Какво трябва да значи това?

  • 1 716
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817
щом диаметъра е 9.30... обиколката  е = 2пR, т.е 3.14*9.30 = 29.202.
Всичко добро!  Grinning .
smile3501 smile3501 smile3501Е браво бе!Ето ти точно обяснение!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 423
Много, много ви благодаря Hug Hug Hug    bouquet  bouquet
Сега вече се паникьосах...хич не съм готова, искам да е на термин...нищо не ме боли, нямам падане на тапа, нито контракции...

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 23:25 от Буболина

# 17
  • Мнения: 7 091
Не - според мен има предвид диаметъра на главата че е 9,30см - средно е 10 см, така че всичко е ок.
Буболина, и аз мисля като другите мами - май ще трябва да съкратиш ходенето по болници и по-бързо да се ориентираш. Успех!   bouquet

 Аз разбрах, че за обиколка говорим Simple Smile. Днеска съм много разсеяна явно, в една друга тема казах на една мама, че има дете на 1г.1м. , като е три месечно.  hahaha Joy

# 18
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Роси74, с бременния си мозък нещо не мога да схвана...добре ли е 9.30см и как се мери за да е 30см.? Embarassed Rolling Eyes

Обиколка.

П.С. Докато пост-на, вече са отговорили...

Успех с раждането!   bouquet

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 00:13 от burka

# 19
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
нищо не ме боли, нямам падане на тапа, нито контракции...
Ти пък,радвай се!Прочетох някъде,че първото ти раждане е било доста трудно,но може второто да е съвсем различно,не е задължително да умреш от болки и да се мъчиш дълго Peace!Току виж бебо те изненада и излезе бързо,бързо!Успех още веднъж  bouquet!

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 00:33 от мама Мери

# 20
  • София
  • Мнения: 4 423
Ох, дано да е по - бързо и лесно, защото този път направо се хвърлям от прозореца ако е като първото.... Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 106
мисля 4е щом е толкова ниско долу ще родиш много бързо
леко раждане и без паника

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Ето това много ме интересува, щом е толкова ниско, значи ли, че ще родя по - бързо.... Rolling Eyes Praynig

# 23
  • Мнения: 698
Стискам ти палци, дано мине леко!  Hug

# 24
  • Мнения: 106
Ето това много ме интересува, щом е толкова ниско, значи ли, че ще родя по - бързо.... Rolling Eyes Praynig
мисля 4е да защото по време на контракциите нали бебо слиза надолу и се разтваря шииката
а и казват 4е второ раждане  емного  по бързо от първото.моя съседка е родила второто си дете в хола у тях защото докато по4нали контакциите и бебето се показало за 0 време Joy

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Ето това много ме интересува, щом е толкова ниско, значи ли, че ще родя по - бързо.... Rolling Eyes Praynig
Ами при мен значеше.Отидох в болницата с паднала тапа и болки/но не непоносими/ и си викам ако не е дошъл момента ще се прибера в къщи.Акушерката като ме мереше вика :"Ами то съвсем ниско се смъкнало." А, лекаря като ме прегледа и ме зарадва с 5 см. разкритие.От приемането ми до раждането минаха 2ч.30мин.Пожелавам ти същото бързо и леко раждане.
Пък и си в добра форма/видях те на снимките от цветно-етно купона Peace/.

# 26
  • Мнения: 1 878
При мен беше високо и доктора каза че ще ми е мнооого трудно, значи ниското трябва да е по-лесно  Mr. Green От сърце ти го желая  Hug

# 27
  • Мнения: 3 034
Е, хайде успех  Peace
Като гледам, май съвсем наближава момента, стискам палци всичко да мине бързо, лесно и безпроблемно и скоро да се похвалиш...  bouquet

# 28
  • Мнения: 5 468
Буболина, намирисва ми на бебе newsm78.  Така като се смъкне надолу, означава, че скоро ще подаде и глава на бял свят Mr. Green.
Когато тръгнеш за болницата, да пуснеш тема, че тръгваш, ей. Няма да гадаем тука, къде си изчезнала, че бременните си ги водя на отчет в един тефтер Rolling Eyes. Изчезне ли ми някоя и ставам неспокойна Peace.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз го носих през цялото време така-много ниско долу.Ако при теб сега е слязло,значи ще раждаш скоро Wink Не мисля,че има някаква връзка с това,че е слязло надолу бебчето и продължителността на раждането.Просто значи,че се подготвя за излизане Grinning
Пожелавам ти леко раждане и скоро да се похвалиш със здраво и хубаво бебче Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт