Да изпратим старата година с двучертичкова лавина!

  • 24 984
  • 795
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 670
Зори, чакаме те после да споделиш!

Гледам си календара, днес ми е ден 18 от МЦ от общо 30. Как ще дочакам време за тестване.... особено след лавината от положителни тестове тук??? Много дълги дни са тези, много. И ни докарват до лудост Grinning

# 31
  • София
  • Мнения: 913
Зори, чакаме да споделиш резултатите! Heart

Ох, и аз не знам как ще издържа. При мен предполагаемата ову е след 3-4 дни, снощи по път от работа към къщи спрях на 100 места и забравих да си взема тестове за ову и така ме хвана яд...
Ние от сряда, когато беше ЦС, не сме бебеправили, само се надявам да не сме изпуснали момента, въпреки, че днес е само ден 10 от МЦ.
Иначе днес сутринта имах леки болки в корема като при МЦ, за кратко, надявам се това да е наближаваща О, а не вече случила се Joy

# 32
  • Мнения: X
Зори, успех!
Честита ни нова тема, прекрасна е! Нека да се запълни само с хубави вести и положителни резултати!
На мен снощи ми дойде, ужасно съм болна, с температура и едвам живея. 😁

# 33
  • Мнения: 1 293
Привет и от мен в новата тема! Лавината от тестове се увеличава, супер! Ние бебеправим тези дни, тъй, че айде чао, че мъж на легло ме чака....

# 34
  • Мнения: 37
Добро утро и новата тема е много хубава и носи късмет.Пу урочасвам я да я напълним цялата с двучертичкови тестове.
Зори честито до финал. Направи Шуърчек Heart
Май аз съм най-последна в списъка, тест на връх нова година Heart

# 35
  • Мнения: 23
Докато сваря да се запиша в новата тема-и тя почти изписана...ама то с тия моите смени на работа Joy
Честит рожден ден ,Наде! Дано е много късметлийски! Честито на Зори ,за мен също е абсолютно бебешка чертичка Simple Smile
Аз засега не смея да се пиша в никакви късметлийски чакащи/не чакащи списъци...тъй като след четири години опити и неставане....се оказа ,че съм с ИР ... При положение ,че за толкова време не можаха да ми кажат някаква друга причина,явно това е причината Disappointed Сега ще пробвам да оправя това ,пък кой знае...може след време и аз да се пиша в късметлийското списъче. До тогава ще ви следя с много вълнение ,понеже бебешката лавина продължава с пълни сили (пу пу) и е толкова надъхващо и прекрасно. Пожелавам много късмет и на другите НЕчакащи момичета!

# 36
  • Мнения: X
Наде, така като ми закаснее, съм с наблюдения, че като ми дойде, направо ми такова таковата. Хем си бил, като парцал, докато си чакал, хем, като се появи, ти се иска да мреш- знам какво е! Поне е избило и ще минава. Почивай и хапвай.
Може ли да ме добавите към списъка. Така и не си засякох ову-то, но ми е все към 17-18 ден, нека да кажем 6.12, трябва да ми дойде на 19.12.

# 37
  • Мнения: 1 782
Аз засега не смея да се пиша в никакви късметлийски чакащи/не чакащи списъци...тъй като след четири години опити и неставане....се оказа ,че съм с ИР ...
Интересно, че за толкова време не са те пратили на натоварване....
Заповядай в нашата ИР темичка, ако искаш. Simple Smile
Скрит текст:

# 38
  • Мнения: X
При мен обичайно цикъла започва с ужасно главоболие и повръщане, но като се съвпадне и с вирус/настинка/грип и е ужас.
На всички от темата, пожелавам този подарък от клипчето:
https://www.facebook.com/100009385739565/posts/2246691362320366/

# 39
  • Мнения: 23
Ами не ме пратиха....първата ендокриноложка ,при която ме пратиха ми пусна тсх (беше 2,43) каза,че всичко му било наред....Angry и виждайки ,че (видимо имам проблем с килограмите ми заяви -"е, не ме лъжи ,признай ,че се тъпчеш") Angry . И понеже нямам кисти и съм с редовен цикъл на никой не му хрумна да дълбае в проблема....а аз реших ,че все пак лекар....изхвалиха я като светило в областта....може би все пак е права....докато след нова година приказки "ще стане" ...ми писна и отидох при друг ендокринолог....сега съм на еутирокс и метфогама...

# 40
  • Мнения: X
Blue Heart
При мен обичайно цикъла започва с ужасно главоболие и повръщане, но като се съвпадне и с вирус/настинка/грип и е ужас.
На всички от темата, пожелавам този подарък от клипчето:
https://www.facebook.com/100009385739565/posts/2246691362320366/

Големи са сладури- и двамата. Ще му изпапкам бузите на този бобун Blue Heart

Нали уж се оправял цикълът, след като си раждал веднъж? Ти нямаш ли напредък?

# 41
  • Мнения: 786
Редактиран е списъка, очаквам Izabel__ и Sha Ni,  да ми ппишат!

# 42
  • Мнения: X

Нали уж се оправял цикълът, след като си раждал веднъж? Ти нямаш ли напредък?

Преди да родя ми идваше на 30-40, че и повече дни, не съм имала болки и други смущения. Три месеца след като родих ми се появи цикъла чак и отново беше нередовен, постепенно се нормализира и започна да идва на 28-30 дни, но придружен със ужасно главоболие и повръщане. Та, аз явно съм изключение.

# 43
  • Мнения: 62
Записване в новата тема. Утре трябва да очаквам цикъла си, но никакви признаци. Ще видим . .

# 44
  • Мнения: 159
Редактиран е списъка, очаквам Izabel__ и Sha Ni,  да ми ппишат!


Първо да кажа, че много се радвам за всички, видели 2 чертички! Много хубаво и топло ми става, когато някой се похвали! Честито момичета, леко бременеене и финал!

На мен сутринта ми прицапа и после спря. Обикновено не е така, но най-вероятно до вечерта ще тръгне. Така, че се записвам за лавината следващия месец Simple Smile Animal Unicorn Heartpulse

Общи условия

Активация на акаунт