Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги - тема 15

  • 29 318
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 10 459
Heart


Flowers BouquetЕМИ*  заедно Толгахан и Амине са страхотни..почти като Анас и Депика
за съжаление и те се разделиха в реала.. да не говорим че възлюбения на Депика е същата
маймуна като Арсенала но оставиха над 1400 уникални и недостижими епизода..а Нур и Иит само 140..
наистина да са живи и здрави и феновете и влюбените!!
Two Hearts

Blue Heart

Blue Heart

# 631
  • Мнения: 13 982

    Софи, какъв е този късмет - по два сериала се запалих, обикнах екранните двойки, представях си ги и в реала заедно, но ... уви. Толгахан и Амине не поддържат никакви контакти помежду си заради  ревнивите си половинки, Анас и Дипика  също не се срещат.  Изобщо - скука в личния им живот.
    Но много си права - разполагаме с два уникални сериала, които можем да гледаме по всяко време. Лошото е, че Анас и Дипика аз ги приех като едно цяло и не мога да си ги представя в нови роли и с различни партньори - не бих ги гледала.
    Докато Амине и основно Толгахан гледам с удоволствие в различни превъплъщения. А в следващите месеци ще се задоволя с това, което са направили до момента. Изгледах всичко с Толгахан, но нито един от другите сериали не бих гледала втори път. А със "Сега и завинаги" се разсейвам почти всеки ден!

     Красавец!









    

# 632
  • Мнения: 10 459
Blue Heart

Flowers BouquetДобро утро
хубав и усмихнат ден !!
Green Heart

Cupid

Blue Heart


# 633
  • Мнения: 3 373
Добро утро. Ранното ставане е издевателство!




















# 634
  • Мнения: 847
Добро утро и от мен!



Човек трябва да обича колкото може повече, там е истинската му сила, защото: който много обича, той много върши и много може, и това, което е сторено с любов - е сторено добре.”
Винсент ван Гог

Момичета, пожелавам ви прекрасен ден - обичайте, бъдете обичани, правете всичко с много обич!



















Усмихвайте се по-често!

# 635
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро!
Прекрасен да ви е денят!

Едно ми е такова Истанбулско, сънувах, че съм там 😁
Изтървахме и Амине, но щом се обичат, да се вземат в крайна сметка. И все пак Месут ми е малко по симпатичен от Алабамата.
Снощи е била премиерата на бившите партньорки на Толгахан - Ханде и Хазал, рейтинга е добър, да видим до къде ще я докарат.
Ще продължавам да се наслаждавам на Нур и Ийт, тях няма кой да ни ги вземе



# 636
  • Мнения: 13 982

Здравейте, момичета!



Никога не спирай да вярваш, защото чудеса се случват всеки ден!

Слънчев и усмихнат ден!


     Навярно и ние трабва да чакаме да се случи някакво чудо, та по-скоро да видим Амине или Толга в нов проект. "А дано, ама надали!"

     Нови проекти няма, но Алабамата присъства навсякъде.
Цитат
📍Almeda Abazi-Tolgahan Sayışman çifti bugün organik market
açılışına katıldı. 📌 Ünlü çift alışveriş yapmayı da ihmal etmedi 🛍
     Google Преводач: Двойката Алмеда Абази и Толгахан Сайъшман присъстваха днес на откриването на органичния пазар. Известната двойка не пренебрегна пазаруването.
Скрит текст:
сложих снимката в спойлер, защото ме дразни не само Алабамата. Надписите върху снимки ме изваждат от равновесие.
     Ето нещо по-красиво:









# 637
  • Мнения: 847
Еми, не се ядосвай. Трябва да свикнем с постоянното присъствие на "албанския репей", който яко се е залепил. И аз като Велви по-малко се дразня от грозника Месут. Най-вече защото той се е наложил в света на футбола като име, той е самостоятелен. Дано да се успокои и да не пречи на Амине.
Днес се изкефих като видях в Инстаграм, че албанците харесват Амине. Един беше написал под снимката й: "Съвършена си!".И там тя си има фенове.
Аз от друго се подразних: В Инстаграма на Толга сложени снимки от погребението на майката на Ханде и Алабамата си е сложила заголения корем между тях. Никаква съобразителност!!!
Ето красота, балсам за душата - на това ще се радваме:













Още нещо ме учудва: Толгахан (или някой от неговата рода- майка, баща, сестра) не се ли усеща, че с поведението им се излага повече той, отколкото Алмеда. Толга губи повече. Ама знам ли? Може за комшиите това да е нормално и изискано поведение.

Последна редакция: ср, 16 яну 2019, 11:41 от Snezhana.

# 638
  • Мнения: 13 982

      Снежи, снимките, за които говориш ти, са от Инстаграм на фенове. Толга е много прецизен при пускането на снимки.
     Аз също се чудя на феновете, луднали по Алмеда и нейните клипчета и снимки. Те "боготворят" семейство Сайъшман - явно сплотеното семейство, майчинството, любовта, която демонстрират по някакъв начин предизвиква умиление. Обяснявам си го с тяхната фанатична привързаност към семейството и майката като продължител на рода.
     Но се чудя на сестрата на Толга, която го представлява навсякъде. Тя не усеща ли каква пиявица е Алабамата и колко пречи на Толгахан! (а може пък само ние да си мислим, че му пречи) Нали казват, че няма лоша реклама?! 

    Ние пък си имаме прекрасни снимки и моменти с незабравимите Нур и Ийт Козан!





      










# 639
  • Мнения: 847
Днес аз сервирам чай, кафе, питие и следобедна закуска - от всичко по много:





Билков чай:








Да ви е сладко!!!

И накрая - нашите сладури:



Последна редакция: ср, 16 яну 2019, 16:49 от Snezhana.

# 640
  • Мнения: 13 982

      Снежи, благодаря за почерпката - богата и пребогата!

     С нея неизменно вървят Нур и Ийт Козан








      


   

# 641
  • Мнения: 10 459
Nature BoomГледам снимките които е пуснала ЦВЕТИ* на Толгахан
и бившата му партньорка и любовница..ами то по-зле и от албанката*..освен Амине
друга не стои добре до него.. не искам да съм крайна но и нищо хубаво не мога да кажа..
дори и визията на Толгахан е друга..няма я осанката на Иит..излъчването..погледа..всичко!!


..гледам и последните снимки с Алмеда от шопинга..нея няма да я коментирам
но Толгахан така се е окръглил в лицето и с брадата която е пуснал започва да изглежда като чичка*
..с какво го омагьоса тази посредствена  албанка ума ми не го побира..дано се вземе в ръце
и да продължи с таланта и красотата и сексапила който иначе притежава..
..а този колаж е много свеж..харесва ми..

Цитат

Flowers Cherry Blossom..ЕМИ* благодаря ти за хубавите гифчета които правиш
както и за всичко останало..!!
Hands Clap
Цитат
Blue HeartCupid

# 642
  • Мнения: 3 373
Софи, ето подобен колаж

# 643
  • Мнения: 10 459
Flowers HibiscusЦВЕТИ* подобния колаж е още по-хубав с Амине..
където е единия там трябва да е и другия - двамата заедно са страхотни..
всички други около тях стават само за пълнеж!!
Kissing Heart


Heart

# 644
  • Мнения: 13 982

      Софи, чудя се и аз какво Толга хареса у това "недоразумение" Алабамата. Днес феновете са направили едно сравнение - Толга и Алмеда - 2008 г - 2018 г. Направо се облещих като видях Алмеда как е изглеждала:
Скрит текст:







     А Толгахан за 10 години е станал красавец. Този сладур не старее, а хубавее! Сега доста се е поотпуснал - напълнял и брадясал, но мисля, че бързо ще влезе във форма. Има какво още да ни покаже този талантив, харизматичен и сексапилен мъж. Ние сме търпеливи - ще чакаме!




 

Общи условия

Активация на акаунт