Домакини 67/ Инвестицията в спомени води до банкрут на мечтите

  • 56 641
  • 735
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 826
Да са ви живи и здрави на всички именниците днес.Нека са послушни и палави същевременно,че като ги знам.
Ма ко явно в групата нахлу вирус.
Фло аз разболея ли се нямам право да полежа и да искам да ме глезят,на следващи ден е легнал и мм.Та аз си се влача едва едва,ама обикалям стаите като мед . сестра с лекарства и термометри.
Вио няма да я режете тая красавица,ще мине и замине,после ще остане само тубичката с крема.
Днес си имаме сняг,плановете ми се объркаха,ама лечението ми е правилно. Плета си поне играчките и кротувам вътре на топло.Спорна седмица момичета.

# 181
  • Мнения: 11 624
Здравейте момичета! Съвсем зачезнах, но имах гости.
Закъснях с празниците, но пък от все сърце желая на вас и семействата ви много здраве и късмет!
Ма ко благодаря за картичката и хубавите пожелания Kissing Heart

# 182
  • Мнения: 2 169
Добро утро!
Някой за кафе? Wink

# 183
  • Мнения: 39 405
Добро да е утрото!
Ма ко, как са нещата при вас?
Вио, имам още 2-3 глътки.

# 184
  • Мнения: 3 841
Добро утро! Нямаме нет вкъщи... включен е в наема и сега ще търсим хазяйката да видим какъв е проблемът. Тя пък живее в чужбина.

Изпратихме гостите, чистихме и подреждахме, посрещнахме гости за вечеря, после пак чистихме, вчера развалих коледната украса и пак чистих, аман!
Днес реших да си вдигна краката на дивана с лаптопа, ама не би, заради липсата на нет.

И сега най-важното - помоооощщщщ! Подариха ми орхидея, синя! Не знам с какъв акъл, като се знае колко бързо уморявам всякакви китки... Какво да я правя, че да не я уморя за няколко дни? Купих си коледна звезда преди да се върна в БГ като част от коледната украса, вече дава фира. Сега за коледната звезда няма да скърбя, ясно е, че е австралийски храст, дето мястото му не е тук, ама за орхидеята ще ме е много яд. Една такава фина, с малки листа в нежно светлосиньо - брех в каква беля ме вкарах тези хора, хаха!

А, и е много студено. -13 по терометър, ама се усещало като -18, та няма да си и покажа носа навън, на пък!

Отивам да пия още кафе!

# 185
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Добро утро!
По-добре е шефа, до вчера ме държа в голямо напрежение. В понеделник вечерта имаше 39 гр. дадох му парацетамол и му направих компреси с вода и оцет. Час след това вместо да я сваля беше с 39.4, изкара ми акъла. За първи път опряхме до  метода с хладка вана. Поне проработи и я свалихме. До вчера на обяд държеше Т непрекъснато, после поне спада на моменти. Продължавам да му давам каквото е изписано.
Смърфи, и аз не смея да се наема с орхидея, Писето има
И те са болни, дано се включи

# 186
  • София
  • Мнения: 8 387
Привет момичета от близо и далеч! wavey
Хайде, елате на кафе Simple Smile
http://i59.tinypic.com/zwaqu.jpg
Сладко да ви е Wink

Пожелавам на всички болнички да оздравяват. fingerscrossed
СМЪРФЧЕ, имам няколко орхидеи. Наредих ги по перваза на прозореца-изложението ми е североизток. Добре вървят. Сега са се приготвили две да цъфтят. Не ги поливам много често-на десетина дни. Нека и ПИСЕНЦЕТО се произнесе, но след като вървят не ги местя и не им обръщам кой знае колко внимание.
ВИО, как е твоето момиченце?
ЛЕЙДИБЪРД Hug
Желая ви спорен ден, момичета!

# 187
  • Мнения: 2 169
Ма ко, бързо да му минава на Шефа!
Писе, и вие да оздравявате!
Фло, добре ми е момиченцето засега, пу - пу! Топчето се скри, остана само едно синьо петно но продължавам да мажа с Лиотон. Ако се скрие и петното ще отидем сигурно по - рано на контролен преглед при хирурга, да каже какво ще правим по - нататък.
И да ви се похваля - от 1 до 4 март се очертава да съм в Ниш на конкурс, пак с балета, фръц Wink Не съм била там и много ми се ходи, нямам търпение направо. Изморително и дълго ще е, но пък с децата времето минава бързо.
И тъй, такива нещица около мен...

# 188
  • Мнения: 3 841
Нетът се появи, уррааа!

Вио - на мен много ми харесва Сърбия, готино е там. Ще се изкефиш!

Фло - ами ние сме с югозападно изложение уж, сравнително светло е през деня, ама от прозорците леко вее хлад и ме е страх там да не вземе да настине, хаха. Сложих я на масата, а тя е пред прозореца. Дограмата е уж незнамколкосислойна, ама явно е изметната и пред прозорците е студено.
Дано Писето се появи и даде точни инструкции. От сега може да залагате колко време ще оживее товя нЯщо у дома.JoyJoyJoy

# 189
  • Мнения: 39 405
О, Вио, подсказвам ти да минеш на диета преди пътуването. А там да си наваксаш със скарата им!

# 190
  • Мнения: 1 826
Стууууд.Ама  идвам да се докладвам днес.
Свърших задачите,хубаво че с колата бяхме.Натоварих я  с памперси,лекарства и храна за котките.
Смърфи правилно си я сложила на вътре орхито.Първо оцветена е и ако оцелее ще цъфти в бяло само.Аз съм сложила моите в едни кофички от цедено мляко,че падат и така ги кисна с марена вода за около 2-3 часа.Изцеждам хубаво след това и пак си ги връщам вътре.На 20 дни стига да не е много топло вътре може да го правиш.Следи цвета на корените като накиснеш стават наситено зелени,а като има нужда от вода сребристи.Не са капризни,не обичат пряко слънце лесно се гледат и цвета търпи около 6 месеца.Но тази като е нова,зависи как ще се климатизира.Като паднат цветовете,режеш пръчката-нарича се цветонос де,до около 5-6 см дължина да остане.То си изсъхва и пада след време. Това за орхидеята ти.А коледната звезда може и да оцелее.
Ма ко  трябваше да даваш антивирусно,аз с това ги спасих моите.Но кашлицата си остава,аз кашлям и все едно ме повтаря,майка и тя ,мм и той та от днес му включих и ново лекарство.
Вио аз ако съм няма да ходя хич до лекаря като е спаднало и синьото ще си мине само. Да си прекараш страхотно на новата екскурзия и да ви е хубаво времето.
Фло взех си едно готино кафе,че днес нещо ми е много студено.

# 191
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Вио, хубаво да си изкарате и момичетата да оберат наградите
Писе, не е с вирус шефа, а с грип. Давам каквото е предписала докторката
 
На всичко отгоре останахме с една риба и сега е голям рев. Ще гледам да го навия да не взимаме други, че не мога вече да го гледам всеки път да се разстройва толкова много

# 192
  • Мнения: 3 841
Схванах, Писе. Гледам корените, че са нещо средно между зелено и бяло тоест едните по-зелени, другите по-белеещи. Може би ще я накисна за 2-3 часа във вода в края на седмицата. А за колко време вариш водата?

Ето я:
Скрит текст:




# 193
  • Мнения: 1 826
Ма ко аз взех ремантадин за мъжо и това давах и се справих бързо с температурата.
Смърфи може да напълниш вода в бутилка и  да престои 1-2 дни,да не е ледена това имах предвид.Слагаш саксията в нещо и пълниш да се покрие до горе с вода,то си поема колкото трябва.Ще ти пусна клип да видиш.

# 194
  • Мнения: 3 841
Ясно, много благодаря, Писе! А трябва ли да се присажда?

Общи условия

Активация на акаунт