Домакини 67/ Инвестицията в спомени води до банкрут на мечтите

  • 56 769
  • 735
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 169
Честит празник,Славе! Здраве, късмет и изобщо - всичко най - хубаво! Весело изкарване!

# 406
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
 smile3525 newsm51Славе.Да сте здрави,щастливи,обичани и опаричени. hahaha
Тая седмица във Варна е лято направо.Чак ми е отвратително така. Rolling Eyes Исках сняг и виелици, ама нееее. Joy
Нали съм луда кучкарка, и всеки ден съм с кучетата на една полянка до нас която е до главен булевард.Тя горката на нищо не мяза и е голичкааа , само едно дърво в единия края и лятото не се стои направо от жега.Че , моя милост поръча пет фиданки и днес запозваме залесяването и . bowuu hahaha Нищо не разбирам от градинарвство ,но това не пречи да искам да ми  е зелено и красиво.Районното кметство не ни разреши да се обособим кучешка полянка с наши стредства и да си я поддържаме , и сега се тревожим да не ни глобят за самоволното садене. newsm78 #Cussing outНооо ние сме много , и лудииии и ще садим докато ни оставят на мира.

# 407
  • Бургас
  • Мнения: 6 598
Хелоу! Heart Eyes
Една дърта госпоДжа ви поздравява! Laughing
Благодаря за милите думи и пожеланията!
Много ми е вълнуващ днешния ден,защото преди 26 години родих най-доброто дете на света! Heart Eyes Heart Eyes
Толкова го обичам и толкова ми е близък,че думи нямам!
Моя милост пак остаря,да сме здрави само!

Довечера съм на гости на кръщелника.Той също има РД.Само празници тези дни.
Наздраве на всички!Отивам да опаковам подаръка!
Много ме трогнахте,благодаря отново,момичета!

# 408
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Жива и здрава да си Славе и синчето също.

# 409
  • София
  • Мнения: 8 401
СЛАВЕ, и аз се присъединявам към хубавите пожелание по повод двойния ви празник.
На теб желая да си здрава, да се радваш на всичко, което си постигнала, да живееш в баланс и хармония.
На доброто момче желая здраве, късмет, успехи и обич. Дано винаги да те радва и да бъде повод за гордост на майчино сърце!


За всички останали момичета -  Hug

Аз изкарах още една седмица ваканция. Явно и на преподавателите не им се работи Mr. Green Започваме от събота-ще имаме поредица от такива съботно неделни лекции от 9.00 до 19.00. На вратата ще закача табела: Семестърът започна. Баба гости не приема! Mr. Green
Не помня дали ви се похвалих, но на тази сесия изкарах осем шестици и една петица. Да си призная ли, че ме беше малко яд? Здраве да е. Иначе беше много подозрително Joy

# 410
  • Мнения: 39 439
Фло, да се стегнеш и този семестър да си подобриш успеха!

# 411
  • Мнения: 3 841
Да ми стиснете палци! Днес летим за Австрия, даже вече сме в самолета!

# 412
  • при късмета
  • Мнения: 24 018
Лек полет, Смърфи, пиши като пристигнете
Фло, браво на теб

Скапа се времето при нас, добре, че е петък. Не, че в събота и неделя нямаме ангажименти, но поне ще се наспя

# 413
  • Мнения: 39 439
Приятно изкарване, Смърфиииии! Пийни, хапни и за нас от виенските вкусотии!

# 414
  • Мнения: 2 169
Смърфи, лек полет!
И при нас времето е кофти, вали дъжд и е студено. Не харесвам!

# 415
  • София
  • Мнения: 8 401
Привет, момичета от близо и далеч wavey
МАРИАТ, добре ме съветваш да си подобря успеха, но май след тази петица ще стана студентка калпазанка. За къде да се напъвам? Все едно няма да завърша с 6.00.  Joy
СМЪРФИЕТА, по мои изчисления вече сигурно сте кацнали. Поздрави на братска Виена Wink Опитай задължително оригинална торта Сахер, пандишпанено роло с кайсиево сладко - традиционен австрийски сладкиш, топфен голаче - бутер тесто, сладка извара и стафиди, ябълков щрудел, кайзер шмарн. Навярно ще опиташ и бонбони Моцарт. Това е само една нищожна част от всички вкусища, които виенските сладкарници предлагат. Сладко да ви е.
МА КО, нали знаеш какво казват, когато някой стане два часа след алармата? Казват, че се е успал. Не, просто се е наспал. hahaha Joy Поспи и заради мен - от утре тръгвам на лекции. По 10 часа на ден.
ВИО,  Hug Кога тръгвате за западната ни съседка? В София знам едно бюро, където и за остров Тамбукту да тръгнеш, валута ще ти намерят. Намира се непосредствено до НДК. Там винаги държат много добър курс. Преди време ходихме с бабите от КГБ до Пирот и от там си купихме динарите. Ако искаш да отида и да проверя как стоят нещата.
Неспоменатите ги гушкам  Hug
Отивам да си приготвям документите за Касата.

# 416
  • Мнения: 39 439
Привет, момичета от близо и далеч wavey
МАРИАТ, добре ме съветваш да си подобря успеха, но май след тази петица ще стана студентка калпазанка. За къде да се напъвам?
Е, как за къде? За стипендия за отличен успех, естествено!

# 417
  • Мнения: 3 841
Вече сме във Виена, ама на летището. Крайна дестинация - Залцбург. Сега предстои полет със самолет с перки, уф! Не че не съм летяла с такъв.... Толкова летя и сърце пак тупка!
Иначе сме ходили мноооого пъти в Австрия, не е нищо ново. Мм има служебни ангажименти и аз да не стоя сама в Киев. За хапването - ами ставам като мариат- нищо забранено няма да хапна. Изтървах му края нещо последно време и сега обикалям щандовете с бретцелите отдалеч. Тц, лоша работа... 😜

# 418
  • Мнения: 2 169
Фло, не се ангажирай, аз си поръчах от един сайт и вчера ми дойдоха динарите, а децата се оправят както могат - някои ходиха до Варна, други ще тръгнат с евро и на място ще се обменя, и така. Иначе тръгваме на 2. 03., организаторите изместиха конкурса с един ден по - късно. Ма те нали нямат празник, какво им пука. Сега ще сме баш на Трети март в Сърбия, не ме питайте мм как ми мрънка...Три почивни дни и ще е сам с децата...горкия Imp

# 419
  • София
  • Мнения: 2 265
Здравейте момичета!
Изтървах всички празници, рождени дни и така нататък!
На всеки, който е имал повод - здраве, щастие, много любов, благополучие и късмет!

Днес и аз имам повод да ви почерпя: Миленчето става на 21! Да ми е жива, здрава и щастлива!


Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт