НК клетки - за колко време става изследването

  • 1 342
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте.
Знаете ли за колко време става изследването на НК-клетките? Някъде прочетох за 10 дни, а някъде прочетох за 2 дни. Взеха ми кръв миналия четвъртък, като ми казаха, че ще изпратят изследванията в лаборатория в София, но не разбрах в коя лаборатория. Не мога да се свържа вече трети ден с докторката, която ми назначи изследванията, за да я питам горе-долу кога ще излязат резултатите. Единственото, което ми обясни тогава е, че работят с лаборатория, която показвала 3 параметра на НК-клетки. Много ме е яд, че не записах името на лабораторията Sad
Притеснено ми е, защото съм в 6 гест.седмица и не знам ще се налага ли вливане на интралипид или не. Имам една неуспешна бременност, заради високи нива на НК-клетки и една успешна бременност с еднократно вливане на интралипид. Та сега може и да не се наложи терапия, но като нямам информация и ми е супер притеснено Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 12 660
За около седмица до 10 дни стават при мен.

# 2
  • Мнения: 45
За около седмица до 10 дни стават при мен.
Аха.. явно аз съм се заблудила, че стават бързо и звъня като луда на докторката Sad Дано да има яснота скоро при мен, че се изнервям от липса на информация Sad

# 3
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Зависи от лаболаторията.В Надежда станаха за 2-3 дни,в Цибалаб за повече,но бяха под 10.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 660
Точно в Надежда правя аз. Никога не са ставали за 2-3 дни.

# 5
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Моите станаха много бързо,ама сигурно щото беше лято ,нямаше много хора и докторът ми бързаше с това дали да ни праща за една терапия в чужбина или не.В крайна сметка смених докторът,след като според доктор Балтаджиева нямаше да има смисъл от тази терапия.Шест месеца след смяната забременях,утре преполовявам 19 г.с.Правих две вливки с Интралипид-една ноември и една в 6 г.с.и приключих с НК-то...

# 6
  • Мнения: 4 660
Аз също имах високи стойности при вливания след инвитро опити с полижителен тест не се задържа бременност. Забременях два пъти не съм правила тестове нито вливания има две момиченца живи и здрави родени.
Чак сега като чета такива теми се сещам за тия НК клетки.

Общи условия

Активация на акаунт