Хапчета за отслабване с доказан ефект.

  • 187 340
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 132
Моите ги чакам в понеделник. Пратих запитване каква е разликата между двата вида и ако ми отговорят- ще пиша и тук .

# 91
  • Мнения: 237
Момичета, да се включа и аз с едни 20кг. От 5години насам. Преди 10г., след първото ми раждане Свалих18кг. С Мейзитанг за 3месеца. Освен , че ми пресъхваше устата за вода, никакви други странични ефекти не съм усетила. Нямах и йо-йо ефект, 5 години си ги задържах. След един спонтанен аборт започнах отново да качвам и от тогава мъки и неволи. Какво ли не съм пробвала, като Мейзитанг от едното време, няма. Пих го преди 3год. Сигурно беше фалшив, никакъв ефект. Сега имам 2ро дете, и вече е време да се справя и с килограмите най-после. Следя ви и аз и пожелавам на всички успех в трудната битка....

# 92
  • София
  • Мнения: 149
Хора,нищо не се случва от тези таблетки дневните и нощните,явно в началото ме обзе някакъв плацебо ефект..Не само че не действат,ами още повече усилиха глада ми. Явно откакто спряха старите изпитани Лида и Мейзитанг вече можем само да мечтаем за хапче за подпомагане на отслабването.

# 93
  • Мнения: 14 786
При мен като че ли има ефект,но е рано още да се хваля. 😃 Поне още седмица ще пия и ще се меря.

# 94
  • софия
  • Мнения: 376
При мен май също е плацебо ефект, но все пак ми е пети ден, а и ми съвпадна с месечното неразположение, когато мога да изям света. На моменти ми се яде страшно много и си ям, но гледам да не е нещо калорично. От снощи май вече има някакъв ефект, но може и да си внушавам. Огладнявам, но като че ли бързо се засищам. Опитвам се да ограничавам калориите. Да стане поне седмица и ще се притегля.

# 95
  • Мнения: 1 780
И аз да не остана по-назад ги поръчах от MAKEUP тези които са 90бр. Пия ги от 19 май - стремя се да се храня по 90 дневната, но за съжаление не съм мръднала и 1грам. Започнах 71 и днес съща съм толкова. Заветната цел е 63кг.

# 96
  • София
  • Мнения: 149
И аз продължавам да ги приемам,защото така или иначе съм ги купила,но нищо.Дори още повече се изостри апетита ми

# 97
  • софия
  • Мнения: 376
Ще ги пия, че съм ги купила така или иначе. Но ефект не виждам и аз. Може би се засищам от малко, но после огладнявам зверски. Пия повече вода и се опитвам да се ограничавам, но за седмица не съм мръднала и грам.

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 132
Аз, само като ви чета и дори не съм ги започнала. Май се хванахме на въдицата Laughing

# 99
  • Мнения: 1 780
Аз, само като ви чета и дори не съм ги започнала. Май се хванахме на въдицата Laughing

Потвърждава се поговорката: Докато има балъци, ще има и тарикати SmileySmileySmiley

# 100
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Не знам какво да ви кажа момичета......Споделих мнение с добри намерения и не съм искала нито да ловя някого нито да се правя на тарикат. Съжалявам ако някой се чувства подведен. Писах за резултата при мен и как е постигнат.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Може би е хубаво да ги спрете. Майната им на парите, а и не са толкова много, погледнах линка. Кой знае какво има вътре. То да рискуваш, ако има ефект ама като няма... Аз бих ги изхвърлила.

# 102
  • Мнения: 1 780
prinzesata
Скрит текст:
quote author=prinzesata link=topic=1081224.msg40867726#msg40867726 date=1591621108]
Не знам какво да ви кажа момичета......Споделих мнение с добри намерения и не съм искала нито да ловя някого нито да се правя на тарикат. Съжалявам ако някой се чувства подведен. Писах за резултата при мен и как е постигнат.
нищо лично не съм имала при написване на поста.  Това е по-скоро към всички които искаме да отслабнем, а по една или друга причина не можем да ходим на фитнес, не можем да си позволим личен диетолог, не можем да спазваме строги диети  ....... и се хващаме като удавник за сламка на фирмите които обещават, че с техните продукти ще имаме успех, макар и минимален.

# 103
  • Мнения: 2 461
Има хапчета за отслабване, натурални и без страничен ефект. Напълно здравословно и без йойо ефект!
Мога да ви разкажа за една съвременна програма с гарантирани резултати. Който иска повече информация, може да ми пише.

# 104
  • София
  • Мнения: 149
Разбира се,че не Ви обвинявам.Подействало е при Вас и сте споделили.
Аз бих искала да споделя с всички Вас диетата,на която съм осми ден и съм минус 4кг.
Знам ,че всеки организъм е различен и на всеки нещата влияят по различен начин.
Аз лично досега винаги съм сваляла с Дюкан или Червенкова,но този път реших да опитам нещо друго.Рових,рових,изчетох какво ли не и накрая се спрях на една диета със супа.Наричат я още медицинска диета.В нея се яде от въпросната супа всеки ден ,като към нея според деня се добавят плодове,зеленчуци,месо,варен картоф.Ще срещнете супата с някои разминавания в продуктите по сайтовете,но който и вариант да изберете е също удачен.
Но,както казах,минус 4 кг съм  надолу за седмица.Днес е осми ден и я продължавам.
Само да спомена,че също така тренирам почти всеки ден.
Успех на всички,които решат  да я пробват!

Общи условия

Активация на акаунт