Петокласници - 2018/2019- Тема 2

  • 46 653
  • 765
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 95
Изходното по ТъПъ е било от учебната тетрадка,  всички са си сравнили отговорите.
Хм...Нашите имат само Работни листове , всъщност това им  е учебната тетрадка. Може би зависи от издателството.... Нашият учебнник е на Анубис+Булвест+Ачийвмънт.

# 616
  • София
  • Мнения: 17 592
Кати, кой ти търси БЕЛ-грешки в тест по ТъПъ Joy


Ама едната е фактическа... в-с ном. 8 няма верен отговор сред изброените.

# 617
  • София
  • Мнения: 5 191
Бяха намерени два банана в стаята на петокласник. От колко време мислите, че са там:
а) от един месец
б) от два месеца
с) от 37 дни

Отговор: никой не знае.

# 618
  • София
  • Мнения: 8 283
Бананите в какво състояние са... в течно?Joy
Аз съм открива нещо синьо зелено в плик (разчиствайки след края на годината) - предположих, че е някаква закуска от къщи, но какво не се и опитах да позная ( нито от кога)

# 619
  • София
  • Мнения: 5 191
Течно и черно Sad
Но все пак бяха открити преди края на учебната година Simple Smile

# 620
  • София
  • Мнения: 17 592

Е, все пак... в стаята - в чантата, смачкано от учебници и какви ли не, е по-гадно.

# 621
  • София
  • Мнения: 4 044
  Открих яйца от Великден в чантата на брат му навремето. Поне 2 месеца по-късно. Миех и чистех като луда в тая стая, а вонята не се траеше. Не знам по какъв повод бръкнах в чантата, предполагам края на учебната година.  Crazy

# 622
  • София
  • Мнения: 8 283
Хайде и да ги похвалим Joy
Умните са разсеяни, разсеяните - умни:joy:

# 623
  • София
  • Мнения: 4 044
  Като гледам, тук са се събрали от Айнщайн нагоре.  Laughing

# 624
  • София
  • Мнения: 2 768
Хайде и да ги похвалим Joy
Умните са разсеяни, разсеяните - умни:joy:
Хахаа, Десем, това си е напълно и абсолютно вярно. Имам нагледен пример на дете на близка приятелка, 7 клас, изключително умно и надарено дете, но няма такъв заплес-книга може да се напише по въпроса 😂

# 625
  • София
  • Мнения: 5 191
Моля да насочите вниманието ми към някакъв спорт за момиче.

Последна редакция: чт, 06 юни 2019, 14:44 от ЗаСлон

# 626
  • София
  • Мнения: 4 899
Моля да насочите вниманието ми към някакъв спорт за момиче, което харесва лека атлетика (не случихме с читав треньор, може да потърсим нов) и футбол (аз не разрешавам). Да не ае натоварва прекалено асиметрично,  защото си има асиметрия. Да се изисква изправена стойка.
Отказва спортни и модерни танци.
Фехтовка, конен спорт

# 627
  • София
  • Мнения: 17 592
Плуване. Гребане. Ски.

# 628
  • София
  • Мнения: 979
И аз така съм търсила какво мирише и накрая се установиха едни затворени миди, рапани и подобни морски съкровища не извадени от торбичката цяла есен Simple Smile

# 629
  • Мнения: 1 985
Моля да насочите вниманието ми към някакъв спорт за момиче, което харесва лека атлетика (не случихме с читав треньор, може да потърсим нов) и футбол (аз не разрешавам). Да не ае натоварва прекалено асиметрично,  защото си има асиметрия. Да се изисква изправена стойка.
Отказва спортни и модерни танци.
Фехтовка, конен спорт
Подкрепям за фехтовката...Синът ни ходи от три години, но уви успяваме само през уикенда да го водим и въпреки това напредва добре и го дисциплинира! Преди тренировките правят и упражнения - лицеви, коремни преси и т.н. Но не знам дали за любителка на лека атлетика ще е интересно...иначе, и футбол играят понякога...
За escape стаите - тази година празнувахме роджените дни и на двете деца в такива стаи - в Декстрофобия и в Emergency Escape...Нашият Айнщайн казва, че в Emergency escape му е било по-интересно
При тях минаха почти всички класни, изходни нива и т.н. Сега в петък е по математика...

Общи условия

Активация на акаунт