартиранта, който се самоуби? Пращайте смс-и с "да" и "не" на 1063.[/b]
Неее - "Трябва ли според Вас Х да се обеси?". И в зависимост от резултата от гласуването той се беси или не Party
Тц, " Заявете със смс на номер .... подкрепата си към  Вашия фаворит г-н/ г-жа Х да се обеси "......и аз се включих ама това си е гадно черно чувства за хумор

# 17
  • Мнения: 5 539
Не, обаче искам да съм SURVIVOR Sunglasses

# 18
  • Мнения: 5 622
 Бас хващам, че сега като почне новия сезин, пак ще разправяме колко са тъпи тези и колко по-интересни са били предните. Същото го казвахме и за втори сезон, "плачейки" за играчите от първи

# 19
  • Мнения: 4 734
Бас хващам, че сега като почне новия сезин, пак ще разправяме колко са тъпи тези и колко по-интересни са били предните. Същото го казвахме и за втори сезон, "плачейки" за играчите от първи
Еми нормално " На народа му дай хляб и зрелища ", а пък на майките....Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 622
Не, обаче искам да съм SURVIVOR Sunglasses

И да лапаш червеи и миризливки на барбекю?(в най-добрия случай)  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 3 447
Търсят хора с дълбока лична драма... Сигурно искат някой да се обеси... И после да пуснат питанка "Одобрявате ли постъпката на съквартиранта, който се самоуби? Пращайте смс-и с "да" и "не" на 1063.[/b]
Неее - "Трябва ли според Вас Х да се обеси?". И в зависимост от резултата от гласуването той се беси или не Party
Тц, " Заявете със смс на номер .... подкрепата си към  Вашия фаворит г-н/ г-жа Х да се обеси "......и аз се включих ама това си е гадно черно чувства за хумор
Ми така де, йекшън да има... направо да направят елиминациите на тоя принцип - елиминация форевър Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 6 910
Предния път бях на път да си изпратя анкетата ама тя така и не щеше да ми се зареди на компютъра. И не я изпратих. Този път май ще пропусна, но за сметка на това ще се пробвам в Сървайвъра Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 539
Не, обаче искам да съм SURVIVOR Sunglasses

И да лапаш червеи и миризливки на барбекю?(в най-добрия случай)  Rolling Eyes

Еее, това е друго шоу с лапането на буби Joy Поне ми е убягнало в Сървайвър да са ги карали да лапат гнусотийки Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: X
Пишеше, че ще търсят хора с дълбока лична драма. А тук толкова хора драматизират от нищото и се тръшкат театрално, та кандидати има достатъчно  Mr. Green


На какво ли ще станем свидетели този сезон? Tired

Търсят хора с дълбока лична драма... Сигурно искат някой да се обеси... И после да пуснат питанка "Одобрявате ли постъпката на съквартиранта, който се самоуби? Пращайте смс-и с "да" и "не" на 1063.

rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao

# 25
  • Мнения: 3 457
абе исками се ама стези деца Mr. Green

# 26
  • Мнения: 6 910
Еее, това е друго шоу с лапането на буби Joy Поне ми е убягнало в Сървайвър да са ги карали да лапат гнусотийки Rolling Eyes
Tired На мен ми писна да обяснявам, че в Сървайвър едва ли ще ви карат да ядете гнусотии. Ако трябва да съм точна обикновено има едно гнусно изпитание (но наистина е едно от поне 10-15), единият път доколкото си спомням пиха прясна кръв от някакво животно, а другия път беше някакво много вонливо (и май сурово) месо.

# 27
  • Мнения: 3 447
абе исками се ама стези деца Mr. Green
Влез с децата бе, пък ние после тука ще те оплюем надълго и нашироко Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 723
.... единият път доколкото си спомням пиха прясна кръв от някакво животно, а другия път беше някакво много вонливо (и май сурово) месо.
Sick То и един път ми стига  Sick
А за ББ мислех си дали да не попълня анкетна карта, но от вас научавам,че трябва да имам 'дълбока лична драма'...... 

# 29
  • Мнения: 1 045
абе исками се ама стези деца Mr. Green
Влез с децата бе, пък ние после тука ще те оплюем надълго и нашироко Mr. Green
hahaha  ааа за тва бъди сигурна  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт