Камъни в жлъчката - тема 5

  • 33 465
  • 752
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 111
Приятели мога ли да ям домашна луканка  не съм оперирана все още никъде не намирам информация Благодаря ви предварително

# 196
# 197
  • Мнения: 161
Диди аз ям по малко и луканка и кашкавал.Кога си на преглед?

# 198
  • Мнения: 111
Мама селена на преглед съм 10 да видя какво ще кажат .ти кога си

# 199
  • Мнения: 161
Аз на 14.01 ме приемат за операция.Страхувам се ще се включвам тук ако е възможно и с подкрепа от всички Ви се надявам всичко да мине.

# 200
  • Мнения: 3 323
Аз на 14.01 ме приемат за операция.Страхувам се ще се включвам тук ако е възможно и с подкрепа от всички Ви се надявам всичко да мине.
Всичко ще мине добре. И после ще се чувстваш страхотно.

# 201
  • shumen
  • Мнения: 18 018
Мама Селена ще стискаме палци да мине всичко без проблем.

# 202
  • Мнения: 111
Мама селена с теб сме всичко ще е наред мен  също ме е страх но като кажат страх не страх ще се оперирам

# 203
  • Мнения: 161
Благодаря Ви,с вашата подкрепа се чувствам много по уверена!Бъдете и вие здрави.

# 204
  • Мнения: 111
Важното е да сме живи и здрави за да се подкрепяме

# 205
  • shumen
  • Мнения: 18 018
И мен ме е страх,но кажат ли операция някога ще се оперирам.

# 206
  • Мнения: 3 323
И мен ме е страх,но кажат ли операция някога ще се оперирам.

Колкото по малко се чака толкова по-добре. И мен ме беше страх, но няма нищо страшно. Още нямам 2 месеца от операцията а ям и пия всичко. Нищо не съм забелязала да ми прави проблем. И най важното не  ме е страх от храната, че мога да направя криза. А няма нищо по важно от спокойствието. Единственото което ограничавам е вдигането на тежко. И не пия газирано, но аз и иначе не пия газирано. Не го харесвам само от време на време газирана вода, но и това се случва на 2-3 месеца веднъж. И най важното е че не качвам килограми, а въпреки обилното хранене и пиене по празниците ги запазвам. След като се върна на работа и мога да поддържам пак хранителен режим предполагам, че ще продължа да свалям.

# 207
  • Мнения: 173
Аз пък си качвам прогресивно но ми сеиска да задържа сегашните си килограми,минавам вече 84кг.
 Друго интересно-на Йорданов ден ометах 10-ина кюфтета с кана вино.Чак като си легнах се сетих,че кюфтетата бяха пържени...
 Трето интересно-срещнах познат,който ми разказа интересна история,в която жена му стопила голям камък в жлъчката и камъни в бъбреците с народна рецепта,дадена му от друг разтворил бъбречни камъни с нея.Аз съм скептичен,ама де да знам,принципно всичко е възможно.

# 208
  • Мнения: 111
Може ли някой да ми даде мнение за доц.Николай Белев работи в болница Евро хоспитал град Пловдив. Мисля той да ми прави операция но искам да чуя мнения.Благодаря ви предварително

# 209
  • Мнения: 3
Здравейте, моля ако някой може да помогне да пише! Преди три дни оперираха дъщерями, премахнаха жлъчката, възможно ли е да има повръщане и отпадналост?

Общи условия

Активация на акаунт