Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 46

  • 30 829
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
И аз искам една точилка да съм запасена!

Кг са ми е плюс от сандвичи, спагети, пици, картофки и други благини. 😄
За 1 месец съм 3кг отгоре. 🙄

# 721
  • Мнения: 2 089
Джули, остави човекот. Требе да си вЕрваме, оти ако не си вЕрваме, че почнеме да се слЕдиме, а като почнеме да се слЕдиме - че се 'фанеме Kissing Heart

# 722
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Вълничке  Heart Eyes  Heart Eyes , остаила съм го.  Flutter Даже не му звънкам през 5, ами през 15 минути.  Joy
Туй сичкуту е майтаппп.  Crazy
Аз ако не му вЕрвах, нямаше да съм с него.  Whistling

# 723
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Джули, остави човекот. Требе да си вЕрваме, оти ако не си вЕрваме, че почнеме да се слЕдиме, а като почнеме да се слЕдиме - че се 'фанеме Kissing Heart
Абе требе си профилактика чат-пат с уреда Grin

# 724
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Джули, остави човекот. Требе да си вЕрваме, оти ако не си вЕрваме, че почнеме да се слЕдиме, а като почнеме да се слЕдиме - че се 'фанеме Kissing Heart
Абе требе си профилактика чат-пат с уреда Grin
Joy  Joy
ТряА аФторитет, неА начин,  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 52
Като гледам как са наточени тези точилки, по добре да не се прибира докато не заспиш😂😂😂
Аз да ви се оплача днес бях на плодове, но сле 18ч всичко се провали🥺🥺🥺 Стоенето в къщи не се отразява добре на диетата, да минава този грип и да почва малкия ясла, че не отиват на добре нещата...

# 726
  • София
  • Мнения: 4 141
Джули, остави човекот. Требе да си вЕрваме, оти ако не си вЕрваме, че почнеме да се слЕдиме, а като почнеме да се слЕдиме - че се 'фанеме Kissing Heart
Абе требе си профилактика чат-пат с уреда Grin
Joy  Joy
ТряА аФторитет, неА начин,  Mr. Green
😂😂😂

Добро утро, допълвам поста с чай за всички болнички.
Прекрасен ден, приятели!


Последна редакция: чт, 24 яну 2019, 06:21 от vangobi

# 727
  • Мнения: 3 347

Айде на кафетооооо!

# 728
  • Мнения: 28 478
Добро утро и от мен!
Мамексито къде миткаш пак чедо?
Ир, отдавна не е писала, и Долче!
Хубав ден!

Днес плодов ден, ще ям и салати, овкусени! Wink

# 729
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Здравейте сладурки и добро утро!!
Вангобче ЧРД, жива и здрава и все на 20!
Чудни нокти видях и прекрасасна снимка Инджии!
Аз всичко обичам, само не и сладки неща, но като малка и млада умирах за сладко. А тесто как обичааам не е истина, Ма няма!
Момичета не ги халайте мъжлетата, нека се забавляват и те са хора, както се казва "Кажи му мъж и друго не му казвай", тва обяснява всичко.
Болничките да оздравяват, режимните да режимстват, успех.
Аз съм утрепана, изморена и не знам още какво ми е, не ми се ходи на работа, искам в къщи пък.
Днес ще ям на обад 3 варени яйца, зелена салата и малко домаше суджук. За вечеря сварих свински езици и ще панирам вероятно + салата. Кантара 59,8

# 730
  • Мнения: 1 617
Добро утрооо!  Hug
Джулс, профилактирахте ли се добре?  Wink
Сиско, туй злоядо дЕте има на кого да се е метнало  Wink След важното пояснение, което направи ☺  Спокойно!  Hug
Инджи, супер снимка!  Hug
Хубав ден, бандичка!  Hug

# 731
  • Мнения: 2 844
Добро утро Kissing Heart Прекрасни чайчета, кафенца и гледки - Мамекс, Вангоби и Мими Heart благодаря Hug
Джулс Heart Eyes как мина профилактиката Joy Stuck Out Tongue Winking Eye Добре ме подсети за кокосови палачинки, много отдаван не съм правила.
Сиси Heart Eyes ошашави ме с този списък ,  значи Стефчето  има на кого да се е метнал Heart
Вълничке Heart Eyes пак ме разсмя Stuck Out Tongue Winking Eye
Днес ще хапвам : - О - моцарела с доматки , поръсени със сух босилек и поляти със зехтинче;В - ролца от гриловани тиквички с крема сирене и телешки език в масло, една чаша зелев сок - пия напоследък вечер - нали бил прекрасен пробиотик.
Прекрасен ден ви пожелавам Hug Heart Eyes да видим дали ще е вярна прогнозата за обилните валежи.

# 732
  • Мнения: 3 347


 rotfImao rotfImao rotfImao
Яко е,нали  Mr. Green?!
Мимчо никъде не миткосвам за жалост,работя от дивана у нас,имам едни притеснения-само другата седмица остана и болничния ми свършва ... помните ли коя ми е колежка  Sick?!


Ир, отдавна не е писала, и Долче!

И Жмъцоната,и Миленски,и Курдов,Ничия мноУ рехаво,Деската липсва,ама хайде,тя мома Хамериканка  Wink,Вера направи дзяк само и се покри,за Долчето пък- направо ни забрави Crossing Arms,Лия и тя...
Я бързо затягайте редиците,празниците минаха  smile3527,други идат  Mr. Green!

Последна редакция: чт, 24 яну 2019, 09:48 от Мамекс

# 733
  • Мнения: 2 089
- В депресия съм. Дебела съм и съм самотна!
- Глупости! Покажи ми къде си дебела!
- Да бе! А не искаш ли да ти покажа и къде съм самотна?
Joy

Мамексито, как да забравим таквоз нящу Stuck Out Tongue Winking Eye
Мими, Вангобче, Инджито Hug
Утре ви искам със силно стиснати палци, от обяд до вечерта Kissing Heart

# 734
  • Мнения: 28 478
Инджи и аз  имам зелев сок, слагам на сарми, освен и аз да почна да пия вечер, щом е такъв пробиотик! Но зелето не трябва да е пресечено с бензоат!

Общи условия

Активация на акаунт