Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги - тема 15

  • 29 370
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 847
Добро утро!
Нека денят ви е изпълнен с радост и добри намерения!


Рускините са направили ретроспекция на отношенията Амине - Месут:



По този повод аз ще цитирам Джоузеф Адисън: "Доброто винаги ще компенсира липсата на красота у някого. Но красотата не може да компенсира липсата на доброта…"  
Да вярваме, че е така!!!
Да вярваме, че вече ще я видим в нови проекти, и то не само турски.
Да бъде много щастлива!!!
Това клипче е от феновете на Амине и Месут: https://www.instagram.com/p/BsoKaLfA4mS/

А Нур ще си остане завинаги нашата красива Нур, особено когато е до Ийт:



Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 08:31 от Snezhana.

# 616
  • Мнения: 14 430

Здравейте, момичета!


  Един добър ден винаги започва с три неща - усмивка, надежда и кафе!

Добро утро и красив да е денят ви!


     Ийт Козан ни кани на закуска.

   








   

     На Амине й пожелавам щастие, но мнението ми за Месут не може да се промени. За мен той си остава грозник  - не само външния вид, но и поведението му, високомерието и арогантността му ме дразнят. Типичен парвеню!
     Изгубих всякаква надежда, че Амине ще се появи в нов проект.

# 617
  • Мнения: 847
Еми, нито за Месут, нито за Алмеда ще се промени мнението ни. Няма да ги квалифицирам, единствено искам и Амине, и Толгахан да са щастливи и да продължат да работят, въпреки половинките си.И ако трябва да правя характеристика на Месут и Алмеда, единствено ще кажа, че Месут с труд си е изкарал парите, и се фука със собствените си пари. Той е известен като добър футболист. Докато Алмеда се фука с постиженията на мъжа си и с неговите пари. Иначе тя е нищо, никой нямаше да й обърне внимание колкото и да се разголва и да се мъчи да пее. Знам, крайна съм, но така мисля, така го чувствам.
Еми, страхотни гифчета - Браво! Радват ме и ме връщат към любимите моменти от сериала.



# 618
  • Мнения: 14 430
     Снежи, напълно съм съгласна с мнението ти. Аз от доста време се опитвам да елиминирам Месут и Алмеда, защото не подбирам думите си, когато пиша за тях. Но не ми се получава, все някоя снимка ме изкара от равновесие  и веднага си кажа мнението.  Дано поне Толгахан се умори да почива и се захване с нов проект, за да има  какво да коментираме. Амине просто я отписах, но Нур  скоро няма да забравя!





   


   




Цитат
Наш любимый сериал будут показывать в Казахстане😃



Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 12:15 от Emiliya

# 619
  • Мнения: 847
Еми, не я отписвай Амине. Напротив, мисля, че след като мине сватбата ще се вземе в ръце, ще сключи договор с някоя престижна английска компания да я мениджира и ще направи няколко филма, преди да забременее.Тя все още има хъс да си създаде име, а не да я споменават само като красивата жена на Месут.
Цитат
Какви са вашите планове за бъдещето? Имате ли намерение да правите нещо, свързано с актьорството?
- Искам да играя в един добър филм с дълбок смисъл. Имам  предложения, но все още не съм намерила сценария на моята мечта. Една от целите ми е международен успех. Затова посещавам курсове в чужбина.
Докато Толгахан си има името, но сега се е отпуснал малко покрай жена си, а и като се роди детето ще му отнема цялото време.  В едно интервю, което скоро ти беше пуснала, казваше (цитирам по памет), че не би си нарушил спокойствието, заради проект, изискващ много време и нерви.  Така че да не чакаме в близките 6 месеца на екран ни Амине, ни Толгахан.
Какво ти е мнението за предаването на Георги Тошев "Непознатите" по БТВ. Имам една луда идея, но за това по-късно.
Обичам ги Нур и Ийт. Когато ми е тъпо си пускам някой епизод и се пренасям в друг свят - свят на обич, нежност; свят, в който всеки отстоява принципите си и своето разбиране за истина, почтеност.





Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 13:24 от Snezhana.

# 620
  • Мнения: 14 430
     Снежи, винаги съм харесвала Георги Тошев. Следя изявите му като журналист, автор и водещ на различни предавания. "Непознатите" по БТВ също гледам с интерес.


     Снежи, дано да си права за Амине, но аз си мисля, че Месут няма да позволи съпругата му да се занимава с актьорство. Той си взема домакиня и жена, която да продължи рода му. Просто възпитанието му се простира до тук. Тесногръд и духовнобеден човек!

     А Толгахан едва ли ще издържи 6 месеца без да се снима. Скоро ще се появи на екран според мен.  

   

    
"Актьорството не е хоби за мен, а страст. Играта за мен е нещо като да обичаш някого. Аз дори не знам как да обясня това."

    "Чувството, което преживявате при снимките, е необяснимо, нещо като правене на любов. Изпитвам голямо удоволствие. Това е като поклонение."

    "И колкото повече кинематографичната индустрия расте, толкова по-голямо е  желанието да играя по-добре, да бъда по-добър като актьор."

© Толгахан Сайъшман
 

 

    
 "За мен славата не се превърна в проблем. Аз правя това, което искам до ден днешен."

     "Важно е да бъдем пример за другите. Това е моята цел. Не се стремя към прекалено успешни проекти. Аз просто искам да работя в любимата сфера, да уважават работата ми и да живея в мир със семейството и приятелите си."

     "Но ако трябва да работя упорито и само да мечтая за почивка и спокойствие, не, благодаря, не желая."

© Толгахан Сайъшман




# 621
  • Мнения: 847
Еми, хайде да се обзаложим - кой пръв ще започне нов проект - Амине или Толгахан. Съгласна ли си?
Препрочетох темата, за да намеря този момент от интервю на Толга, което беше публикувала.
Цитат
Вашите планове?
- Не ми харесва да създавам големи планове, сега съм актьор и ми харесва. Не правя планове, че в такъв и такъв момент ще направя това или онова. Оставям го на времето. Аз се стремя към това, което ми дава спокойствие. Аз вече не съм този, който се разкъсва и се  хвърля заради целта. Да кажем „Оскар“. Ако има обстоятелства, които да ме водят натам, ще отида, ще направя всичко, което е необходимо, но в рамките на моето стабилно спокойствие. Но ако трябва да работя упорито и само да мечтая за почивка и спокойствие, не, благодаря, не желая.
© Tolgahan Sayishman
Направих го, за да съм обективна в твърденията си. В същото време се възхитих на прекрасните постове, снимки, гифчета, колажи, отношение на пишещите. Наистина е място за разтоварване от деня и място, където всеки свободно си казва мнението. Много е приятно в нашата тема!
Благодаря ви, момичета!


# 622
  • Мнения: 14 430
     Снежиии,  няма смисъл да се обзалагаме. Предварително съм загубила. Сега видях тази статия. На първо четене - Толга смята до лятото да не работи, а да се радва на бащинството! Ще се опитам да преведа статията. Помагай и ти!


     А това е от рускините:
Цитат
✨Толгахан Сайышман принял решение пропустить этот телевизионный сезон и не принимать предложения на работу в новых сериалах, так как хочет полностью посвятить себя беременной супруге и будущему малышу. Актер готов работать в рекламных проектах



Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 15:14 от Emiliya

# 623
  • Мнения: 3 378
Здравейте, момичета. На мен се пада честта да ви поканя на чай, кафе, сладичко.
















# 624
  • Мнения: 847
Цвети, бързам за кафето и сладичкото! Благодаря!:tulip:
Еми, тази статия сигурно е от днес. Дали да не се провъзглася за ясновидка? Майтапя се! Но доколкото познавам Амине и Толга от интервютата и от изявите им в Инстаграм, стигнах да извода, че Толга скоро няма да е на екран. Единственото, което ме притеснява е да не се поведе по акъла на жена си и да се изявява само във фотосесии и реклами с нейно участие, и то дълго време. Тогава ще е язък за таланта и харизмата му.








Eто и тук го има същия хабер: https://www.ahaber.com.tr/galeri/yasam/tolgahan-sayismandan-seve … lerine-kotu-haber

Не мога да го преведа дословно, но в общи линии се съобщава, че този сезон Толгахан  Сайъшман, който е развълнуван от бащинството и е готов да вземе сина си в ръцете си след 3 месеца, ще си вземе почивка от актьорството. Според Милиет; Tолгахан прекъсва екранните си изяви. Известният актьор няма да участва в поредицата през този сезон, за да прекарва време със сина си Ефекан.
Междувременно Tolgahan Sayışman ще приема само предложения за участие в реклами.

А във варианта на Еми пише, че на Толгахан и съпругата му е  предложено участие в реклама на мобилни телефони , а другото предложение е  да рекламират бебешки продукти. Те все още не са решили и в следващите няколко дни ще отговорят на рекламодателите.

Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 16:35 от Snezhana.

# 625
  • Мнения: 14 430

      Цвети, благодаря за кафето и сладичкото! Имах нужда от тези неща, че доста ми загорча от статията, която пуснах.
     Еххх, снощи се разсърдих на Амине, днес и Толга ме ядоса! А след това се ядосах на себе си, че се ядосвам заради Алабамата и Месут. Стига вече! Насочвам вниманието си основно към Нур и Ийт Козан, може и към Чънарко, Йълмаз и Кенан и т.н.









      


   

     Маминият сладък хубавец никога няма да ме предаде - неговото високомерие и огромно его, любовта му, заядливостта и бликащия хумор,  наивността и чаровната усмивка продължават да ме радват!

# 626
  • Мнения: 847
Еми, за успокоение:






Хайде и мезе:



# 627
  • Мнения: 14 430

      Снежи, благодаря ти! Имах нужда от това! Благодаря и за превода, аз така и не го преведох, ядосах си и излязох. Мислех си, че ще бъде добре да виждаме Толга в следващите месеци в различни реклами, но като прочетох отново това, което си написала пак се "сдухах". Ще го виждаме ... ама в компанията на Алмеда, защото ще приема само такива реклами. Нали трябва да подбутва и лансира "красивата" си половинка. Ейй, оглупял от любов мъж, който мисли първо за другите, а накрая себе си ще провали. Добре е, че уточнява, става въпрос само за този сезон, не се е отказал от актьорството като цяло. Но не е късно, Алабамата може и тотално да го откъсне от актьорската професия, която Толга обожава.


    И Алабамата, и Арсенала добре подредиха нашите влюбени гълъбчета - да им гукат вкъщи, далече от фенските погледи.

    Ние пък ще си гледаме "Сега и завинаги" и ще се радваме на Нур и Ийт Козан!

         









# 628
  • Мнения: 10 492
Purple HeartYellow Heart


Flowers HibiscusМомичета стига сте се ядосвали за глупости..
Толгахан и Амине  направиха страхотен хит който може да гледаме когато искаме
и колкото искаме .. това няма да се повтори  дори и да продължат да снимат.. какво казват
е без значение защото феновете ги харесваме като двойка и не е приятно
да ти спират снимките заради нисък рейтинг когато снимаш с хъс  но с новите партньори
нямате познатата химия и харизма*
 ..двамата вече са в нов период от живота си където приоритетите са други
единствено съжалявам че не направиха повече епизоди на Asla Vazgeçmem*
Revolving Hearts


Purple HeartCupid

Heart Exl

Yellow Heart

Скрит текст:
Joy

# 629
  • Мнения: 14 430

      Софи, този колаж направо си ме разплака. Красавицата и ... хайде да не го обиждам повече. Но и другите фенове взеха да си правят майтап с тази "прекрасна" двойка. Да са живи и здрави ...  и феновете, и влюбените!







Общи условия

Активация на акаунт