Магията на изтока - тема 56

  • 37 069
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • BG
  • Мнения: 4 459
така ще се сетиш ли Grinning
Скрит текст:


И филми гледам, даже снощи гледах един колумбийски Green butterflies, много тежък ми дойде, чак съжалявах, че го почнах.  За method обаче не писах като пита тези дни, защото за него съм пас. За да гледам BL, трябва и двамата актьори да са ми симпатични.

Последна редакция: ср, 02 яну 2019, 23:21 от нощен гост

# 76
  • Мнения: 9 295
Аууу,тези двамката много се обичат.Тайландци ли са?
И аз предпочитам да са симпатични главните,но искам историята да е с хепи енд,а не да роня сълзи.
Method не е точно boys love,то е само малка част от историята.Друг беше замисъла според мен.Няма значение.
За колумбийския,незнам дали ще се прежаля с този нисък рейтиг,но ако попаднеш на нещо филмово,интересно и без драми,поне без големи драми - казвай.

Спомняш ли си гледах ме един китайски сериал - Addicted,дали ще има сезон 2 и да видим края?



# 77
  • BG
  • Мнения: 4 459
Не, няма да има втори сезон, след първи имаше голяма истерия и китайското правителство беше забранило филми/ сериали с гейска тематика. Авторката му направи друг сериал Advance bravely  с ей тези двамата красавци

който след хиляди перипетии и отлагания видя бял свят, но беше толкова орязан, че се отказах на 4 еп. да го гледам. И други сериали бяха спрени.
Видеото,което ти пуснах е тайско, да, Тogether with me се казва, първи сезон беше убийствен, но тези дни гледах втори и направо са го съсипали, само дето Макс е станал още по-хубав
за филми(азиатски) ще ти препоръчам
А round trip to love
Uncontrolled Love, този е с два финала хепи и не, при рускините имаш право на избор Laughing
Long time no see, този все още не съм го гледала, корейските не ме влекат нещо
Doushitemo furetakunai
Hana wa Saku ka
Ako си харесаш нещо и не намираш суб, пиши, ще ти дам линк за онлайн. После ще мисля и други.

Последна редакция: чт, 03 яну 2019, 00:06 от нощен гост

# 78
  • Мнения: 9 295
Иха Grinning От всички предложения съм гледала само едно.

Жалко за китайското,то свърши в нищото.Да кажем,че са заживели заедно и са се обичали до дълбоки старини.

# 79
  • Мнения: 1 421
Докомо е най-големия японски мобилен оператор. Имат и около 30% от индийската Тата Телесървисис.
Занимават се и с разработка на мобилни приложения,изграждането на мрежи в рискови региони,първите в Япония които предлагат  4G, предлагат сателитна връзка и мобилни телефони и аксесоари.
Интересно е,че всички мобилни оператори в Япония трябва да предлагат услуга,която чрез СМС с уникален звук съобщава за бедствия и аварии (заметресения,военно нападение).Подобно има и в Корея - при военно нападение и за напомняне за деня на гражданска защита.
А докомо май на японски означава Където и да е?Нанимо пък е Каквото и да е?

# 80
  • Мнения: 5 381
За да гледам BL, трябва и двамата актьори да са ми симпатични.
Или поне единият. Иначе и на мен тази тема ми е интересна. Май ще мина и аз на тази вълна, гледа ми се нещо такова.

Росонера не пише в темата тези дни, дано всичко е наред около нея. Беше споделила за някакви здравословни проблеми на неин близък по Коледа, дано човекът се е оправил.

# 81
  • Мнения: 9 295
Бел,ние с Шош гледахме едни много хубави късометражни по темата.Може и Гост да ги е видяла,о за Шоши съм сигурна.
Ти само кажи от коя страна искаш.

За да гледам BL, трябва и двамата актьори да са ми симпатични.
Или поне единият.
Scream Как ще дадеш красавеца на някой който не е прекрасен поне колкото него,а?

Сега да се похваля каква фенка съм.Всеки трябва да се "гордее",че съм му фен.
Тик имал второ детенце. Монс Зелмерльов също в началото на миналата година станал тати.Чак ходих да проверявам дали Сашо няма наследник - няма.

Джи през годините

# 82
  • MJF
  • Мнения: 8 695
И аз мисля rossonera.

Мда, по тематиката сме гледали. Но нали с имената на филми съм ..... Embarassed

Гледам че фронта сериалния е в разреден режим явно покрай празнични програми.

# 83
  • Мнения: 4 606
Скрит текст:
Споко, наредиха се нещата и отново влязохме в нормалния си ритъм на живот, само дето имам сега да качвам 9 кг., които изгубих от грижи и тревоги само за 10 дни. В момента тежа 46 кг., а не съм никак ниска...
Така ни било писано да посрещнем новата 2019 г. Винаги съм презирала Коледа и тази лудост по новогодишните празници, сега вече съм напълно безразлична.
Радва ме само Великден. Всичко е зелено, птичките пеят, цветята цъфтят... Нов живот.

Не съм влизала, защото не съм гледала нищо, нито бях готвила нещо специално, за да качвам снимки в кулинарния.
Преглеждах само набързо епизодите на Алхамбра. Тъпотия на тъпотиите, но прекрасна игра на Хьон Бин. Това е единствената причина, заради която търпя още този сериал. Голям актьор неслучил обаче на партньорка и сценарий.
Ще наваксам днес/ утре с трите епизода на Top Star U Baek, които пропуснах.
Японците започват другата седмица новия сезон и се надявам там да се радвам повече. Набелязала съм четири сериала. Дано си струват.

Относно поредната глупост на Ким Джонг Ин... Колкото е хубав - толкова е и глупав.
На "чист" български... Язък.

# 84
  • BG
  • Мнения: 4 459
Дайте ги тези късометражни филми, де, да ги видя, макар че толкова кратки истории не са ми по вкуса, но първо да пробвам, може да ми допаднат.

# 85
  • София
  • Мнения: 15 512
Росс, радвам се,че са се оправили нещата. И аз снощи търсих дали си писала някъде, но не исках да питам, да не предизвикам нещо.

# 86
  • Мнения: 9 295
Дайте ги тези късометражни филми, де, да ги видя, макар че толкова кратки истории не са ми по вкуса, но първо да пробвам, може да ми допаднат.
Ако никой не се сети ще ти ги кажа по-късно когато се добера до каталога си.
И едно бразилско от което имам приятен спомен.

# 87
  • Мнения: 1 421
Искам да попитам нещо,свързано с облеклото в древна Корея.Автентични като дизайн ли са женските облекла от сериала за кралица Сун Док от Сила?Само в Сила ли са се носили?Те видимо се различават от традиционния ханбок.И върху традиционния ханбок,понякога носят нещо като елече.





# 88
  • Мнения: 9 295
Гост,намерих ги - 2 късометражни и един пълнометражен филм на един режисьор.
Нямам много спомен обаче за какво става дума в тях.
Почти съм сигурна,че кратките пак ще ги погледна.
Boy Meets Boy
Just Friends?
Two Weddings and a Funeral - това е филма.

some_one_zero,някъде из темите има описание на дрехите през незнамсикоя ера.Помня,че аз се лигавих тогава при превода,но ми е останал само спомен за абреавиатурата ИКЕ - изключителен корейски екземпляр.

# 89
  • Мнения: 5 381
Скрит текст:
Споко, наредиха се нещата и отново влязохме в нормалния си ритъм на живот, само дето имам сега да качвам 9 кг., които изгубих от грижи и тревоги само за 10 дни. В момента тежа 46 кг., а не съм никак ниска...
Така ни било писано да посрещнем новата 2019 г. Винаги съм презирала Коледа и тази лудост по новогодишните празници, сега вече съм напълно безразлична.
Радва ме само Великден. Всичко е зелено, птичките пеят, цветята цъфтят... Нов живот.

Радвам се, че нещата се оправят. И споделям мнението ти за празниците. Особено след тази последна Коледа, която и за мен не беше никак весела. Дано да имаме по-малко неприятности вече, пожелавам го на всички.

Tuon, по въпроса за BL филмите, да, идеалният вариант е и двамата актьори да са ми симпатични, но бих се навила да гледам дори ако е само единият. За мен е много важен сюжетът. Ако не ме грабне, най-вероятно няма да гледам филма с удоволствие, независимо колко харесвам актьорите. Като цяло, стане ли дума за азиатско кино, най-много ми се гледа японско, но все пак ще започна с Method, доста отдавна му се каня. Дано да имам възможност скоро.

Общи условия

Активация на акаунт