имаме нужда от бебешки дрешки

  • 3 169
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
здравеи те аз съм самотна маика имам момиче на  13г. и момче на 8г. и чакам трето но нямаме нищо за бебето ако някои може да ни подари дрешки ще сме много благодарни

# 1
  • София
  • Мнения: 172
Момиченце или момченце чакате? И кога Ви е термина, за да се ориентирам според  сезона?

# 2
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 670
Момиченце или момченце чакате? И кога Ви е термина, за да се ориентирам според  сезона?
И аз имам възможност да помогна - дайте повече информация, моля!

# 3
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Момиченце или момченце чакате? И кога Ви е термина, за да се ориентирам според  сезона?
Аз също бих искала да помогна в случай, че наличното би било от полза. Чакаме повече информация за пола на бебчо и кога е термина на мама! Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 336
И аз ще мога да се включа, дайте повече информация за пол и термин Hug

# 5
  • Мнения: 4
ТЕРМИНА МИ Е НА 15 СЕПТЕВРИ А ЗА ПОЛА ОЩЕ НЕ СА МИ КАЗА ЛИ ЗАЩОТО ОЩЕ Е РАНО 

# 6
  • София
  • Мнения: 172
Имайки предвид как се изчислява термина, ми се струва, че или е грешен или още няма как да сте бременна.
Термин 15.09. би се получил от последен цикъл 08.12., което беше преди 1 седмица.

# 7
  • Мнения: 4
Последно 5 октомври ми е дошло цикъла

# 8
  • София
  • Мнения: 336
Според калкулаторите в интернет, терминът Ви е на 13.07.2019, в 10 г.с.. http://9m-bg.com/kalkulator-bremennost/ .

# 9
  • Мнения: 4
Може и така да е ехографа е много стар и да има грешка

# 10
  • София
  • Мнения: 172
Може и така да е ехографа е много стар и да има грешка

Извинете ме, но за мен звучи несериозно. Все пак имате 2 деца и би трябвало да сте наясно. Грешка от 2 месеца трудно ще покаже ехографа. А и терминът се определя от последния цикъл, не от ехографа.

# 11
  • Мнения: 317
Аз родих октомври, а съм забременяла януари. Имам дрехи за момченце, ще са подходящи за вашето бебе. Нямам на кого да ги дам, при желание пишете. Мисля, че сте в началото още не е редно да мислите за дрехи. Погрижете се за вас, да сте здрава, да изкарате една хубава бременност и после като родите ще мислите за дрехи. Аз на моето момченце бях купила само едно костюмче за изписването, после му подариха. Така че не се тревожете, дрехите не са проблем

# 12
  • Мнения: 2 290
Помагала съм и на мен много са ми помагали с дрешки за децата.
Извинете, но това тук ми изглежда в най-добрия случай като пързалка.
Термин 15 септември 2019 !?!
Евентуално бременна от 1 ден и иска дрехи и помощ?
По празниците повечето майки ставаме някак по-състрадателни...
Дано това не е поредният вариант за наша м..гава сънародничка да се облажи от хорската доброта!

Общи условия

Активация на акаунт