Да изпратим старата година с двучертичкова лавина!

  • 24 945
  • 795
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие на новата тема Simple Smile

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 1 131
БЕБЕПРАВЕНЕ ТЕМА 343








ВСЯКА ОТ НАС ЩЕ ОСТАНЕ В ТЕМАТА ЗАВИНАГИ!!! А ВСЯКА УСПЯЛА ЩЕ Е ЛЪЧ СВЕТЛИНА И НАДЕЖДА ЗА ЧАКАЩИТЕ И МОЛЕЩИТЕ СЕ!!!




stork-boy stork-girl preggo ylinfant



Списъчето с успелите момичета на тази тема!
Списъци, който ни радват и ни дават най-важното,
без което не бихме успели - НАДЕЖДА!!!




Списък бъдещи мамчета!



preggo newsm30 preggo newsm30


1stroller 1crib newsm30





Скъпи бебеправещи,
списъкът е свободен за редакция, всеки може да се впише или отпише сам.
Моля, спазвайте азбучния ред на писане и моля не трийте нищо.
Всички промени се запазват автоматично!









Добре дошли на всички НОВИ в БЕБЕПРАВЕНЕТО!
Може да ни се представите като споменете инфо за това кои сте вие, на колко години сте, от колко време опитвате, колко е дълъг цикълът ви, кога е овулацията ви, имате ли вече деца и всяка друга информация, която смятате, че ще ни е полезна, за да ви опознаем!







ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ







Полезна информация и съвети ще намерите в темите














Скъпи бременни и майки,искаме да ви помолим предварително, след като настъпи така дългоочаквания момент на забременяването и раждането да имате уважението към останалите момичета, които се борят за своята мечта. Може да продължите обсъждането на всички теми свързани с бременността и родените вече дечица, в темата, продължение на тази
-

Проблемното забременяване може да обсъждате в темата
 
"По пътя на мечтите - обща дискусионна тема"















Все пак, ние искаме да знаем как сте, затова наминавайте да кажете кога сте чули сърчице и да поръсите темата с “Бременен прашец”, да кажете как сте, какво е предположението за пол и термин и всичко което смятате, че ще е интересно за нас, без да ни натоварва емоционално. Изберете си щъркел, който да ни съобщи благата вест!







Последна тема:



И накрая, но не на последно място...
Нека никоя от нас не забравя,
че "Никога не ти се дава мечта, без да ти се даде ШАНС да я осъществиш"!!!








Последна редакция: пт, 14 дек 2018, 00:08 от Peoney

# 1
  • Мнения: 1 998
Браво, Peoney, страхотна ни е новата темичка! Нека е на късмет и да донесе още повече положителни тестове от старата тема!  EFP

# 2
  • Мнения: 96
Peoney, прекрасна нова тема, благодаря! Дано да е няколко пъти по-чертичконосна от предната Blush

# 3
  • Мнения: 96
Peoney, браво новата тема е прекрасна! Дано ни донесе късмет и да я напълним с цялата с положителни тестове!

# 4
  • Мнения: 50
Едно благодарно разцелуване и от мен за новата темичка! Kiss

🌹🌹🌹 Peoney 🌹🌹🌹, съвършена е! Нека да е ни е късметлийска поне колкото старата!

# 5
  • Мнения: 84
Хоп, и аз в новата тема! Нека докато свърши, всички да сме в другата.... Heart

# 6
  • Мнения: X
Добро утро, аз не издържах и направих тест имах една лентичка
Да изчакам и да повторя утре теста или да бягам за кръвен да видим какво ще покаже Rolling Eyes 3 дена преди м съм

Последна редакция: пт, 14 дек 2018, 22:48 от Анонимен

# 7
  • Мнения: 4 144
Zornica8801, и в двата случай ще си щастлива Simple Smile  Но все пак изчакай за нов тест утре, според мен. Аз съм 3 дни преди М, правих тест снощи, но за жалост (-). Този месец съм официален спонсор на всички производители на тестове за брем. Grinning Хубавото е, че съм фармацевт и трупам личен опит, който да споделя с клиентките Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 1 111
Зори, аз мисля, че си бременна. Няма значение какво ще избереш 😀 Чакаме ЧХГ или втори тест 😁

Peoney, благодаря за темата, заглавието е много прекрасно и е в тон със старата тема Simple Smile)


# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Зори и нашите чертички не бяха по-наситени, но ето - чхг си показва бременност Simple Smile

Така, че честито и безпроблемно.

Аз днес ще правя изследвания заради Хашимото, което имам и може би ще повторя пак чхг, защото утре няма да имам възможност.

Надявам се на добри резултати!

# 10
  • Мнения: 4 144

Успех, SheLLia. Да ни зарадваш отново с хубави новини!

# 11
  • Мнения: 3 597
Зори , честито Simple Smile За мен чертичката си е достатъчно видима ... Браво ❤

Валежа от чертички продължава , все така , момичета 🙏

Peoney , благодарим за новата тема ... прекрасна е ... и много бебеносна като предната 🤗

Стискам палци за още коледни чудеса💋

# 12
  • Мнения: 30
Хайде в новата тема, дано Зори даде едно хубаво начало Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 144
Да, нека тези две чертички бъдат последвани от още мнооооогооооо Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 670
Благодаря за темата! Страхотна е и дано към края на тази да сме намалели значително!

Зори, и аз мисля, че скоро ще черпиш Hug

Общи условия

Активация на акаунт