След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 68

  • 65 209
  • 737
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 042

             Това работно посещение на Бурак в Узбекистан край няма, още е там вече три дни. Ако сметнем грубо, два дни от престоя му минаха само в селфита.  ooooh! ooooh! ooooh!

           

           

           

           

         Тази мадама големи стойки прави пред Бу.  Joy Joy Joy
аз се замаих от толкова снимки и женки, не знам за него. Ама това май цял квартал е , не е само бизнес сграда

# 196
  • Мнения: 14 507


  Наде   Laughing Winkто и той се замая май.

         

    Да се връща и захваща с тренировките за Осман , че време не остана Laughing
 
    Започна и килца да трупа Shocked Shocked ShockedКак ще опъва  тетивата на лъка newsm78

    С меча знаем ,че ще се справи , ама лъкът , ще е основно оръжие в "Осман Гази"

       

   

# 197
  • Мнения: 3 177

               Здравейте!  newsm51

          Потокът от снимки свърши, значи нашият красив принц трябва да се е прибрал вече.  Thinking

               

         Започва подготовката за новата реклама на модния бранд. Бурак ще бъде лице на марката и в трети сезон на АлтънЙълдъзКласик. Тези снимки трябва да са нови, защото е с новата визия на тях.  Thinking Кога успя да ги направи.  newsm78

           

                   Слънчева неделя и усмивки!  Hug

# 198
  • Мнения: 14 507


                      newsm51 newsm51 newsm51


          MIMI, хич не е чудно , че Бу се измори от формални усмивки.

               

    Какво ли му е и на Бурак newsm78 Толкова жени се отъркаха в него , а той най- вероятно си мечтае да се опъне в леглото  до Фи и протяга ръка да усети как рита момченцето му Laughing Praynig

    Доволна съм  се , че Фахрие  , се радва  на симпатии макар и далеч от екрана вече толкова много време.Сега най вероятно реализира цел номер  1  в живота си  - да бъде майка!


     Зная , че  публикацията не е от сега , но е от тази година Wink

         

     Верни фенове, какво да го правиш ....творят без спир Wink Wink Wink


         

             
             

# 199
  • Мнения: 1 042


  Наде   Laughing Winkто и той се замая май.

         

    Да се връща и захваща с тренировките за Осман , че време не остана Laughing
 
    Започна и килца да трупа Shocked Shocked ShockedКак ще опъва  тетивата на лъка newsm78

    С меча знаем ,че ще се справи , ама лъкът , ще е основно оръжие в "Осман Гази"

       

   


абе разходи си красотата по Ташкент и хоп 2 млн в сметката- така се прави

# 200
  • Мнения: 3 177

               Нови снимки на Бурак от днес. Тези не ми приличат на узбекистанци.  Thinking Май са от Турция. Някакво заведение ли е това?  newsm78

         

         

# 201
  • Мнения: 14 507


    МИМИ Heart Eyes оказа , че това е треньорът му по бойни изкуства май беше Мурат Сари.


        Започват тренировките ,няма хлабаво.

         


         Знаем го от преди.


         

         

         Наде,ама тази красота пари струва.Няма да ходи само да се  натискат в него я Wink


             Лека нощ Hug

# 202
  • Мнения: 3 177

                  Здравейте и щастлива нова седмица!  smile3525

          Да започнем деня с нашия красавец, който се отърва невредим от тълпата почитателки.  Joy

           Радост за окото си ни е той!

             

         А ФЕ е последвала мама Джейхан в Инстаграм.

           

        Нова снимка на Бурак от вчера. СЕБИ, а този кой ще да е.  newsm78 Да не е поредния треньор?

             

        Днес излезе и поредната новина за Фе, която според мен си е чиста измислица.  Thinking При положение, че Буфчетата ясно отговориха, че желаят бебето да се роди в Турция, сега се пише за прищявката на Фахрие през последните седмици да роди в Германия. Обаче лекарят категорично й забранил да пътува със самолет.

             

                   Хубав ден!  Hug

# 203
  • Мнения: 14 507
                


             А това дали не е от днес newsm78 newsm78


                   
  
  Добър вечер bouquet bouquet bouquet



МИМИ Heart Eyes така действат папараци и клюкари.
Фахрие се покри вече почти две седмици и аз съм ЗА  и сега ще раждала в Германия.
Глупости, та Фе е интелигентна жена- установяването ,  следенето на бременността  Фахрие остави в ръцете на лекарите в американската болницата в Истанбул  Проблема преди дни пак те отстраниха ,и какво сега....... ще хукне за Германия .Няма да стане.

    Много ми е приятно ,че отношенията  снаха ,зълва ,свекърва са съвсем нормални и чакат продължението на фамилия  Озчивит Hug

              



        А Фе снима  картината пред себе си ,а тя е прекрасна.


                  

      Не поствам стари снимки на Фе .Знаем ,че е красива .Сега да си почива и пази детенцето си .
После като роди живо и здраве  детенцето им ще ви залея от снимки.Дай Боже  PraynigАмин    

        Но сигурно  и е приятно да чете такива  романи макар и много романтични    и от миналото но -класика докато си стои в къщи и чака бебето. Laughing ooooh!

        

                                    

                    



            И видео ни е направила миличката.



                       https://t.co/CICaWWkwPL


   Лека нощ Hug

Последна редакция: пн, 18 фев 2019, 23:44 от sebilMM

# 204
  • Мнения: 3 177

             Привет!  wavey

        Бурак е посетил и исторически музей в Узбекистан.

           

           

           

           


          И веднага статия в пресата по този повод. Подготвя се за новата си роля на Осман.

           

           


             Видеоклип на новата реклама на Бурак за Бизнес центъра. Много е представителен нашият хубавец.

               

# 205
  • Мнения: 14 507
                         



                    Добро утро Hug Heart Eyes Hug

   МИМИ Heart Eyes започва много да ми липсва Фе. Да Бурак много плътно обсебва вниманието ни и е

 много добър   във всичко ,най- вече в рекламата.
    Не може да взаимства обаче за  облекло  от музея  защото на мен ми приличат повече на рицарски одежди , а турчин без потури  по онова врема на Осман не мога да си представя Laughing Laughing Laughing
    Е... най после Бурак , ще е с широко удобно сценично облекло ,а не с впити дънки. и тесни панталони Wink hahaha hahaha


                И отново  Фахрие отново м/у красавиците. Не разбрах подробностите .Отивам на работа.

            Но няма начин да не е там. Laughing


                 


  Хубав ден bouquet

# 206
  • Мнения: 3 177

              Добро утро!  smile3525

    След двете посещения на Бурак в Кувейт и Узбекистан и срещите с почитателки, последователите му в Инстаграм значително се увеличават. Много бяха коментирани, какви ли не мнения се изказаха, но всеки тайно иска да е на негово място.

           

      А очарователната ФЕ жъне успехи сред красавиците, въпреки, че е в напреднала бременност.  newsm10

      Отново се е наредила в класацията за най-красива жена в света, според някакво арабско издание. Тя е единствената туркиня попаднала в нея. Според списанието, провело анкета сред стотици хиляди анкетирани, от 30-те най-хубави жени, нашето момиче е на 9-то място.  Hug Пред нея са Бионсе и Анджелина Джоли. Поздравления!  smile3501

         

           

         


             Приятен слънчев ден!  Hug

# 207
  • Мнения: 14 507
                    


  Здравейте bouquet bouquet bouquet

 Когато красавицата не се появява пред нас  /за сега/ ние отиваме в близкото минали за да и се порадваме.


                  

                  

     И  нещо близко до актуалното ..



                    

     Красива е и Берг , но всеки с красотата си  bouquet,но Енгин е супер и тук newsm51 Hug

                      

    Харесвам Енгин и го признавам за един от големите турски актьори  в последните 15 години!


               Все по- красива става  сестрата на Бурак.

                              Добро утро на кафе  с Бурчин.


                       

                  
                  
      

Последна редакция: чт, 21 фев 2019, 08:31 от sebilMM

# 208
  • Мнения: 3 177

           Добро утро!  smile3525

     

       Тази снимка пише, че е нова. Бурак е като момченце.  Joy

             

       Вчера е снимал новата реклама за модния бранд.

           

           

        Появи се статия за автосалона на Бурак.  Joy Joy Joy Оборудвал си мерцедесите.

             

               Хубав ден!  Hug

# 209
  • Мнения: 14 507

  Здравейте bouquet Hug Heart Eyes

МИМИ Heart Eyes  Бурак със сигурност  в оборудвал колите и местенце за бебето Wink newsm78

  Ама и аз съм една фотографка ум да ти зайде ,но  се вижда ,че са 8 цветчетата нали Laughing

            

        
        

   Няма новини, но и лаптопа ми  ми изневерява Mr. Green


            Чао за сега Hug

Общи условия

Активация на акаунт