Магията на изтока - тема 56

  • 36 983
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 247
Цитат
И за финален годишен петък малко избрани целувачи 
И си викам Scream "Защо го няма Барон" Scream Dizzy Face ScreamПосле се усетих,но вече се бях разстроила и дълбоко скърбях. Cry

# 61
  • Мнения: 6 870
Честита нова 2019 година Tada.

Бъдете най-вече здрави, щастливи и обичани. Мечтайте и сбъдвайте мечтите си. Усмивката целогодишно да грее на лицата ви и на тези на близките ви. Годината да ви донесе много късмет, по-малко работа и повече парички.

И да си пожелаем през новата година да има по-хубави и запомнящи се филми и драми на азиатския фронт.

Честито и на всички именици в темата Gift Heart. Името им да им носи много здраве и късмет.

# 62
  • Мнения: 5 316
ЧНГ и от мен!

# 63
  • MJF
  • Мнения: 8 648
След повече от хубавите пожелания на 2в1 , освен да потретя за здравето .  Hug честита нова година на всички !

# 64
  • София
  • Мнения: 15 486
За много години! Здраве и късмет на всички!

# 65
  • Мнения: 9 247
Champagne Честита нова година

Грешният швед е на 4 място,но няма да споря.
Номер 8 го искам опаков на след коледен/новогодишен подарък

# 66
  • DE
  • Мнения: 9 068
За много години Дами и  Thinking господа  Mr. Green
Да ни е мирна, здрава и щастлива Wine Glass
За поздрав, новогодишен Кристиян Костов и Медведева

# 67
  • Мнения: 1 417
Честита нова година и от мен,повече хубави неща да ни се случват и по-малко лоши!И в България,и по света.
Един малко непривичен въпрос може би,но-някой знае ли японското Докомо какво е точно,марка джиесеми,или оператор?!На някои места по аниметата,като мини анонс,съм го срещала,може би  като спонсор,заедно с други японски фирми и компании.

# 68
  • Мнения: 9 247
Докомо е най-големия японски мобилен оператор. Имат и около 30% от индийската Тата Телесървисис.
Занимават се и с разработка на мобилни приложения,изграждането на мрежи в рискови региони,първите в Япония които предлагат  4G, предлагат сателитна връзка и мобилни телефони и аксесоари.
Интересно е,че всички мобилни оператори в Япония трябва да предлагат услуга,която чрез СМС с уникален звук съобщава за бедствия и аварии (заметресения,военно нападение).Подобно има и в Корея - при военно нападение и за напомняне за деня на гражданска защита.

# 69
  • DE
  • Мнения: 9 068
Започнах годината с финала на "Battle Through the Heavens" който беше брутален. Хареса ми много, не съм превъртала нито за миг, интересен, хубави декори и костюми, добра актьорска игра, сравнително бърз превод...
Любим тандем учител-ученик  Heart Eyes Великолепни У Лей и Барон който бе твърде малко, но пък запомнящо се. Ясно си пишеше край на сезон 1, очаквам с нетърпение да има втори. Дано оправят перуките  Grinning и да завърши подобаващо Praynig

# 70
  • Мнения: 9 247
Дане,само не се знае кога ще е сезон 2.Има аниме.
Брутален край.Направо ти се иска да пуснеш следващия епизод.

Какво им беше на перуките Scream Joy Нали не се вижда лепило?

# 71
  • BG
  • Мнения: 4 458
ЧНГ и от мен, живи и здрави да сме, другото все ще се нареди някак. Аз съм на БЛ вълна, така че само ще ви чета засега.

# 72
  • Мнения: 9 247
Гост,БЛ? Белгийско ли е?

# 73
  • Мнения: 6 870
boys love е Тюон.

# 74
  • Мнения: 9 247
Нямаше да се сетя Blush
На тази тема гледах - The Cakemaker,но е филм и е малко вероятно Гост да се заинтересува.
Но е хубав филм.

Общи условия

Активация на акаунт