Магията на изтока - тема 56

  • 37 037
  • 741
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 9 275
Scream Забравила?
А като го видя за първи път не се личуди от къде са намерили това полубожество,а?

Щото не си видяла с какво го обличат понякога Joy
Ама да кажем,че е проспал ХХХ векове и не разбира от мода,а за капак и Тя също.
Не е съвсем зле,докарах го до 16 еп. и се чудя кога ще го зарежа,но ми е любопитно за бебето.

# 511
  • DE
  • Мнения: 9 068
Помня, че трудно преглътнах първите 4 епизода на "Четирите бога" даже го бях зарязала и след време понеже нямаше нищо друго за гледане(имаше и такъв момент, нямаше никакви преводи на азиатско) го довърших за отрицателно време.
Все се каня да си го припомня някой ден.
Майки ще го подхвана само когато има превод за повече от половината серии, първи сезон ми хареса, но ме озадачава това, че героите и историята вероятно ще са други във втори Thinking

# 512
  • DE
  • Мнения: 9 068
Изненада за мен в Singer EP8 Bii Heart Eyes
Дано изпее и някоя от оста на Броманса Praynig

# 513
  • Мнения: 5 369
Дядото серт като цяло ме  Laughing, бабата е голяма симпатяга. Големия син и той дръпнат но като най-големия и натоварен с толкоз очаквания че и задължения, израснал и до този татко ....  Mr. Green. Дъщерията и съпруга ѝ също отделни шемети  Laughing.Най-малкия син и съпругата му най-адекватни към момента но нататък ако продължат не се знае тяхната  Laughing. А внуците вятър ги вее . Въобще мила, близка, топла , картинка.
Много добре си ги описала. И аз мисля, че поредицата може да продължи. Героите са ми симпатични и ми се иска да ги гледам в поне още един филм.

# 514
  • Мнения: 9 275
Майки ще го подхвана само когато има превод за повече от половината серии, първи сезон ми хареса, но ме озадачава това, че героите и историята вероятно ще са други във втори Thinking
Нем.Историята на с. 2 почва точно 4 месеца след края на първи.
Главните са сменени,генетика и актрисата ги няма,но другите са си същите (майката,таткото,полицайчето  и помощника)+ нови герои.
Пак има неразрешен полицейски случай,има някой,който взима кръв от суперхората (мкар,че още не са задълбали точно за това - 16 еп. съм),Те ще имат бебе и не могат да си признаят,че се обичат.Тя е инфантил,но Майк не успява да е Пън-че и мята едни погледи Heart Eyes
Свиква се и с тях.Забавен е и другите двойки също са симпатични.
Обаче има моменти които прескачам Blush

Bii пее хубаво.Да го пуснеш пак когато пее.
Исках да гледам филм с него,но нямаше буквички.Същото е и с последния филм на Вик.

# 515
  • Мнения: 6 938
Честит празник!

От много време не бях чела жълтите клюки при корейците, та наваксах поне с последните новини, а то пак драми там.
Бенгите яко са ги погнали. Покрай скандалите с макнето се чудят за какво да захапят и останалите, ама то май е пламнало цялото YG.
Бившата на Мики пак се изявава.
И друга бивша, тази на Kim Jung Hoon, го обвинява, че я зарязал бременна.
Ким Нам Гил счупил ребро и за сега са отложени снимките на сериала му.
Рейн не си поплюва. С Ким Те Хи очакват второ бебче.
Суки влиза в казармата. Jinwoon от 2АМ, Кей от Шайнитата, N от Vixx и още няколко и те. Но пък Уки, Мими, Ким Су Хьон, Канг Ха Нъл, Гън Сок, Тек от 2 РМ скоро ще излязат.

Малко оф топик.
Скрит текст:
Изгледах част от оскаровите филми. "Зелената книга" ми хареса. Оскарът трябваше да иде при Виго. "Рапсодията" ми се стори малко повърхностен, а наградата на Рами Малек като че ли беше не за него, а за Фреди. Не, че се справи зле момчето, но за мен Виго я заслужаваше повече. "Роди се звезда" си е една стандартна холивудска романтична драма. Песента е хубава, а Гага се справи повече от добре с ролята си. "Фаворитката" определено не е моят филм въпреки неоспоримото качество на актьорска игра. Не си падам по тези мрачни и "мизерни" части от историята. Предпочитам да я виждам в онези романтични краски на Дюма и Джейн  Остин нищо, че ми е ясно, че действителността изобщо не е била "розова". Мнението ми за "Съпругата" е объркано и нееднозначно. Обаче едно е сигурно, Глен Клоуз е страхтна. "Рома" ще го пропусна, а Корееда съм си го оставила за десерт, но ще изчакам да видя дали няма да се сдобие с бг буквички, че да му се насладя напълно, защото след вашите коментари е ясно че ще ми хареса.
Хубавото за мен при всички филми беше, че бяха "нормални" и "обикновени", а не някакви фантасмагории наблъскани със специални ефекти.

# 516
  • DE
  • Мнения: 9 068
То дори не е за коментиране ситуацията в Корея ooooh!
Като хиени нападат и нетизени и преса, много грозна картина.
Попрочетох малко, но не си струва дори да ги мисля с тия простотии.
Накратко, скандала на Сънгри е, че е рекламно лице на клуб подозиран в осигуряване на компаньонки и употреба на наркотици. Пробата му е отрицателна за всички тествани, а каква е връзката му с клуба е доста спорен въпрос. Глупости на търкалета, поредното прикриване на крупен политически скандал. Не трябваше да го оставят сам докато другите служат  Peace
Дракона го ядат, че го разследва комисия дали е годен да дослужи активна служба, защото заради травми е прекарал доста време в лечебници, годен е ще дослужи. И поради този факт нямал полагащия се ранг в армията за отслужени дни. Още глупости.
Гърба на Теянг е доста зле, но и той ще дослужи.
В това време Сънгри печели заедно с други артисти "Песен на годината" за Musikkforleggerprisen Music Award.


И много подходящо Дракона им го е казал преди няколко години след поредните скандали "Still Alive"


Една от малкото им песни на която няма лайф Tired

И честит празник bg

Последна редакция: нд, 03 мар 2019, 20:45 от дането

# 517
  • Мнения: 5 369
Добър вечер и честит празник и от мен!

# 518
  • Мнения: 9 275
Честит празник

Корейските жълтини са крайно еднообразни.Правят от нищо нещо,от мухата-слон и един свестен скандал не успяват да забъркат. Innocent Все едно се чудят с какво да си запълнят страниците/сайтовете.Тези неща ги повтаряр май с всек известен в определен период.
Дано никога не стигнат до Амстердам,че незнам в какво ще ги обвинят - наркотици,компаньонки...

И Барон е скучен.Никакви пикантерии.Imp Ми...Джи - нищо.Скука.Ha Seok-Jin дори в свестен сериал не се  е нимал.Тик само в някакви дълги епизоди и без униформа като в Wanida.Sakurai Sho нещо различно от учител дали ще изиграе? Хони-то и за него ще се сетя.
Scream Joy

Godzilla vs. Kong където Сашо Heart Eyes ще покаже плочки и също с уастието на Шун ще е по кината през 13.03.2020г.
Ще участва и Ziyi Zhang Heart

# 519
  • DE
  • Мнения: 9 068
Понякога откривам таланти които съм пропуснала  Heart Eyes "Just The Way You Are"


Сладък Will Jay.

# 520
  • DE
  • Мнения: 9 068
Така, два поредни поста, но 2в1 ще ме прощава bouquet трябва да си кажа Blush Grinning
Гледам "Четирите бога" и от позицията на вече запозната с културата е съвсем различна история ooooh! Grinning
Първи епизод е напълно излишен, във втори е преразказано в 5мин. какво се е случило и историята започва. Има несъответствие с актьори и възраст на героите, още във втори епизод се разкрива кои са Синия Дракон, костенурката змия, червен и черен феникс. А помня, че се чудех при разкриването на всеки от тях. Края е предизвестен още в първи епизод, той я убива и изчезва само дето местата на жените са разменени, но... и двата пъти избра Суджини въпреки, че и двете му родиха по едно дете.
Засега гледам с интерес, но знам че военните стратегии ще ме отегчат и ще превъртам.
Няма помен от китайски перуки освен гадната бяла боя или коса в първи епизод. Много добре са направени косите на всички като изключим късите перуки на децата, значи все пак има перуки Laughing Дам Дук(който установих, че се чува Там Дук Crazy ) изобщо не ми харесва като небесен господар, чудя се как след това го гледах с едва ли не отворена уста, може да е било заради цвета на косата Grinning
Поетапно ще дописвам.

# 521
  • Мнения: 9 275
Дане,спри да гледаш.Сприиииии
Магията ще изчезне и нищо вече няма да е същото.
Blush

# 522
  • Мнения: 9 275
В After Yang на кoрейският режисьор Kogonada ще вземе участие Колин Фарел
Филмът ще е базиран на разказа на Александър Уайнстийн „Saying Goodbye to Yang” и ще разкаже историята на баща и дъщеря, живеещи в свят, в който е обичайно в къщата да живее роботче, което изпълнява длъжностите на детегледачка. Те се опитват да спасят живота на своя робот Янг, който те виждат като част от семейството си.

Tрейлър на Sons of the Neon Night с Такеши

# 523
  • MJF
  • Мнения: 8 681
Кой в цялата работа ще е Фарел?! Освен доктора на робота.  Wink Simple Smile

# 524
  • Мнения: 9 275
Не е обявено какво ще е играе.Само за Фарел споменаха и,че ще е сниман от А24,което е студио за нискобюжетни филми. А24 не за първи път рабоят с Колон - The Lobster и The Killing of a Sacred Deer.

Ще гледаме Yimou Zhang през 2020г. с One Second
Трябваше да го видим още тази година на Берлинале,но го  оттеглиха поради "технически причини",но се коментира,че може пипалата на китайската цензура да са се задействали.

Китайците казват,е Барон ще участва в две нови драми,но на английски нищо не намирам.
1 и 2

Общи условия

Активация на акаунт