Професионални серии за коса - тема 123

  • 62 002
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде там
  • Мнения: 4 849
Няма от какво да се страхуваш  Hug. В края на краищата са продукти за коса  Laughing Единственият страх може да е свързан с опасността да се влюбиш от първо докосване  Joy, а.....това води до ефект като оная реклама на Кредисимо  Laughing Laughing Laughing "Искам да искам" hahaha

 
Точно затова ме е страх,така стана с ланза,с керастаз за дълга коса.
Не мога,не издържам вече с това искане и с това харчене.Сигурно в банята имаме маски,шампоани и балсами колкото една по евтина кола Sweat Smile.
Сега се чудя маска хронолажист или хидратиращ спрей Лалга Simple SmileЯсно ,че и двете ще взема  но не на веднъж Satisfied

# 31
  • Мнения: 1 278
Обичах, благодаря ти за новата тема! Two Hearts Благодаря и на  всички останали за полезната информация.
Тъй като основно мия косата сутрин, ползвам качулка или шапка с палтата.
Бих си пожелала продукти от клас, който не мога да си позволя.
Имам въпрос (косъмът ми е тънък, небоядисвана коса, използвам само сешоар, мия през ден, средно гъста, дължината варира 50-60 см): в момента съм сложила еластисайзер под шапка, след което смятам да измия с Ph.K. body building shampoo за обем. Ползвам веднъж седмично Грижа за възстановяване и обем Mediceuticals Volume на измита и подсушена коса за 10-15 минути. Колебая се с каква маска да завърша този ритуал днес - https://www.zlatnaribka.com/mediceuticals/vazstanovyavashta-mask … al-therapy-178-ml (когато поставя и в корените, обемът изчезва обаче), https://www.zlatnaribka.com/napura/vazstanovyavashti/napura-c-9- … a-keratina-200-ml или Маска чудо с конопено и арганово масло Marrakesh Miracle (която изчезна от сайта на ЗР)?
Т.е. след като на всяко миене използвам протеин (шампоан), задължително ли е маската/балсамът да са хидратиращи за баланс. Преобладаващите ми продукти са за обем и  плътност (протеини), включително балсами и маски. Ефектът, който постигам, е желан, но в дългосрочен план, както Принцесата ме беше посъветвала наскоро, може би е добре да хидратирам и омекотявам по-често. Въпросът е, достатъчно ли е веднъж на 2 седмици да използвам дълбока хидратация (еластисайзъра) и 1 седмично някоя маслена маска. Когато имам време,  преди измиване мажа дължините с кокосово или някое от маслата за финиш.
Използвам случая да отлича един любим продукт https://www.zlatnaribka.com/olio-za-kosa-all/olio-macadamia-heal … ng&order=DESC- напоследък го поставям само на суха коса, след коприната Chi на влажна.

Последна редакция: сб, 15 дек 2018, 13:21 от Малага

# 32
  • Варна
  • Мнения: 7 714
 Ако косата е балансирана да Еластисайзър като преуош на 3-4 измивания би бил достатъчен,за да се поддържа баланса при положение,че не наблягаш на корави протеинови маски. Косата сама ще си покаже. Усетиш ли сухи дължини задължително хидратираш.

 Скоро бях споделила как се напротеинчих съвсем неочаквано от познати продукти,които в други комбинации са ОК,но заедно ми докараха ефект метла. Става въпрос за шампоана с бял чай на Ланза https://agorabbeauty.com/vazstanovyavasht-shampoan-za-slaba-i-ka … -kosa-lanza-50-ml и кератиновата маска. Шампоана е корав протеин. Не заплита и не втвърдява при миене,но уплътнява сериозно,а в комбинация с кератиновата маска на другия ден имах суха метла на главата.

Последна редакция: сб, 15 дек 2018, 13:38 от prinzesata

# 33
  • София
  • Мнения: 1 772
1. През зимата нося почти винаги шапка, особено при влажно време.
2. Дядо Коледа бих искала да ми донесе цялата серия на Лалга
Някой би ли снимал/постнал съставите на Лалга? Голяма зарибявка са последните коментари за тях, точно си мислих, че имам запаси за 6 месеца и нищо не ми трябва... Joy
Аз имам този шампоан:
Скрит текст:

Ето снимка на състава му:
Скрит текст:
Шампонът е разкошен, определено ще повторя. 

# 34
  • Мнения: 5 234
Аз не нося шапка, за да не ми сплесква косата. Срещу влагата - качулка.
Лалгата има пристрстяващ за мен аромат. Като ефект не ми е Уау, но си ги ползвам с удоволствие.

# 35
  • Мнения: 4 431
1. При мен си е студничко и влажничко, така че шапката е задължителна
2. Бих си пожелала точните продукти за мен, за да не се налага сама да ровя и експериментирам Simple Smile

# 36
  • Някъде там
  • Мнения: 4 849
Подготвям поръчка и се интерисувам от тези продукти.
Моля за мнение

# 37
  • Мнения: 3 316
Здравейте,
1 - През зимата рядко слагам качулка - смачква ми косата.
2 - От Дядо Коледа искам ваучер за рибката или арлен Simple Smile

Имам питане към вас: Kerastase Nutritive подходяща серия ли е за тънка, суха, боядисана и ежедневно третирана коса?

# 38
  • Мнения: X
Здравейте, от скоро съм почти блондинка и имам нужда от съвет за тониращите шампоани-имат ли наистина ефект да убиват жълтите нюанси, вършат ли работа един вид? Ако някоя от вас е ползвала и е доволна, моля да сподели от кой точно шампоан и на всяко миене ли го ползва или редува с обикновен. Благодаря

# 39
  • Варна
  • Мнения: 7 714
 Тониращ шампоан не ползвам. Всички,които съм пробвала са адски премиващи,а и стоенето с шампоан дълго време нещо не ми се връзва в концепцията  Laughing. Ползвам тониращи балсами като ги смесвам директно с маската за коса,за да няма излишно стоене с различни продукти. Не са профи обаче....

# 40
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

Шапки не нося, ако е много студено се увивам с голям шал, тип одеало. От Дядо Коледа бих си поръчала серията Тен на Алтерна и няколко кутии от ампулите Денсифик на Керастаз.  Grinning

# 41
  • Мнения: 9 215
Здравейте, от скоро съм почти блондинка и имам нужда от съвет за тониращите шампоани-имат ли наистина ефект да убиват жълтите нюанси, вършат ли работа един вид? Ако някоя от вас е ползвала и е доволна, моля да сподели от кой точно шампоан и на всяко миене ли го ползва или редува с обикновен. Благодаря

Ползвах дълги години на НАШИ..ама нещо изчезна, преди 2 седмици си взех на Ланза.
/като че ли на Наши по добре се справяше/ ще видя де
Миенето с лилавия шампоан е като с нормален. т.е. моя фризьор преди векове каза така : миеш си косата с твоя шамп. и после си я миеш още веднъж с този лилавия/тониращия/  с него се сапунисва главата и се седи 2-3мин разпенен на главата..после плакниш и продължаваш маски,балсами....каквото там ползваш Wink

Ползвам 1 път седмично няма жълто.

# 42
  • Мнения: 284
Подготвям поръчка и се интерисувам от тези продукти.
Моля за мнение

Пробвала съм ги от тестери цялата серия и много ми допаднаха, омекотяващи и приятно хидратиращи.
Последно провах Аура ботаника и тестерите на Лалга: не ми допаднаха и двете серии. Сега чакам розовата серия на Алтерна, фризьорката ми ме изми с тях, уникални са 😍

# 43
  • Мнения: 3 545
Аз съм приятно изненадана от TIGI Dumb Blond шампоан - не дава много виолетово като при балсам-тонерите на Леганза, но определено избистри цвета от рижави тонове, стоях не повече от 3 минути с шампоана. Аз и нямам много рижавеещо, но определено кичурите "лъснаха" с него. Самият шампоан е съвсем леко виолетово оцветен, почти незабележимо.

Кои са тези розови Алтерни, milavanila?

# 44

Общи условия

Активация на акаунт