След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 68

  • 65 197
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 175
Здравейте!
Себи, сестричката на Бу , Бурчин все по-красива става. Нещо поотслабнала ми се вижда в лице.
     Аз все още съм на ски, гледам , че последната снимка на Бурак е от някаква ски писта. Той да не е при мен и да сме се разминали? Stuck Out Tongue Winking Eye
   Много готино нашето момче от както си махна дългата брада. Не мога да сложа снимката, все още съм с телефона и само пиша. Confused

# 136
  • Мнения: 14 504
    

                            Много символичния букет от Фахрие  при откриването на  заведението "Бали Бей"

                                              

              
        Здравей МИМИ Heart Eyes, радвам се за теб ,и да  си почиваш активно.
                        Намерих много красоти докато , се надявах някой да пише нещо , за да не повторя пост. Sad


                                  

                                  

                                  

              От вчера    е поне снимката newsm78              

                                    
                 


     С такава  визия бих гледала Бу  цели 80 серии в Осман Гази

       
                                   

                                         Приятно прекарване в планината и да се върнеш  с тен и  отпоинала Hug






                            

Последна редакция: вт, 05 фев 2019, 22:53 от sebilMM

# 137
  • Мнения: 2 503
Здравейте, здравейте! 🤗

Нося ви една голяма красота. 😍😍😍


# 138
  • Мнения: 3 175

                 Привет и от мен!  smile3525

           

           Буфчетата и те като мен са били на ски курорт.  Hug

             Обаче излезе една лоша новина. ФЕ се е чувствала зле и е постъпила в болница. Надявам се всичко да се оправи, че има още време за бебчето докато порасне още малко.  Praynig Praynig Praynig

                 

# 139
  • Мнения: 14 504
 

                        



  Добър вечер Heart Eyes Hug Heart Eyes

Ири Heart Eyes благодаря  за красотата ,която си ни донесла bouquet
 Рядко се появяваш  Wink и знаем защо ,но пък много приятно Grinning

  МИМИ Heart Eyes и аз прочетох , че е изстинала и  Бурак  я е завел в Американската болница/предполагам там където следят бременността  и.

   Много се притеснявам естествено,вие знаете ,Фе е като моя дъщеря но малко ме успокоява това ,че има 7 пълни месеца от бременността и ,пък и моят антуриум  е вече със 8-мо напъпващо цветче.



    На 2-та мин. я е отразил Бу.

       
        

       Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigМоля се всичко да е за да спокойни.
                        


                      Синьо за късмет!


              

      

Последна редакция: ср, 06 фев 2019, 19:42 от sebilMM

# 140
  • Мнения: 14 504
    ЗДравейте Hug

   Новините днес.


 The doctors did the tests for her and the baby and he was fine they gave a nourishing Fahara and spent the night at the hospital her husband Borak did not leave her hand for a moment and was next to her all the time. The doctors said it would last another day and on social networking sites, everyone wished for a speedy #FahriyeEvcenÖzçivit #BurakÖzçivit recovery.

     Жалко ,че е истина за състоянието на Фе. Засега са добре ,а Бурак не е пуснал и за момент ръката и през цялото време.
             


          Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig моля се бебчо да постои още малко в мама.

                                   


                    А Бу продължава да работи.



           


             



                         

# 141
  • Мнения: 3 175
Привет! Blush
Сутринта имах проблем с интернета и не успях да се поразровя за новини. Вчера някъде прочетох, че е грипна инфекция, но дали в действителност е това или е нещо свързано с бебето така и не разбрах? Иначе заглавията на статиите днес са , че Фахрие е уплашена. Моля се всичко да мине бързо и благополучно и за двамата. Бебчето е още мъничко, за да излиза. Animal Bear

# 142
  • Мнения: 14 504


МИМИ Cry адски ми е притеснено.

Фе не е глезла , дано е само  повишено внимание заради състоянието и.

Е сега в този важен момент за Фе и Бу , майка му и сестра му , трябва да се появят.Тогава ще кротна .Обещавам Cry Cry Cry

  Може би това е поредното изпитание  за тях двамата .Непрекъснато се моля  да преудолеят заедно и това. Praynig Praynig Praynig

             


             

             

               

# 143
  • Мнения: 3 175

             

       Бурак е номиниран с още няколко артиста за най-добра мъжка роля в киното за наградите Златната палма в Турция, чиято церемония ще се проведе на 25 март. Номинацията му е за ролята му във филма CAN FEDA.  Hug

           

        Може да гласуваме за него на следния сайт:


                     https://t.co/jjbWJuH3dt

# 144
  • Мнения: 14 504


  Ще гласувам естествено  МИМИ, ти върна ли се от ските?
  Като си тук съм по- спокойна  за новините които очакваме .
   Дано утре имаме по- добри новини и изпишат Фе
   Очаквам и и роднини / сестрите , майка и /да се включат в оставащото време до раждането.Важно е .
   На времето се наложи да закрия бизнеса си / много печеливш, за да помагам на дъщеря си  за да отгледа дъщерите си.

                    Лека нощ и до утре с хубави новини Praynig Heart Eyes Hug

 


       




           

# 145
  • Мнения: 3 175

          Излизат нови снимки с Бурак от заснемането на новата реклама, но дали работи в момента  или са по-стари от преди да стане това с ФЕ не знам.  newsm78 Ако са от днес значи ФЕ е по-добре и Бурак работи спокойно.

           

           

           

           

           

             

# 146
  • Мнения: 14 504
                       

   Добро утро Hug Hug Hug



           

        Предполага се ,че това е певицата Зару.

                       

            С така прибрана коса Бу е прекрасен.

             

     МИМИ Heart Eyes силно се надявам  ,че Фе е добре.Лягам и ставам с тази мисъл и се моля и за тримата-Фе,бебето и Бурак.

   Желая много спокоен ден и хубава новина за  състоянието  на Фахрие .Показва се 8-то антуриумче Wink
               

         

# 147
  • Мнения: 3 175

               Здравейте в петък!  smile3525

       Явно снимките за рекламата са от вчера, защото Бурак е със същите дрехи и визия от излезлия днес репортаж с него.  Hug Оказва се , че вчера през деня е работил, а вечерта веднага след снимките отива в болницата при ФЕ. Журналистите са го хванали пред Американската частна болница в Нишанташъ, където Фахрие е от няколко дни. Има репортаж с него, където за пръв път говори за състоянието на ФЕ и бебето. Според думите му, нямало никакво преждевременно раждане, а ставало въпрос за настинка на Фахрие. Същото потвърждава и майка му - Джейхан Озчивит на излизане от болницата. Явно се редуват с Бу, кой да седи при ФЕ, защото от репортажа става ясно, че когато тя си тръгва от там, идва Бурак. Грижат се и са неотлъчно до нашата принцеса.  Heart Eyes Скоро се очаква и да я изпишат.  Praynig

             

           Ето и линк към репортажа с английски превод.

              https://twitter.com/FahriyeBurak_ar/status/1093764176810557440

                   Приятен ден от мен!  Hug

# 148
  • Мнения: 14 504


  Здравейте Hug Heart Eyes Hug

МИМИ Heart Eyes много ти благодаря за хубавите новини bouquet

Фахрие ,ако наистина само  се е простудила  ,а не е свързано с бебето всичко ще е наред
Бурак се надява ,че още днес ще си тръгне  от болницата Дано!
Ще разберем сигурна съм ,защото папараците ще са денонощно там жадни за новини и подробности.
Чудя се дали в техния дом ще  си я заведе Бу или ще я остави на  newsm78 newsm78 newsm78 любовта и грижите на  неговото семейство.

     Папаракът  не се е сдържал и попитал майката на Бу ,защо се усмихва когато  е влизала в колата.

                  How can you smile when they ask 🥰 about the baby you 💘💘💘 're a sweet boil

     Явно се е успокоила като е видяла Фахрие и е ула становището на Лекарите Praynig Praynig Praynig Praynig

  За всеки случай Фи в синьо.


                   
                             
               

# 149
  • Мнения: 3 175

           Бурак снима усилено някаква нова реклама, която се оказа, че не е за модния бранд.  newsm78

           Някакъв бизнес център, доколкото разбирам.

           

           

           

               


         Наистина, СЕБИ, без брада е друг човек...  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт