След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 68

  • 65 183
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 14 497
               bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet


     МИМИ Heart Eyes, дано   Фахрие да  е добре   ,нищо , че ще я виждаме по- рядко.


        

          



            Така в синьо е против уроки ,Скоро не съм слагала синя вълна Wink Wink Wink

          
                                        

            Приятен следобед и дано имаме нещо новичко от Фе Hug

     Ири  Heart Eyes Hug bouquet
 От другата тема разбрах , че си рожденичка  , но тъй като тук се чувствам  най- добре  ,тук ти желая  ЧРД!
      Ти си едно ,много специално момиче за  мен. Възпитана,нежна, отговорна .....Бъди щастлива миличка и Бог да пази теб и начинанията ти! Hug

       Антуриума е цветето на Буфчетата,затова и с него те поздравявам.




                        


                           
                      
    

        


        

Последна редакция: нд, 27 яну 2019, 21:51 от sebilMM

# 121
  • Мнения: 3 171
               Добро утро и щастлива нова седмица!  smile3525

         Честит Рожден ден на Иринка!  nbirthday party023  Много здраве, късмет и щастливи дни ти желая!

              
              Много красота с ФЕ... Вече не я рисуват сама. И феновете нямат търпение.  Joy Joy Joy

          


             А тя се забавлява с животинките. Снимки от Инста сторито й.

              

              

             СЕБИ, като спомена за цветето, твоето как върви? Има ли бебета?  Joy


                   Приятен ден!  Hug

            

# 122
  • Мнения: 14 497
                

 Здравейте:heart:HeartHeartHeart


  МИМИ Revolving Hearts  цели 7 цветчета -бебета са вече.


       Новичкиоооооо ама къде е Rolling Eyes с тези палми?



                        


       И Бу.....но не разбрах къде и с кого е На работа съм и не мога.

                            

                

        Сега подразбирам .че е свързано със сериала за Осман иЕргу....

        Dear Burak Özçivit Thank you for visiting our agency. Always humble, always successful... In June, the resurrection will be in the Ertuğrul. #

         Юни Rolling Eyes newsm78  ОК ,синчето ще е поотраснало и ще познава вече татко си. Laughing


                  

     Приятна седмица:hibiscus:

Последна редакция: пн, 28 яну 2019, 20:49 от sebilMM

# 123
  • Мнения: 3 171

                   Привет!  smile3525

         

         Работи момчето ни, СЕБИ, усилено започва работа по сериала. Надявам се добре да се подготви за тази важна историческа роля, която си е избрал и за която му гласуват доверие толкова хора.

         

         

         А това е бил личният му треньор за ролята на Бали Бей във Великолепният век. Там направи запомняща роля. Успех и с новата.  newsm10

             

             Приятен ден с много хубави емоции!  Hug

# 124
  • Мнения: 14 497
                    В синьо Laughing

          
        

   Здравейте Heart Eyes Stop Heart Eyes

  МИМИ Heart Eyes, Бурак е упорит и много кадърен актьор,Всички  роли му се отдават, но когато има и умения в бойните изкуства е ненадминат.


     Имам се приятелка в темата на Къванч ,- Айра ,та тя понякога ми ме радва с пресни нивини около Буфчетата.
       Сега ми е постнала линк с филма на Бу" До смърт"- последния му филм.


        Слагам го и тук за ,който прояви интерес,

          http://www.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cCUzQSUyRiUyRmdyZWF0LXR2Ln … yM21zZzM4MTE4MDc2

         От днес.

              


                 Ха...... ShockedБурак и Ердуган.Интересно Laughing

         Горжусь Бураком😊👍🏻👏🏻
Он в числе успешных кинопроизводителей и актеров
smile3508 smile3508 smile3508 Бурак!


                


                    



                    

Последна редакция: вт, 29 яну 2019, 18:26 от sebilMM

# 125
  • Мнения: 3 171

           СЕБИ, златна си!!! От кога го търся този филм. Благодари от мое име на Айра.  Hug Най-после да го гледам нищо , че е на руски.


           Вдигнаха му се акциите на нашето момче.  bowuu Днес президентът Ердоган е приел делегация от представители на кино сектора в президентския комплекс в Анкара. Голяма чест е за Бурак да бъде един от тях. Като видях кои са присъствали... Нашият е бил единственият представител от младите артисти в момента, другите присъствали артисти са все доказали се със доста стаж от него. Поздравления за Бу.

           

           

           

           

# 126
  • Мнения: 14 497
       

      МИМИ и аз много се радвам за Бурак!

  Сигурно има нещо общо и с ролята на Бали Бей във ВВ , но още повече си мисля ,че Ердоган го вълнува ролята му като Осман.Не бива да забравяме ,че цялата силна турска империя е била ОСМАНСКА- на името на Осман Гази - Бурак Озчивит.

    Премьер-министр Турции Реджеп Тайип Эрдоган сегодня встретился с представителями киноиндустрии страны. Среди приглашенных были Бирол Гювен, Шюкрю Авшар, Тимур Савджи, Джемал Окан, Музаффер Йылдырым, Чагры Эзерен, Йылмаз Эрдоган, Бурак Озчивит, Октай Kaйнрджа, Керем Чатай, Мехмет Боздаг, Фатих Аксой и др. По всей видимости эта встреча в следствии кризиса кинопроизводителей с кинопрокатчиками, ожидаемого принятия нового закона о киноиндустрии Турции
Очень рада за Бурака. Он в числе самых успешных, самых известных турецких продюсеров и актеров.Успеха ему в новых проектах🙏🏻
25
Харесвам
Покажи списъка на оценилите
преди два часа



      Да му пожелаем невероятен, запомнящ се успех!!!!!!


          И нещо от последните роли на Фе .Прекрасна!!!!!


           

            И още по- прекрасна без грим  Hug

           

   



               

# 127
  • Мнения: 3 171

               Здравейте!  smile3525

         

         Феновете съпоставят срещите на високо ниво на ФЕ и Бурак.  Joy Joy Joy

         Браво!!! Гордеем се и с двамата!  Hug

           

           Тук Бурак много умислен нещо. На тази среща са разисквали кризата и проблемите в кино индустрията им. Да им имам кризата, я да дойдат и в България да я оправят, че хич ги няма нашите.

             

                 Хубав ден от мен!  Hug

# 128
  • Мнения: 14 497


        Здравейте bouquet Hug bouquet


МИМИ Heart Eyes, сериозен е Бу и е   нормално, като знаем темата достатъчно сериозна и касаеща и двамата с Фе.


           

    Оххххх....ще трябва нещо да се промени в тази космата визия на Бу  и това си е.Боря се със смата себе си да го харесам Wink Laughing


             

# 129
  • Мнения: 3 171

            СЕБИ, брадата е проблема, твърде дълга я оставя, не я поддържа.  Joy Joy Joy До снимките има доста време, аз се чудя как я търпи, ама явно е свикнал и се харесва така.  newsm78

            А ФЕ е била отново на разходка сред природата. С кого ли? Дали Бурак се е върнал вече?

               

               

           Свежа изглежда нашето момиче, малко остана...

# 130
  • Мнения: 14 497


     Привет Hug bouquet

                   



   МИМИ Heart Eyesмного мила снимка ни е постнала Фе Hug
 Красива , спокойна ....вече прикрива коремчето си , за да не се коментира колко е голямо и колко е напълняла ......Подкрепям я .
   Мисля си че се моли по своему  колкото е останало от износването на бебето да протече  нормално и спокойно. И аз се моля за същото Praynig Praynig Praynig

           

           


     А ФЕ е била отново на разходка сред природата. С кого ли? Дали Бурак се е върнал вече?

               

               

           Свежа изглежда нашето момиче, малко остана...

              Бу ще е страхотен баща.Владее захвата за стабилна прегръдка - помишницата Wink Laughing


                 

# 131
  • Мнения: 3 171

                  Здравейте!  newsm51

        СЕБИ, я виж какъв красавец е станал Бурак!  Heart Eyes

        С нова визия за новата реклама на модния бранд.

        Явно вече я снимат.

             

             

             

             

            Приятен ден и весел уикенд ви желая. Заминавам за известно време в планината на отдих и ски. Hug

# 132
  • Мнения: 14 497
                  


        Здравейте Heart Eyes bouquet


    МИМИ Heart Eyes винаги съм знаела, че под тази брада се крие наистина красивио и вълнуващо лице , но като го види човек  така както си ни го донесла се разтапям от кеф Laughing Laughing Laughing
    Бях започнала са се притеснявам , че ще си уплаши момченцето с този си  вид, но слава Богу вече няма как.Остават още само февруари и колкото е рекъл техният Алах  дни от март.Може и целият ,защото е момче.
     Минава ми една мисъл за която моля  да не ме смятате за луда ,но си мисля , че той спря да  се бръсне и подстригва  през пролетта и лятото , докато много силно се надяваха ,че ще създадат наследника си.
     И сега , когато Фе премина 7-те месеца , вече е по- спокоен и се преведе в прекрасен вид.

       Чãкам ги в най-скоро време да се появят с коремчето на Фе Wink Praynig


        Ама май косата му си е дълга newsm78

            

        Този наш тарикат   да не е е зализал косата си , а да е избръснал само брадата си ,тя расте бързо, и аз да се впрегна ,че и косата си е отрязал Embarassed Embarassed Embarassed

                    

                      

              

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 19:51 от sebilMM

# 133
  • Мнения: 3 171
Себи, на опашка е човека само брадата е махнал за рекламата. Ама така сякаш се подмлади с дест години. Stuck Out Tongue Winking Eye
    Щастието ти се усмихна да видиш Фе макар и с лошо качество. Снощи излезе секундно клипче с Буфчетата. Били са с приятели на парти за рожден ден. Някой май ги е снимал тайно на партито в тъмното. Не мога да го кача, че съм тия дни само с телефона. Blush

# 134
  • Мнения: 14 497
    МИМИ Heart Eyes може би имаш това в предвид .


      

  Не публикувана снимка от  гостуването на Бу в Кувейт.

  
          

          

       И в пресата тази прекрасна последна снимка на Фахрие снимка.
            The seventh-month pregnant woman, who waits for her baby to be born, lives out of pressure and shares a photograph from a hillside overlooking the sea. #FahriyeEvcen @[/img]

            


              


  Не открих видеото , но сега бързам отивам на вечеря с приятели, а ти гледай  да си починеш хубаво.

                                                       И Бурчин се появи .

                                

    

            

Общи условия

Активация на акаунт