Домакини 67/ Инвестицията в спомени води до банкрут на мечтите

  • 56 487
  • 735
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 11 622
Добро утро!
Вио това е качествен празник!
Мм нощна смяна - сложих му баница и луканка да се чувства празничен, а пък аз бях на червено вино с конски суджук Laughing
Вчера отивам до магазина и съм се спретнала като средно статистически жител на наше село - по къс ръкав, обаче голяма жега! Тъкмо си мисля нямат ли край тези горещи вълни и гледам термометъра в колата - 18С.....
Време е да оправя градинската маса Laughing
Усмихнат ден ви желая!













# 391
  • Мнения: 39 330
Смърфи, точно такива хапчета ми изписа.
За днес ще ям печено пилешко, без мазнина, без сол, без подправки. Имам и печена тиква натюр. Благодаря, че се включи!

# 392
  • Мнения: 11 622
Добро утро!
Хайде на кафетооооооо! Който разбира - тука се спирааааааааа!
Снощи Кратун по живо, по здраво е пристигнал! На въпроса има ли сняг - отговора беше - уауууу Laughing Надявал се до края на престоя си да се пусне по черната писта LaughingLaughingLaughing
Усмихнат ден ви желая!

# 393
  • Мнения: 39 330
Да се забавлявам децата! Аз си признавам, че не искам вече студ, да не говоря за сняг!

# 394
  • Мнения: 2 169
Добро утро!

# 395
  • Мнения: 39 330
Добро да е Вио. Какво направихте с обмяната на пари?

# 396
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Добро утро!

Калинче, весело изкарване на Кратун

За днес имам да направя една картофена салата и довечера да изпържа едни панирани хапки. Айляк

# 397
  • Мнения: 2 169
Ма ко, завид за айляка Wink
Мария, нищо не сме направили, там на място ще се обменя. Друг вариант няма засега, и общо взето всеки ще се спасява сам. Което не е особено добро решение, но... нямаме избор.

# 398
  • Мнения: 1 826
Привет момичета.
Стопли се и съм все на вън по задачи.Ама ви чета, да не изпусна нещо.
Хубаво ми е като се стопли и грее слънцето,ама почва и работата.Мм иска да садим на село зеленчуци ,но няма как да стане.Първо не мога да оставям майка а толкова време сама,а за 2-3 часа нищо не може да се свърши...Обаче вчера купих да садим лук,само да видим кога ще стане и това.Иначе си открадвам време за дворчето и да се наслаждавам на растящите и цъфтящите китки.Оня ден като рязах розите видях цъфнала дива теменужка,но бях без техниката за снимане.А котките ми вадят луковиците на лалетата.
Пожелавам ви успешен ден.Kissing Heart

# 399
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добро утро.Писе, и аз трябва да почна да копам, ама не знам кога.Купила съм луковици - 65 гладиоли , които чакат да бъдат сложени.И други имам да разсаждам, ама пусти мързел.Снощи спах сама с кучето в спалнята.Мъжа ми е пак в Остин, а Сашо се изнесе в стаята на баба си като за последно.Майка утре се прибира в България и ни е много тъпо на всички.

# 400
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Добро утро!

От мен кафето, почерпката от Славето
Славе, честит рожден ден! Да ти е живо и здраво и момчето и много да те радва! Весел двоен празник!

# 401
  • София
  • Мнения: 9 857
Айдеее, Славето става на 28 години, да ни е жива и здрава!!!

# 402
  • Мнения: 11 622
Добро утро!
Славе Kissing HeartFlowers RoseFlowers Four Leaf Clover
И моите минзухари нацъфтяха! Мм другата седмица е в отпуск и трябва да го завлека да купим пръст и цветя Laughing
Кратун телеграфно ми е писал - Добре съм. Много съм зает. LaughingLaughingLaughing
Розовото от косата ми вече го няма и днес ще се правя сребърна Sob
Усмихнат ден ви желая!

# 403
  • Мнения: 3 841
Да ни е честита Славчето! Здрава, щастлива и спокойна!

Излизам след малко, после ще се разпиша.

# 404
  • Мнения: 39 330
Честит двоен рожден ден, Славе и син! Здраве, разбирателство и много хубави мигове споделени заедно!

Общи условия

Активация на акаунт