След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 68

  • 65 138
  • 737
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 13 623
Аха! newsm78 newsm78 newsm78 Имало е комшийска интервенция...  hahaha Вероятно с много любов #2gunfire
МИМИ Heart EyesПредполагам,че СЕБИ е курдисала Чичи/да прощава детенцето,че казвам тая дума за баща му!/с определена цел Praynig Praynig Praynig Усещам намек bowuu
Бетси, не е нужно любов, достатъчно е внимание и възпитание. А аз мисля, че го проявих. Но явно не съм разбрана, за което съжалявам. Не бъдете толкова негативна и недружелюбна. Няма причина за това. Съжалявам, че се опитах да пиша. Пиша и в други теми, но такова нелюбезно отношение не съм срещала другаде.

# 586
  • Мнения: 14 494
         

               

  Здравейте Hug Hug Hug

  Развихрило се е малко недоразумение, за което се чувствам първопричина Sad smihesorry с поста си.

   Моето искрено намерение  беше ,ако може Буфчетата да ни покажат произведението си час по-скоро .От време оно Бу се впечатлява от Чичи.

   Може би по "старите" форомиски  знаят , че доста често Бу се стягаше ,когато се появяваха статии за връзката на Фе с Чичи.
  

    Реших , че може да излезе и си  премерят  Wink Laughing бащинството.

    Блага  Laughing зная . че редовно надникваш в темата ни, но не разбрах кое те провокира  да пишеш.
    Сега като се вгледах в поста ти  реших , че е чисто информативно и надявам се добронамерено.

     Струва ми се ,че Бетси  Hug реагира чисто емоционално имаща в предвид настроенията и отношението  към Фахрие ,не  към Бурак от момичетата, в темата ,в  която основно пишеш ти. Не съм и адвокат , но така ми се струва.

      Дари Heart Eyes благодаря ,че намина и за информацията ,която ни предостави bouquet

       Така , че момичета да загърбим недоразуменията и продължим да чакаме новини от нашите Wink

   Предпочитаната от Фе спортна фирма.


        


      Не е зле Wink Laughing


          

      Прекрасна и спокойна вечер Hug Heart Eyes на всички bouquet




Последна редакция: чт, 20 юни 2019, 19:22 от sebilMM

# 587
  • София
  • Мнения: 13 623
         

               

  Здравейте Hug Hug Hug

  Развихрило се е малко недоразумение, за което се чувствам първопричина Sad smihesorry с поста си.

   Моето искрено намерение  беше ,ако може Буфчетата да ни покажат произведението си час по-скоро .От време оно Бу се впечатлява от Чичи.

   Може би по "старите" форомиски  знаят , че доста често Бу се стягаше ,когато се появяваха статии за връзката на Фе с Чичи.
  

    Реших , че може да излезе и си  премерят  Wink Laughing бащинството.

    Блага  Laughing зная . че редовно надникваш в темата ни, но не разбрах кое те провокира  да пишеш.
    Сега като се вгледах в поста ти  реших , че е чисто информативно и надявам се добронамерено.

     Струва ми се ,че Бетси  Hug реагира чисто емоционално имаща в предвид настроенията и отношението  към Фахрие ,не  към Бурак от момичетата, в темата ,в  която основно пишеш ти. Не съм и адвокат , но така ми се струва.

      Дари Heart Eyes благодаря ,че намина и за информацията ,която ни предостави bouquet

       Така , че момичета да загърбим недоразуменията и продължим да чакаме новини от нашите Wink

   Предпочитаната от Фе спортна фирма.


        


      Не е зле Wink Laughing


          

      Прекрасна и спокойна вечер Hug Heart Eyes на всички bouquet





Здравей Себи, съвсем правилно си разбрала  Peace
Когато прочетох за чичи Озджан, реших да допълня информацията относно това, че вече е в процес на развод, тъй като не ми е от любимците. Никаква подмисъл не съм вложила. Влизам, чета ви редовно. Но се въздържам от коментари, тъй като не знам как ще бъда приета. Не крия, че основно пиша в темата за Неслихан и Кадир. Това обаче не ми пречи да се интересувам  и от други артисти. Чета и в други теми. Позволих си да пиша в една от темите, в която страшно много харесвам двойката, за съжаление те се разделиха скоро. Надявам се да се съберат, защото много си подхождат. Ако съм засегнала с нещо някой, моля за извинение. 

# 588
  • Мнения: 5 790
БлагаВест, не се коси. Не мисля че е станало нещо страшно от това, че си постнала тук за Йозджан. Нзависимо, че е нормално на Бурак да не му харесва, среброкоско така или иначе е част от миналото на Фахрие. 10 години не са никак малко време. През него е имало не само лоши неща. Вероятно доста от характера на Фахрие е оформен и от отношенията й с Йозджан.
Освен това, този път за разлика от предишния ти опит за включване в тема за любима двойка, днес се появи в инстаграм меден-сладък  пост от жената на Й.Дениз в който го възхвалява колко й е любим. Та развода май се отлага ... Simple Smile

# 589
  • Мнения: 14 494


   Мале..... ама Бурак и в реала ли ще гледа като Оман Гази Shocked Shocked Shocked newsm78 newsm78 newsm78


          


     Така става , ама отгоре Shocked


          
                

# 590
  • Мнения: 3 168

                 Добро утро, момичета!  smile3525

          Вчера след моето изказване, по повод публикуваната снимка на СЕБИ с Чичи е станало някакво недоразумение. Но нали за това сме различни , с различни мнения. Ние със Себи ясно личи, че не го харесваме този екземпляр, нито в личния живот като отношение към жените му, нито до там и в професионалния. Всеки е добре дошъл да пише и дава повече информация в темата.

            А снимката с юмручетата достигна 1 млн. лайкове.  newsm44

       

            Нещо много страшно гледа Бурак на новата снимка, кое ли го е ядосало така.  newsm78 Пак ни дава тема за размисъл.  Thinking

         

        От днес има статия за подаръка, който направиха феновете на ФЕ за 33-ия й рожден ден. 240 ваксини против морбили са закупени за децата от Африка. Поздравления за добрата акция. Фахрие е изказала благодарности.  Hug

         

               Хубав и ползотворен ден!  Hug

# 591
  • Мнения: 170
МИМИ,благодаря за новостите   Hug
Снимката си е шедьовър - отвсякъде love001 И  заслужава бройканията - повече от млн.!
А за вчерашния емоцинален момент - това си е! Не е случаен newsm78 newsm78 newsm78
СЕБИ ,благодаря ти  HugМного си точна в краткия коментар   newsm10 Аз няма да се самопредставям , толерантна съм  Praynig, но натрупванията са много и НЕтолерантни! #Silly
Да ви са приятни с очакването на следващите дни късните следобедни часове на отиващия си петък smile3525

# 592
  • Мнения: 3 168

         Хайде, момичета, стягайте багажа за Румъния на 26-ти Юни.  newsm68

        Като не идва в България официално, а само инкогнито, ще се наложи да отскочим ние до Румъния. Ама много лошо, че е в едно никакво време - сряда.  newsm78 Бурак ще бъде там на тази дата, ще се срещне с фенове, а официално ще се открива магазин на модния бранд, на който е рекламно лице. Остава ни да се молим да открият такъв и в България.  Praynig

         

# 593
  • Мнения: 10 806
Ееее, кАжи честноо?!??!?!
Тука във Варна откриваха един магазин, чието лице е Мурат Боз. Бая хора се бяха излъгали (незнайно защо), че ще идва на откриването, ама къде този късмет....
Ах, ще падна, ако някой ден Бурак дойде в България да се срещне с феновете си.
А той е идвал инкогнито? Аз това не го знам.

Edit: Погледнах страницата на този мол във ФБ. Фенките буквално припадат под публикацията Grinning

Последна редакция: пт, 21 юни 2019, 19:27 от Elimelihubaveli

# 594
  • Мнения: 14 494
  Привет милички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Бетси Heart Eyes знаех си , че ми допадаш и то много Hug
Благодаря ти че реагира позитивно на ситуацията bouquet

Ние тук , винаги сме имали претенциите , че сме толерантни, възпитани и реагираме подобно на любимците си.
Така ще бъде и в бъдеще от мен.....поне докато съм тук и с вас


     МИМИ Heart Eyes не съм изненадана изобщо от бройката която събраха двата юмрука  Wink Wink Wink
      Денят беше специално подбран , а идеята за позата няма значение на кого е ,,,да на сем. Озчивит със сигурност.


     Фенове са сътворили това и Фе го е харесала.



        


      


   Ели Laughing



        Скоро на 26 -ти ни очакват вълнения Wink


       Румынские фанаты пишут, что известный турецкий актёр Бурак Озчивит, считающийся одним из самых красивых актёров в мире, известный своими ролями в сериалах: «Великолепный век» и «Чёрная любовь», впервые приедет в Румынию в среду, 26 июня, на открытие нового магазина мужской одежды AC & Co.
Бурак проведёт встречу с фанатами, которая начнётся в 16:00 в AFICotroceni (перед Cinema City Romania), а затем примет участие в церемонии открытия магазина AC & Co.



   Излагам се малко защото Embarassed писах поста си на пресекулки- темата , телефони, приготвяне на вечерята..... се губи смисъла и актуалността но ние си се знаем Laughing


    


              

Последна редакция: пт, 21 юни 2019, 19:57 от sebilMM

# 595
  • Мнения: 3 168

                 Привет в този слънчев съботен ден!  newsm51

        С една очарователна Фахрие...

           


       Румънките са в очакване.  Joy Чак започнах да им завиждам, ако беше в събота щях да ида задължително.  ooooh! ooooh! ooooh!

         

         

              Приятни почивни дни!  bouquet

# 596
  • Мнения: 14 494

      Здравейте Heart Eyes Hug bouquet

   МИМИ Heart Eyes  Мурка ми е най-любимата роля на Фахрие от последните 3-4 години.


      



        
   Бурак да ходи където ще ходи , но за годишнината да се връща ,да ни постната малко снимки и да се захваща за Осман.

    Под снимката на начумерения  Бурак,едни фенове писаха , че е недоспал , но по-сериозните пишат това:


     ,
[Fahriye & Burak Özçivit || ZHZL]
21. юни. мк 22:11
Aktionen
📌Според турските медии най-важните елементи на новата серия възкресение на Осман са Тургут алп и Дюндар бей. Според исторически документи, Тургут Алп е не само учител на Осман, но и негов командир, който ръководи армията на султана си.
Що се отнася до Дундар бей, той беше истински кандидат за поста на държавен глава след смъртта на Ертугрул бей, но накрая се отказа от позицията си на Осман и стана негов велик везир. Кой ще играе ролята на Дундар бей все още е неизвестен, но е малко вероятно Батухан Каракакайя да е по-млад от серийния племенник на Бурак Озцивит.
Досега обаче цялата информация за снимките на поредицата остава на нивото на спекулациите на турските медии. Някои казват, че Хазал Субаси може да стане партньор на Бурак Озчивит в поредицата, но актуализираните източници веднага отхвърлиха тази новина. Продуцент Мехмет Боздаг търси нов, талантлив и непознат за публиката актриса, която ще стане главният герой на поредицата.
Според непотвърдена информация, известният осман в серията ще бъде известният поет Мохамед Руми, известен като Мевляна.
Продуцент Мехмет Боздаг каза, че все още не е определил дата за излизане на поредицата. Заснемането ще започне следващия месец. Поредицата ще се появи на екраните или през ноември, или през декември. От



            


    Ха Laughing #Crazy и малко клюки. 


      Изглеждат щастливи - дано!


         

          И гледайте сега какво пишат  за Фе Mr. Green

   Fahriye Evcen, doğum kilolarından kurtulmaya çalışıyor!   

     Fahriye Evcen, опитвайки се да се отърве от теглото при раждане!  


      И другата двойка приятели на Буфчетата ,която обожава е ето тая Hug Hug Hug


     

Последна редакция: сб, 22 юни 2019, 20:21 от sebilMM

# 597
  • Мнения: 3 168

           Здравейте!  Hug

       Днес в Истанбул има избори. Бурак като съвестен гражданин отново гласува. Хванали са го много неглиже папараците.  hahaha

       

       

     А Фахрие на голф игрището.  Joy Снимката явно е стара, но до сега не я бях виждала. СЕБИ, знаеш ли горе-долу от кой период е!  Thinking

         

                 Приятна почивка, момичета!  bouquet

# 598
  • Мнения: 10 806
Ох, не мога да повярвам, че ще има момент, в който Бурак да не ми харесва... еми, това е! Каква коса, какво чудо, тъмен балкански субект Sweat Smile А аз харесвам мъже с бради, но косата така ми идва прекалено Grinning
Фахрие е нежна и стилна както винаги.

# 599
  • Мнения: 3 168

           Няколко статии от днес за семейство Озчивит.

     

        И на английски...

     

     

          Заради раждането на Каранчо, Бурак е отказал работа в няколко арабски страни. Пише също, че не се е отделял от жена си и сина си вече доста време. И най-интересното - ФЕ му е разрешила да иде в Румъния поради ангажимента му с модния бранд.  Joy Joy Joy Миличкият, да чака разрешение от жена си.  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт