Магията на изтока - тема 56

  • 36 977
  • 741
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 9 245
Хайде сега,моля ти се ... ще се бият,все пак Тик.Ако не за него за кого???
A?

Vengo Gao не съм го гледала -  на снимки не е моя човек,Дил (както и да е нататък) също не съм я гледа,но по снимките е сладка.Ако играе като трепетлика и се държи като корейка - незнам.Ако преведат любовната драма ще я видя.
Да не са двойка Венго и Дил?

Аз гледам един текущ и един излъчван преди години.

Барончо по време на началната/финалната(забравих) церемоция на Тhe Lost Tomb 3
Скрит текст:



Цупльо
анцунга е модерен и на Оскарите имаше,но защо,защо?ОМГ защо?

# 496
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Ако играе като трепетлика и се държи като корейка - незнам.
Баш така играе и се държи Mr. Green
Играха в няколко проекта заедно и феновете ги сватосват  ooooh!  Grinning според мен нямат толкова химия, просто два актьора в роля. От "Eternal Love" в Спирита му излезе прякора Дедо заради ей тази визия  Grinning


Дилрабата е хубавица, но за мен е слаба актриса, навсякъде е една и съща, той по умее, а има хубави очи и е висок bowuu

# 497
  • Мнения: 9 245
Flushed Защо "Дедо ",а не Веждьо?Ужасно е.Бяла перука и черни вежди. Confounded
Някой да погледне в Fights Break Sphere с какви вежди еToй и да ми каже,че ме е страх да надникна. Relaxed

Погледнах. Scream Наистина е висок,колкото някой от всички братя Скарсград.

Песен на Eric Chou,който ме впечатли преди време.Оказа се доста популярен.


Има над  100 мил. абонати в youtube и е третия китайски изпълнител (след Jay Chou и JJ Lin) с над 2 милиарда гледания на песните си.
Наречен е от таиванските медии "цар на любовните балади"
How Have You Been  и Let's Not Be Friends In The Future са две от най-известните му балади
канала му в тубата

Има гост роля в драмата The Way We Were
Главна роля в The Elfin's Golden Castle



# 498
  • DE
  • Мнения: 9 068
Изобщо не обърнах внимание на веждите Grinning но е доста по-зле от Цупльо в главата. Той май е със собствените си вежди  Thinking
https://www.google.com/imgres?imgurl=https://i.pinimg.com/origin … id=rww3az_jcdTXUM
От таблета трудно давам линк Tired Blush

# 499
  • Мнения: 9 245
Meрси Hug
Толкова бях погълната от сюжета Joy ,че дори незнам кой какво игра и какви вежди е имал.
И двамата са си със свои вежди,но на Цупльо ми е по-тъмна перуката и не личи толкова,но с това бяло....все едно няма тату,боя,дори изкуствени веждички можеше да му сложат.

И да го прекръстите на Веждьо.Моля. Sunglasses

# 500
  • Мнения: 5 312
Честита Баба Марта, момичета! Бъдете здрави!

# 501
  • DE
  • Мнения: 9 068
Честита Баба Марта  love001
Петък е, затова Димаш и Тенгри. Етнически монголец живеещ в Китай и казахстанец пеещи на китайски, казахстански и монголски  Crazy


Обичам смесването на езици в песен Grinning

# 502
  • Мнения: 9 245
Честита Баба Марта Hug

Аз днес видях клипа на Alvaro Soler - Loca.
Сниман е в Япония,но не е случайно.Той е живял 7 години в Страната на изгряващото слънце.

# 503
  • MJF
  • Мнения: 8 640
 bowuu честита Баба Марта! Здрави и здрави. Hug

Позагубих се малко по логистично-технически причини извънредно.  

Котки значи а  Simple Smile, ще ги изчакам и някои ще стигнат и до бен бавно и славно.

Бел, с руския как си ?  newsm78 губи ми се това инфо при теб.
Първия го гледах тук и то с озвучка  Mr. Green http://doramatv.ru/what_a_wonderful_family_/series0
Но аз за японско правя жертви всякакви  Peace. Просто не го намерих  като за мен - качено онлайн с вградени субтитри и без сваляне- със субтитри  Crossing Arms. Но 2 и 3 с английски субтитри.
Значи изгледа и ти втория филм от поредицата. Нищо, не пречи реда на гледане за наслаждаване на героите. Нищо че е сага , отделните части си се гледат без проблем и самостоятелно  Simple Smile. Големи скици са семейните членове,  Laughing някои повече други по-малко.
Tuon, голяма презентация на кино.

# 504
  • Мнения: 5 312

Бел, с руския как си ?  newsm78 губи ми се това инфо при теб.
Първия го гледах тук и то с озвучка  Mr. Green http://doramatv.ru/what_a_wonderful_family_/series0
Но аз за японско правя жертви всякакви  Peace. Просто не го намерих  като за мен - качено онлайн с вградени субтитри и без сваляне- със субтитри  Crossing Arms. Но 2 и 3 с английски субтитри.
Значи изгледа и ти втория филм от поредицата. Нищо, не пречи реда на гледане за наслаждаване на героите. Нищо че е сага , отделните части си се гледат без проблем и самостоятелно  Simple Smile. Големи скици са семейните членове,  Laughing някои повече други по-малко.
Успях в крайна сметка да намеря и трите части онлайн с английски субтитри и ги изгледах с удоволствие. Увлекателни, забавни и в същото време много смислени семейни истории. Иска ми се да гледам и нещо друго на същия режисьор, може ли да ми препоръчаш? Иначе с руския се оправям, но не го предпочитам, ако имам друг вариант.

# 505
  • Мнения: 9 245
House of the Disappeared
Гледам главната Scream и ооооо това е Сун от Lost
Трябва да се извиня на Дам Дук и Гил Донг Innocent но тя ми е първия кореец на когото съм била фен.
Филмът - става,малко объркан,трябва да връщаш,за да си сигурен какво точно става.
Мистика.

Споменах Дам Дук и се притесних какви му бяха веждите  когато носеше перука.
Дедо/Веждьо ми влияе зле,а дори не съм го гледала Imp

# 506
  • DE
  • Мнения: 9 068
Моля, моля, Дам Дук си беше отгледал собствена коса Heart Eyes
Скрит текст:


# 507
  • MJF
  • Мнения: 8 640
Брей, излагам се нещо с търсенето значи  Thinking. Важното е че си ги намерила като за теб и трите части. Аз няма да се откажа и от още части , потенциал има. Дядото серт като цяло ме  Laughing, бабата е голяма симпатяга. Големия син и той дръпнат но като най-големия и натоварен с толкоз очаквания че и задължения, израснал и до този татко ....  Mr. Green. Дъщерията и съпруга ѝ също отделни шемети  Laughing.Най-малкия син и съпругата му най-адекватни към момента но нататък ако продължат не се знае тяхната  Laughing. А внуците вятър ги вее . Въобще мила, близка, топла , картинка.

# 508
  • Мнения: 9 245
Дане,в  началото,когато е с бяла коса,не е ли перука?
Скрит текст:
Май е спрей,но и веждите не са черни.


Ако някой се чуди с каква страстоубиствена пижама са навлекли (вероятно насила) Майк в My Amazing Boyfriend
Scream
Скрит текст:

# 509
  • DE
  • Мнения: 9 068
Бялата перука я бях забравила Blush Grinning
Що така се гаврят с Майки, с тоя гаден цвят на косата и тая некрасива пижама Tired
Май по-добре да се върне да снима в Тайланд, че откакто е при китайците един читав проект няма.

Общи условия

Активация на акаунт