Изследвания НК клетки

  • 5 752
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Имам Хашимото и 3г. и половина опити за бебе.Заради автоимунния процес предполагам са ми ги назначили.

# 16
  • Мнения: 303
Имам Хашимото и 3г. и половина опити за бебе.Заради автоимунния процес предполагам са ми ги назначили.
Ясно... съжалявам за това през което минаваш! Дано в най- скоро време и неочкавано те сполети най- голямата радост да гушкате здраво бебче! 🤰🏼👼🏼
Аз имам две биохимични бременности в 5 гс точно на 7мия ден от направения тест за бременност и двата пъти, затова реших да направя необходимите изследвания. Но някак си вътрешно в себе си вярвам, че третият път е на късмет и просто нищо ми няма и този път ще бъде успешно и ще се радвам на бебе! 🙂
Имам Хашимото и 3г. и половина опити за бебе.Заради автоимунния процес предполагам са ми ги назначили.

# 17
  • Мнения: 40
Колко дни след прием на антибиотици може да се пуснат ни клетки?

# 18
  • Мнения: 723
Момичета, бихте ли ми казали в кои лаборатории в София изследват тези NK клетки?

# 19
  • Мнения: X
И аз се интересувам къде и цена?

# 20
  • Мнения: 723
И аз се интересувам къде и цена?

Тъй като скоро ги правих ти отговарям- в Малинов, Рамус, Цибалаб и Бодимед. Бяха около 100 лв.

# 21
  • Мнения: 922
Момичета моля да подпишете и потвърдите с емайла си петицията за отмяна на забраната за АРТ процедури . Споделете я и на ваши близки и приятели !
https://www.peticiq.com/21042020

# 22
  • Мнения: 27
Здравейте,
Имате ли отзиви за изследванията за нк клетки в рамус? Има ли отклонения?

Общи условия

Активация на акаунт