След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 68

  • 65 189
  • 737
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 173

          СЕБИ, аз ли нещо съм пропуснала ама не видях цвете.  newsm78 newsm78 newsm78

          Супер снимки на Бурак от Узбекистан.

           

           

           

           

           

           

           

# 211
  • Мнения: 14 499
                      Mоже и да е стара , но не съм я виждала.

             
    
  Ето го пак бе МИМИ, ако не го виждаш в теб е грешката Wink


      

     Наистина Бу е страхотен!


        



   И прекрасни в годините поред.

            

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 08:25 от sebilMM

# 212
  • Мнения: 3 173

               Добро утро!  smile3525

         Малко снимки зад кадър с Бурак от новата му реклама. Обаче убеждавам се за кой ли път, че обектива лъже за теглото.  Thinking

           

           

           


        Най-после, СЕБИ, нови снимки с ФЕ.  Hug Опровергават слуховете за забрани на доктора. В компанията на толкова хора и деца... Значи се чувства отново добре. И какви бузки е направила, не ми изглежда уморена изобщо.  Thinking

           

           

               Хубав ден!  Hug

# 213
  • Мнения: 14 499
                    Здравейте момичета Hug Hug Hug

   МИМИ Heart Eyes, аз сутринта зърнах тези снимки ,но бързах за работа  и не разбрах дали са нови.

  Сега съм безкрайно щастлива  , че Фе изглежда по този начин ,спокойна , усмихната и леко напълняла.
   Нормално за бременна  жена в края на 8-мия  месец./по мои изчисления Wink/

                     Star Fahara Afgan with her friend two days ago. #Fa

         

      И Бурак


             


             

      До следващите новини от любимците ни.

         


           

# 214
  • Мнения: 3 173

          Здравейте и приятни почивни  дни!  newsm51

      Ново двайсет, новината от днес. Колко е вярна ще разберем друг път.

      Бурак искал да снима филм за любимия си футболен отбор Фенербахче. Като го знаем какъв футболен запалянко е...  ooooh! ooooh! ooooh!

         

           

# 215
  • Мнения: 14 499


              wavey wavey wavey

              Привет момичета!


  МИМИ Heart Eyes, защо да не снима докато се разтоварва от "Осман  Гази" стига да е за друга телевизия. Да не наруши някакви си  там договорни отношения ,заради които сега стоим на сухо месеци наред Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз лично с две ръце съм за ,като се знае ,че съм заклет футболен фен тук в Б-я!

    Мисли още Бу , мисли , но аз съм ЗА!

       


       

      И Фе е станала фенка на Фенера след като е с Бу Laughing SadНормално!!!!



       


     И това е от мен въпреки , че се изправям на нокти Mr. Green като си спомня причината Фе да е тъжна на сватбата си.Но...... тя се оказа много яко момиче и обърна гръб на нищожествата.


         

     
Скрит текст:
Не ме питайте защо  мисля така,който знае , знае ,който иска да узнае има писания от 29, 30 юни 2017г Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink

                Приятни почивни дни bouquet Hug

# 216
  • Мнения: 3 173

          Привет!  wavey

       

      Пишат, че това е нова снимка на Бурак, ама трябва да е от последната им зимна ваканция, преди ФЕ да се разболее.  Thinking

           

       Снежко.  Heart Eyes Винаги усмихнат.  Hug

# 217
  • Мнения: 2 503
Мими , Себи ,
привет мили! Heart Eyes


Знаете на какво се дължи отсъствието ми , но пък ви чета!
Благодаря , че ни поднасяте всички новости около БуФчетата!

Радвам се , че Фе е добре и всичко е наред с нея и бебчо!
Браво и на Бу , все пак някой трябва да работи!!!
Много е успешен, както и тя , въпреки че Фе не е снимала скоро сериал.

Последователите й в инстаграм също растат, това е показателно!
Радвам се и на новите им снимки, чудесни са й двамата!!! Heart

С нетърпение чакам голямото събитие.


Хубава вечер! Heart Eyes

# 218
  • Мнения: 14 499


    Добър вечер Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

   Ох ...отдъхнах си , че не сме само ние с МИМИ Heart Eyes които се вълнуваме от ситуациите около Буфчетата.

    Ири Heart Eyes ти нямаш представа , колко ти се радвам ,че ни се обади. :bouquet
:Така живее темата ни ,а тя ще стане много интересна ,когато сем.Озчивит си имат син, Бурак се  превърне в  най- фантастичния Осман Гази и Фахрие влязла във форма след раждането снима или или прави  прави записи ,защото пее прекрасно.


   Тогава НАДЯВАМ се , ще имаме попълнение  и от други Чучулиги  от преди и сегашни. Hug



                   

# 219
  • Мнения: 3 173

              Иринка, Себи  love001

         

      В Истанбул е натрупал доста сняг. ФЕ ни е пуснала видео от терасата на къщата им.

           

# 220
  • Мнения: 10 893
Здравейте, от известно време намерих темата и я следя, но чак сега ви пиша, за да знаете, че не сте сами Simple Smile Бурак и Къванч са ми най-любимите актьори на света. Преди следях темата за Къванч, но спрях, че не мога да наваксам с новия му сериал, а не искам спойлери.
Та, оттук разбрах, че любимото семейство очаква детенце. Много се радвам за тях ❤❤❤
Благодаря ви за всичко, което публикувате, така съм в час какво се случва с т.нар. БуФчета Simple Smile Simple Smile

# 221
  • Мнения: 14 499

   Ели bouquet  удоволствие е за мен да има още един  почитател на Буфчетата Wink Laughing в нашата тема.Добре дошла bouquet
    Ние тук спокойно споделяме за всичко което гледаме   в ТВ пространството  - Къванч , Джан, Енгин и Берг.Така че за каквото искаш и те вълнува - пиши.


     Нашето прекрасно Фе сменя  начина по който ни показва какво става около нея..

През лятото беше басейна и котараците  им.После с малки играчки -колички ни разходи  из парка и басейна пред къщата им.Сега с тази прекрасна синя фея знаем , че около нея е сняг и студ както при нас.

                    Фе през зимата.Знаем си я ....но е красива бременна.


       

   За нас това е достатъчно стига със синчетио си да са добре.

                Погледнете ! Красиво е  Hug


              https://t.co/OxrDBshaJ9

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 22:00 от sebilMM

# 222
  • Мнения: 2 503
Момичетаааааа 😍 ,
Добро утро!

Вижте какви снимки ви нося!






( снимките взех от момичетата в Мелек тийм, благодаря им!(
Били засечени на излизане от болница. Фе, живи и здрави, ще ражда в Турция.

Прекрасни са,нямам думи.
Фе е толкова красива... 😍

Да ви е хубав денят!

# 223
  • Благоевград
  • Мнения: 2 868
Момичетаа, здравейте!!!  Hug bouquet Не съм ви забравила  Hug

И аз се вълнувам заедно с вас за нашите любимци  Heart Eyes Фе е толкова красива!!!! Пу-пу! Прекрасна е! Хайде, не остана вече, още мъничко търпение и ще празнуваме най-щастливия момент от съвместния живот на семейство йозчивит  Heart Eyes bouquet

Бурак много ми харесва, с тази коса ми е малко странен, но не е грозен, напротив, чаровен е. Щом се готви за роля, ще му простя дългите коси  Laughing

Скоро някой беше споделил военния филм с руски превод, може ли отново, че не го намирам? Не съм добра в руския, но пак горе-долу ще схвана нещо. Според мен този филм остана недооценен от публиката. Някак и самото промо на филма беше слабо, нямаше такава еуфория като при другите му филми. Актьорите го оставиха да се оправя сам по прожекциите, някак една горчилка ми остана относно премиерата на този филм. Не знам дали Бу ще се съгласи втори път да участва в такъв проект. Едва ли. Но нищо не се знае. Може би публиката и критиците сега не са били подготвени за този филм, може би не е бил точния момент. Здраве да е, други неща са по-важни.

Пожелавам ви прекрасен, слънчев, топъл и усмихнат февруарски ден  Hug

# 224
  • Мнения: 3 173

             Здравейте, Чучулиги!  smile3525

       Още малко остана, търпение само.  Hug

       Много хубави снимки са излезли днес. Журналистите този път са си свършили перфектно работата. За първи път да видим ФЕ в цял ръст с оформеното коремче.  Heart Eyes Така като я гледам няма никакви излишни килограми по нея, наддала е само на коремче, а е в последните месеци от бременността. Както е писала Иринка ходили са на контролен преглед в Американската болница, всичко е нормално за сега и потвърждават, че раждането ще е в Турция, то няма и как да стане вече другаде в това състояние.

         

         

        И статии днес във всички медии...

             

           Радват й се в Туитър. Наричат я най-красивата бременна.  Hug И има защо, в осмия месец печели всякакви световни класации за най-хубава жена, наред с други световно известни красавици.

              Приятен понеделник и щастлива нова седмица!  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт