Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 56

  • 44 696
  • 734
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 775
кактусче, момичето е писало, че има тест с бледа втора черта, не знам защо продължава да говори за този един кг🙄Моят тест също го направих преди датата на МЦ. Втората черта беше бледа. Правих чхг през 48 часа. На лекар отидох, когато стойностите бяха мисля около 3000.

# 166
  • Мнения: 9
Тази тема просто не съм я видяла! Не се палете просто попитах. Лека и спокойна вечер!

# 167
  • Мнения: 775
Тази тема просто не съм я видяла! Не се палете просто попитах. Лека и спокойна вечер!
Ако виждаш втора черта, вземи още един тест и си го направи утре сутрин

# 168
  • Мнения: 6
Здравейте, имам нужда от помощ, в 36 седмица съм моля препоръчайте ми акушерка, която да избера за естествено раждане в Майчин дом. Бях си набелязъла, но ще е в отпуск и се оказах в началото на 9ти месец и навечерието на празници без акушерка 😳 Ще съм благодарна за препоръки и евентуално телефон 🙂🙂

# 169
  • Мнения: 264
Здравейте,
Имам въпрос. С вагинален ехограф в 8гс може ли да се ЧУЕ сърдечен ритъм? Благодаря

# 170
  • Мнения: 6 622
Може и по-рано.

# 171
  • Мнения: 9 196
Здравейте,
Имам въпрос. С вагинален ехограф в 8гс може ли да се ЧУЕ сърдечен ритъм? Благодаря

Не. С ехограф не може да се ЧУВА нищо никога. Чува се с доплер.

* редактирам, че екограх бях написала ... Simple Smile

# 172
  • Мнения: 572
Твърде вероятно е да си бременна. Нищо че я има тази бледа чертички- и в моя случай нещата така се ригистрираха. Бледа втора чертичка и хоп- бременност. Иначе не смятам, че си напълняла от ядене. Но може в момента от промяната в хормоните това да се е отразило на теглото ти.

# 173
  • Мнения: 775
Аз тъкмо щях да питам дали е направила още един тест?

# 174
  • Мнения: 972
Момичета имате ли повишено окосмяване повреме на бременност?

Напоследък забелязвам шия / лице мъха ми е станал направо направо на косми и то дълги по шията. Много ми е неудобно и се чудя какво да ги правя... На слънце даже чернеят някои.. Преди бременността също имах тук таме заради поликистоза които махах с пинсета, но сега положението е ужас Sad Не си представям да си епилирам бузи, бакенбарди, шия и брадичка постоянно..... Супер срива самочувствието.

# 175
  • Мнения: 9
Ако мен питате не, не съм правила. Не смея да направя нов, понеже не знам какъв ще е резултатът. Утре уж чакам да ми дойде МЦ, ако не дойде ще направя. Вчерашният го направих към 16:00 часа

# 176
  • Мнения: 775
Ако мен питате не, не съм правила. Не смея да направя нов, понеже не знам какъв ще е резултатът. Утре уж чакам да ми дойде МЦ, ако не дойде ще направя. Вчерашният го направих към 16:00 часа
За най-сигурно можеш да пуснеш чхг.
Момичета имате ли повишено окосмяване повреме на бременност?

Напоследък забелязвам шия / лице мъха ми е станал направо направо на косми и то дълги по шията. Много ми е неудобно и се чудя какво да ги правя... На слънце даже чернеят някои.. Преди бременността също имах тук таме заради поликистоза които махах с пинсета, но сега положението е ужас Sad Не си представям да си епилирам бузи, бакенбарди, шия и брадичка постоянно..... Супер срива самочувствието.
Имах същия проблем, специално ръцете, краката, триъгълника, пъпки много. След третия месец всичко се оправи, космите са ми както преди и лицето също, даже може би една идея по-чисто. В 22 г.с съм. Според мен сега хормоните ти са полудели и ще влязат в релси. В коя седмица си?

# 177
  • Мнения: 561
Момичета имате ли повишено окосмяване повреме на бременност?

Напоследък забелязвам шия / лице мъха ми е станал направо направо на косми и то дълги по шията. Много ми е неудобно и се чудя какво да ги правя... На слънце даже чернеят някои.. Преди бременността също имах тук таме заради поликистоза които махах с пинсета, но сега положението е ужас Sad Не си представям да си епилирам бузи, бакенбарди, шия и брадичка постоянно..... Супер срива самочувствието.


И аз съм така Sad Sad Sad

# 178
  • Мнения: 972
Ако мен питате не, не съм правила. Не смея да направя нов, понеже не знам какъв ще е резултатът. Утре уж чакам да ми дойде МЦ, ако не дойде ще направя. Вчерашният го направих към 16:00 часа
За най-сигурно можеш да пуснеш чхг.
Момичета имате ли повишено окосмяване повреме на бременност?

Напоследък забелязвам шия / лице мъха ми е станал направо направо на косми и то дълги по шията. Много ми е неудобно и се чудя какво да ги правя... На слънце даже чернеят някои.. Преди бременността също имах тук таме заради поликистоза които махах с пинсета, но сега положението е ужас Sad Не си представям да си епилирам бузи, бакенбарди, шия и брадичка постоянно..... Супер срива самочувствието.
Имах същия проблем, специално ръцете, краката, триъгълника, пъпки много. След третия месец всичко се оправи, космите са ми както преди и лицето също, даже може би една идея по-чисто. В 22 г.с съм. Според мен сега хормоните ти са полудели и ще влязат в релси. В коя седмица си?

В 13 г.с. съм. Мерси за отговора, дано и при мен изчезне...

# 179
  • Мнения: 9 196
Ще изчезне. Със все половината от косата ти. Joy

Но това са временни състояния, всичко си става нормално после.

Общи условия

Активация на акаунт