След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 68

  • 65 127
  • 737
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 168

               Здравейте!  love001

           Приятни почивни дни от мен и от неповторимото ФЕ!  Hug

             

           

         СЕБИ, в Туитър пак се появи твърдението, че сериалът за Осман ще започне Септември. Чак до тогава как ще издържим, че и Птичката не се знае до кога ще я докарат.  newsm78

               Приятна събота!  Hug

# 106
  • Мнения: 14 494
                                    

                                                         wavey wavey wavey



      МИМИ Heart Eyes тя до септември косата му ще стане за плитка Wink Laughing Laughing Laughing Ще ни е трудно ,ДА!Нали се разбрахме  Wink Wink Laughing поне аз де да се включвам само при нещо ново.
      Птичката и Сблъсака  си следя с удоволствие и ми е по- лесно да чакам БУЧЕТАТА търпеливо.

                Да , и Енгин  Алтан -  Ертугрул, бащата  на  Осман в очаквания от нас сериал на въпрос на журналист  дали Бурак е на снимачната площадка този сезон е отговорил- не!Казал е също ,че ще завършат"  Завръщането на Ертугрул" , а от есена започва  новият "Осман Гази"Доколкото разбрах двамата няма да се засекат на снимачната площадка.

                  https://t.co/jBgcVGR3MU

            НОВОСТИ: Спор по поводу премии "Лучший актёр".

Мустафа Услу, известный продюсер, вчера вечером на пресс-конференции фильма "Цицерон" ответил на вопросы журналистов. Продюсер отметил, что сказанные им ранее слова приобретают совсем иной оттенок, и что придерживается того же мнения, которое выразил ранее по поводу Бурака Озчивита. Он сказал, что просто выразил своё мнение по этому вопросу. Также Услу попросил прощения у актёра, поскольку не хочет расстраивать ни его, ни его беременную супругу.

Напомним слова, сказанные Мустафой по поводу награды "Лучший актёр":
"Когда объявляли победителя в номинации "Лучший актёр 2018 года", я думал, что назовут Тимучина Эсен. Но награду получил Бурак Озчивит. Насколько я знаю, у Бурака не было фильма в 2018 году."

ПЕРЕВЕДЕНО и подготовлено специально для: https://vk.com/ptichka_korolek


              

  Добре е,че сетил да се извини и на бременната му съпруга и казал,че не е искал да ги разстройва.


            Търсейки новини попаднах на тази сцена от КСШ и се питам защо много от фенките на Къванч никак не харесват Фахрие в ролята на Мурка. Вярно не е голяма роля но изиграна и от двамата на много добро ниво.Иска ми се да  вярвам , че харесвайки Шура , мразеха Мурка.Както и да е но ми е криво.

                    


          Прекрасен следобед  bouquet    

                    

Последна редакция: сб, 19 яну 2019, 16:19 от sebilMM

# 107
  • Мнения: 3 168

            Ех, голяма злоба по този свят!  ooooh! Всеки иска да е първи и на върха, ама не на всеки се получава. Трябва да си изключителен и над нещата, за да успееш да го постигнеш. Именно за това Буфчетата са там където трябва, а другите не им остава нищо друго освен да се примирят.

            Нещо ново от Бурак.

         

# 108
  • Мнения: 14 494
        
            МИМИ  тази снимка я е направила племенница на полицая и е писала -моят чичо  е най-красивия полицай!
        
             Бу с тази брада и шапка не е неотразим красавец ,но ние всякак си го харесваме и обичаме Hug


                  

            

            Нещо ново от Бурак.

        

     А на тази снимка през август  Фе е била вече бременна , но дали са знаели..... newsm78кой да ти каже Wink Laughing, но и тук папараците ги питат за бебе.


            

       И нещо за манията на феновете да сравняват любимците  си с 10 години разлика.
       Ето ги и нашите. Само така зализан не го бях виждала Laughing Laughing Laughing

             

             

Последна редакция: сб, 19 яну 2019, 20:45 от sebilMM

# 109
  • Мнения: 3 168

                Привет!  newsm51

          Днес в пресата излязоха и попадналите в класацията за 100-те най-хубави жени и мъже в света.

          Ето и кои турски звезди са се класирали в нея.

          Нашето ФЕ и то е там естествено, къде без нея. Въпреки, че в момента нищо не снима, феновете не я забравят.

           

           

# 110
  • Мнения: 14 494
   Добър ден bouquet bouquet bouquet

            МИМИ Heart Eyes

             И нашето гардже  си е най-красиво -на тази снимка  наистина е красавица.Не го казвам аз със субективното си мнение И то бременна точно на тази снимка.Казали са хора които изобщо не знаят какво харесваме ние. Wink Laughing
             


               Аз уж нямаше да се занимавам с колажи, ама като ми харесват Wink Laughing Laughing Laughing
               

                 


                 

# 111
  • Мнения: 3 168

                 Добро утро и щастлива нова седмица!  smile3525

         Фахрие е набрала 8 милиона последователи в Инстаграм.  Hug

             

          А днес бил денят, в който преди 4 години Буфчетата официално обявяват връзката си на галата на техния общ филм Любовта прилича на теб.  Heart Eyes Нека тази тяхна любов да е вечна!  Hug

             

             

             

# 112
  • Мнения: 14 494
                            


               ПРЕГРЪЩАМ ВСИЧКИ  в световния ден  на ПРЕГРЪДКАТА!!!

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

            


                          

                  


 

                   




            



              


   Приятна вечер и много и истински прегръдки от много и сърдечни хора! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 113
  • Мнения: 3 168

              Добро утро!  smile3525

         

         И една новина от днес, която всъщност не ме изненадва изобщо. ФЕ отказва всякакви оферти да снима реклами за бременни или други бебешки такива. Не смята да печели от това, че е бременна.

           

           

           

           

                  Приятен ден! СЕБИ  Hug Hug Hug

# 114
  • Мнения: 14 494
 

         bouquet bouquet bouquet

МИМИ и аз тайно се надявах ,че Фе няма да се изкуши  да   е модел за дрехи на бременни  и  бебета.
 

Наистина много обичано и очаквано е това отроче Озчивит, за да го направят модел в отробата на майка   си, а и  след това.

               smile3508 smile3508 smile3508 на решението на Фахрие!


        Попаднах и на това , макар ,че не ме изненадват пристрастията  му.


                 


          Фе , през изминалата година.


                   


                     

   Ами прекрасни са любимците ни!
   Моля се за още 1 1/2 месец Фе да се пази и ще дойде най-щастливия ни ден!


                                          


             

# 115
  • Мнения: 3 168

                Привет!  wavey

          Един неустоим красавец.  Heart Eyes Много го харесвам на тази реклама.

           

         И неговата любима принцеса...

           

         СЕБИ, чакаме вече пет години, та какво е месец и половина... Ей го утре ще дойде.  smile3503
            А всичко започна от тук...

             

          Има известно затишие при нашите тези дни. След хубавия старт на годината.

                Хубав ден!  Hug

# 116
  • Мнения: 14 494
            

            


     Добър вечер  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


 МИМИ Heart Eyes нямаме друга алтернатива освен чакане , а там ни бива.


          А аз като прочетох рускините  днес , се сетих , че Фахрие няма да остане без работа докато  си гледа детето newsm30  1stroller
          Може да озвучава детси филми   правила го е  2009 г

             ахрийе Эвджен делала дубляж на турецком для Жанетты из мультфильма "Элвин и бурундуки 2" (2009)😊
Бурундуки-музыканты Элвин, Саймон и Теодор Дейв, которые столкнутся с новыми приключениями, живут с Тоби, племянником Севильи. Бурундуки, которые бросили суперзвезду чтобы продолжить собственное шоу, должны сохранить свою музыкальную программу, выиграв приз в 25 000 долларов. Но на этот раз они не одни, а Chipette, группа бурундуков соперниц - Британи, Элеонора и Джанетт. Какая из этих двух групп разовьет между ними роман и сладкую конкуренцию!

          


              Пее прекрасно..... ще прави записи .
               Все престижни занимания .

          


             Бурак също е озвучавал филми.

            


              
            

Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 20:47 от sebilMM

# 117
  • Мнения: 3 168

            Здравейте!  love001

         Днес новините са за Осман Гази - новата роля на Бурак.

         Скоро свършва Ертугрул и започва подготовката за новия сериал.

         Бурак започва и той обучение за ролята, явна ще тренира опасните сцени.  Joy Joy Joy

               

               

               

# 118
  • Мнения: 14 494
                            

    Добър вечер Hug Hug Hug

    МИМИ Heart Eyes, това , че вече се заговори за "Осман Гази"  и за Бурак ,като ГГ който се подготвя сериозно и тренира бойни изкуства и езда е чудесно за него и нас.

     Имам чувство, което може и да не е точно ,но има някакво скрито напрежение м/у Енгин от ВЕ/възкресението/ и Бурак.  Говорят и коментират проектите си доста сдържано и лаконично newsm78
Както и да е .За мен в момента е важно Фе да си износи и роди детето им нормално и напролет старт.... на нови проекти и за двамата.


            



                 Приятна вечер bouquet

                  

# 119
  • Мнения: 3 168

                Привет!  wavey

           Нашите си почиват активно, правят си разходки из природата и се подготвят на пролет да станат родители. Малко им остана да са си само двамата, че то после идват отговорностите...  Joy Joy Joy

             

         Обаче, според последните новини, Бурак скоро започва усилено тренировки няколко дена в седмицата по конна езда и стреляне с лък в някаква ферма за коне. Освен това ще започне и консултации по историческите сцени в сериала.

               

           Май наистина оставаме чак за есента да видим новият образ на Осман Гази.

                  Спокойна неделя!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт