Професионални серии за коса - тема 123

  • 60 341
  • 769
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Си конкретно в тоя сайт маската за боядисана коса на Шу я има за 115лв. 500мл.,което си е супер изгодно, Silk Bloom Restorative /друга моя любимка също е толкова. За жалост няма Шуши слийк иначе веднага бих я изгърмяла  Laughing.

  Хелия от нотино съм вземала литрови Алтерни хайверени по 64-65лв. и гарантирано са без забележки защото познавам продуктите много добре. Напоследък обаче са с никакви наличности и цените са доста по-солени.

# 451
  • Мнения: 3 542
АА, значи е тоя сайта, благодаря Flowers Hibiscus значи - мернах Силк Рестор и си я отбелязах за като съм в Бг, иначе и аз гледах за Слиик Joy
Само едно момиче взе отношение като публикувах състава на Блонд Абсолу на Кестас - маската. За тия пари сложили парафин.... аз май предпочитам балсама от серията, вие какво мислите, русокоски?

# 452
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Има ги вече на острова ама няма читави оферти. Със сигурност ще взема маската. Моята коса обича силикони и химия,а Керастаз са всепризнати спецове по тая част тъй,че въобще не ме притеснява състава.

# 453
  • Мнения: 864
Ама моля ви се най-добрата коса съм имала с най-зловещите съставки. 4 години без сешоар и силикони и само клепане с био неща ме можаха да достигнат силата на лошите съставки. Е, признавам...когато човек прави И двете: щади от сешоар, ползва здравословни продукти, силиконови и не съсипва механично косъма с бои или преси....супер резултат.

# 454
  • Мнения: 556
Ама моля ви се най-добрата коса съм имала с най-зловещите съставки. 4 години без сешоар и силикони и само клепане с био неща ме можаха да достигнат силата на лошите съставки. Е, признавам...когато човек прави И двете: щади от сешоар, ползва здравословни продукти, силиконови и не съсипва механично косъма с бои или преси....супер резултат.
Да бе да, за щастливците това е така... Моята е естествена, нито се боядисва, сешоар и преса рядко ползвам - може би 2 пъти месечно. Калъфката долна - коприна, горна -памучен сатен, спя с вързана коса или на плитка... Мацотя с какво ли не, био мио, органик, домашни маски, професионални всякакви козметики докъдето ми стигат знанията, шампоани пробвах, гланцове пробвах, подстригвам редовно, но краищата ми се късат всеки божи ден.... Не знам какъв кит ми трябва на мен, за да не ми се късат краищата, не знам.Не са сухи, не са дехидратирани, просто са тънки и се цепят и късат нон стоп.... Имам чувството, че само въздух да усети тази моя косица, веднага решава че я изтощава... От водата в моя край ли е, от какво ли е не знам и аз вече... Години наред от както не я боядисвам си е така с краищата и няма спасение 😢 значеее сега съм с маска Терапист и се родих... Ако ми препоръчате нещо още по-добро от това, и което наистина да ми китоса крайовете - ще ви събера всички на обща среща и ще ви черпя!

Последна редакция: чт, 17 яну 2019, 18:45 от sweety_kitty

# 455
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827
А имате ли отзиви за маската loreal Source Essentielle Nourishing ?
Приятелка много ги хвали.

# 456
  • Мнения: 3 025
Ама моля ви се най-добрата коса съм имала с най-зловещите съставки. 4 години без сешоар и силикони и само клепане с био неща ме можаха да достигнат силата на лошите съставки. Е, признавам...когато човек прави И двете: щади от сешоар, ползва здравословни продукти, силиконови и не съсипва механично косъма с бои или преси....супер резултат.
Да бе да, за щастливците това е така... Моята е естествена, нито се боядисва, сешоар и преса рядко ползвам - може би 2 пъти месечно. Калъфката долна - коприна, горна -памучен сатен, спя с вързана коса или на плитка... Мацотя с какво ли не, био мио, органик, домашни маски, професионални всякакви козметики докъдето ми стигат знанията, шампоани пробвах, гланцове пробвах, подстригвам редовно, но краищата ми се късат всеки божи ден.... Не знам какъв кит ми трябва на мен, за да не ми се късат краищата, не знам.Не са сухи, не са дехидратирани, просто са тънки и се цепят и късат нон стоп.... Имам чувството, че само въздух да усети тази моя косица, веднага решава че я изтощава... От водата в моя край ли е, от какво ли е не знам и аз вече... Години наред от както не я боядисвам си е така с краищата и няма спасение 😢 значеее сега съм с маска Терапист и се родих... Ако ми препоръчате нещо още по-добро от това, и което наистина да ми китоса крайовете - ще ви събера всички на обща среща и ще ви черпя!
Опитвала ли си с серума на Маракеш? Аз го ползвах точно когато най тормозех косата с преси и маши, почти всекидневно и нямах нито един цъфтеж  Peace

# 457
  • Мнения: 3 542
sweety_kitty, пробвала ли си Olaplex пълната терапия?

# 458
  • Мнения: 556
Не, бяха ми споделяли мнения, че Маракеш е по-скоро за плътни коси и така и не съм пробвала нищо от тях. Серумът подходящ ли е за нормална към тънка коса? На каква база е? Крем или олио?
Си не, върху себе си и върху нетретирана коса не съм ползвала. Нямам много опит с нея и тепърва чета кое, как, какво що. В града ми няма салон, който да я ползва. Ползва се само Colorphlex, и то само в 1 салон.

Последна редакция: чт, 17 яну 2019, 20:23 от sweety_kitty

# 459
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Крем е и то доста добре действащ. Много съм го хвалила и много дълго време ми беше задължителен финиш. Както каза Ел и моята коса просто спря да цъфти,а е изрусена и по онова време задължително ползвах сешоар и въртяща четка.
 

# 460
  • Мнения: 556
Крем е и то доста добре действащ. Много съм го хвалила и много дълго време ми беше задължителен финиш. Както каза Ел и моята коса просто спря да цъфти,а е изрусена и по онова време задължително ползвах сешоар и въртяща четка.
 
Ами, ок спечелихте ме
Ще дам отзиви след като се сдобия с него и го пробвам, с Олаплекс също
Благодаря ви! 💙

# 461
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827
С тънка коса,боядисвана ,серума на маракеш ми пресушава дължините .
Не ми е любим продукт.
Първата опаковка ми бише о.к,втората се измъчих с нея.
Не съм потретвала страх ме е Simple SmileСпира цъфтежа,но така или иначе косата ми не цъфти от както използвам олиото на ланза Simple Smile

# 462
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Аз съм на 2ра опаковка от серума на Маракеш и за сега ми е ок. Но моята коса също не цъфти, по принцип. Аз имам друг проблем - накъсва се и това с години не мога да го стопирам вече. Към момента е поносимо, но пак ме дразни. Преди 6 години отрязах драстично косата и пак продължи да се къса.
Сега понеделник или вторник ще правя отново терапия Олаплекс и ще ползвам нещо друго. Но като се замисля нямам нищо хидратиращо, освен ФК . Разполагам с 2те маски на Маракеш, балсам на Алтерна Rapair X, маската за дълга коса на Керастаз, маска Ланза и Б на ФК (обаче се притеснявам да не ми утежни). Чакам отзиви и аз за хидратиращата Ланза. Ако е по-добра от Марокан ще е супер.
Серума на Маракеш, няма термо защита, нали? Въобще не обичам да нанася много неща. Имам термото на Керастаз - нектар термик и тотал протект на Чи, като предпочитам последното, нектара го усещам утежняващ.

# 463
  • Мнения: X
Скрит текст:
Тези които си взехте маската на ланза хидратиращата и серума им за коса ,имате ли отзиви вече?
Пробвахте ли ги?
Хубав е много серума с нийм! Би могъл да бъде универсален финиш продукт след баня, за мен е такъв вече.
Малко по подробна информация.С кой подобен продукт би го сравнила ?
Обира ли фриза, косата става ли копринено мека и гладка? Simple Smile
Мека, гладка, без фриз и без да хвърчи. Бих сравнила с олиото шипка на О'райт (лекото), като Ланза серума ми харесва повече, а и аромата е много приятен. Приятно се изненадах, тъй като аз не понасям кератиновото олио Ланза.

# 464
  • Мнения: 2 588
Принцесо, благодаря ти.Значи да не се притеснявам за качеството  в Нотино. По принцип други неща пазарувам от този сайт и винаги съм била доволна, само цената на доставката понякога обезсмисля покупката от тях.
А като стана въпрос за бамбук, отдавна се чудя на такива продукти. Някой ползвал ли е подобни серии? Какъв е ефекта, за какви коси са подходящи?

Общи условия

Активация на акаунт