Откраднат живот • Тема 71

  • 27 862
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 197
Според мен трябва да се направи нова тема за "Дяволското гърло".

# 721
  • Мнения: X
Мога да направя и да я поддържам, ако нямате против.
Някой друг  желае ли?

# 722
  • Мнения: 6 833
Давай, дано скоро ни потрябва да има къде да го коментираме!

# 723
# 724
  • Мнения: 9 057
Обаче Вергов явно си гледа 4 сезон,и той като мен,само качва клипчета от сезона Simple Smile

# 725
  • Мнения: 737
Някой гледат 4ти, други като мен 5ти. Интересно е гледа ли някой 6ти сезон.

# 726
  • Мнения: 7 197
Аз не гледам никой сезон.

# 727
  • Мнения: 4 498
Някой гледат 4ти, други като мен 5ти. Интересно е гледа ли някой 6ти сезон.
Peace Аз.
Имам любими серии и ги врътнах втори път. Laughing

# 728
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Не съм гледала нито едно повторение за кеф. Няколко пъти за някаква информация. Вергов/Банков да не прави намеци от четвърти за седми сезон?

# 729
  • София
  • Мнения: 239
И на мен ми е много странно това качване на сценарий, реплики и клипчета от 4 сезон в Инстаграма на Вергов. Чудя се и аз дали прави някакви намеци или просто си се кефи на ролята човека Grinning Той по време на 4 сезон не качваше толкова неща за него, сега направо се олива Grinning
Иначе за замислих за нещо. Постерите за сезоните са доста показателни. Примерно сега за 6ти Христо беше между Банков и Цонев и реално неговият случай беше в голяма степен спойката между тях. Захариев между Ина и Боби и ето какво стана с бебето. За 4ти и 5ти сезон промотата също показваха доста, даже реално накрая стана така, както повечето ги бяхме разтълкували. Така че като излязат промото и постера за 7ми сезон можем долу-горе да направим някакви прогнози и ще видим накрая колко добри ясновидци сме Grinning

# 730
  • София
  • Мнения: 9 558
Реклама Kate_B, на това му се казва реклама.
Колкото до постерите на сезоните, ами да връчим медала за ясновидец на Москита. Тя за подредбата на героите в постера на 6- ти сезон не веднъж е писала в темата. Преди доста време съвсем точно разтълкува защо са подредени по този начин, включително и за Ина, Захариев и Боби, както и вероятната причина за тази подредба. 😂

# 731
  • Мнения: 12 406
Мда, що дуднене издуднах, че единствената разделена двойка е тази на Ина и Боби и между тях стои точно Захариев. Joy
Но като цяло и плакатът, и промото на шести сезон бяха доста по-неясни от тези в пети. Там символиката беше много силна и много точно пресъздаваше какво ги чака героите. В шести сезон тримата момци се гневиха, а накрая само Цонев прояви някакъв гняв, другите двама, и особено Христо - бяха бая хрисими.
В пети още от промото се видя любовта на Ина и Боби, проблемите на Калин и Наталия, това, че Мазов ще "предаде" Лора в битката за бебето, това, че братята Ковачеви ще искат Зорница, а тя ще избере големия, дрязгите на Галя и Петър - всичко беше много хубаво представено.

# 732
  • София
  • Мнения: 239
Аз признавам, не ви четях много редовно и сигурно доста неща съм пропуснала. Чакаме тогава някакви новини за новия сезон и Москита да вади кристалната топка Stuck Out Tongue Closed Eyes 
Замислих се сега за едно изречение от статията за7ми сезон - "И досущ като във всеки успешен сериал на Запад се появява поне по още един важен персонаж, изигран от голяма театрална или кинозвезда." Чудно ми е коя голяма звезда още може да се появи? Предположенията ми са много малко и повечето са заети актьори, а главна роля на начинаещ едва ли ще поверят. Все си мисля, че е по-логично да е жена, но нямам идея коя актриса може да е.

# 733
  • Мнения: 5 846
Деян Донков, Боже опази 😧или още по-противния ми Захари Бахаров..пф.

# 734
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Дано е жена за Марио.

Общи условия

Активация на акаунт